Kategorie
Społeczeństwo

Iluzja bezpieczeństwa

Kwarantanna służy do izolowania chorych. Zamykanie ludzi zdrowych nazywa się tyranią!

Trochę refleksji przed czwartą falą, nad tym co miało miejsce i nadal ma zarówno w Polsce jak i innych krajach świata na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy.

Przyjrzyj się ludziom, którzy popierali lockdowny i bycie zamkniętym. Zobacz, kto był skłonny zwrócić się przeciwko swoim sąsiadom i ludziom w swojej społeczności, którzy nie przestrzegali pozbawienia ich wolności.

Chodzi o kontrolę, nie o chorobę. Oczy miłośników kryzysu i kontroli na świecie uważnie obserwują reakcję społeczeństwa. Widzimy najbardziej drakońskie środki egzekwowane na wszystkich szczeblach władzy, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w ciągu naszego życia, a jednak zamiast być zaniepokojonym tym, co się dzieje, wielu z was biło brawa.

Ludzie byli aresztowani za spędzanie zbyt dużo czasu na zewnątrz, a ty biłeś brawo.

Kapłani byli aresztowani za odważne odprawianie nabożeństw, a ty biłeś brawo.

Przyjęcie urodzinowe dziecka było atakowane przez policję, a ty biłeś brawa.

Ktoś dostał mandat za samotną jazdę samochodem bez pośpiechu, ponieważ zaprogramowany milicjant uznał za niekonieczne, a ty biłeś brawo.

Parada nauczycieli i administratorów szkół, którzy chcieli jeździć po dzielnicach i machać do dzieci, została aresztowana przez gliniarzy, ponieważ byli „nieistotni”, a wy biliście brawa.

Samotna kobieta na plaży została aresztowana, bo łamała czyjeś rozkazy, a ty biłeś brawa.

Ludziom odmawiano ratujących życie zabiegów medycznych, dentystycznych bo nie były priorytetem. Cały system medyczny skupia się na jednym patogenie, a ty temu przyklaskujesz.

Firmy i zakłady usługowe były przymusowo zamykane, a właściciele aresztowani za otwarcie wbrew chorym przepisom a ty biłeś brawo.

Hodowcy byli i są zachęcani do zaprzestania hodowli a Ty nie pojmujesz implikacji.

Nakazano ci korzystać z gorących linii i formularzy by zgłaszać nieposłusznych choremu prawu sąsiadów. Oskarżaliście ludzi za nieprzestrzeganie rządowych nakazów, a jeśli ktoś odważył się kwestionować krzyczeliście, że jest zagrożeniem dla społeczeństwa.

Tak wielu udało im się przekonać, że życie ludzi dotkniętych wirusem jest DUŻO cenniejsze niż życie ludzi zdrowych. Wielu z nich popełniło samobójstwa w wyniku utraty źródła dochodów i zamknięcia biznesu.

W którym momencie zaczniesz zadawać pytania co tak naprawdę się dzieje? Jak daleko rząd musi się posunąć, zanim obudzisz się ze snu? Jak daleko jesteś w stanie to ciągnąć?

Gdy karzą Ci załadować się z rodziną do wagonów bydlęcych by was wywieść w miejsce odosobnienia dla własnego bezpieczeństwa czy wtedy byś to zrobił?

TAK. To jest boleśnie oczywista prawda. Pewnie byłbyś groził palcem krzycząc na tych którzy odmawiają, że są „zagrożeniem dla społeczeństwa”. Na razie nie muszą cię ładować do wagonów bydlęcych i izolować bo robisz to dobrowolnie.

Kontrolują twój umysł. Kontrolują cię przez strach. Kontrolują cię, przekonując, że świat jest strasznym niebezpiecznym miejscem, ale ONI są tutaj, aby cię chronić, troszczyć się o ciebie i zapewniać ci bezpieczeństwo, tak długo, jak długo jesteś POSŁUSZNY.

Wiedzą, że dopóki jesteś zamknięty w swoim domu z Netflixem, Facebookiem i komórką i dostajesz 500 plus jako marchewkę będziesz posłuszny. JESTEŚ DOBROWOLNIE UWIĘZIONY i zbyt ślepy by to zobaczyć. Sprzedajesz swoją wolność za iluzję “bezpieczeństwa” bo to tylko iluzja.

Dodaj komentarz: