Kategorie
Społeczeństwo

Dane demograficzne są bezlitosne

Już niedługo liczba ludności według statystyk zmniejszy się o 7 milionów. Starzejemy się, ZUS upada, a Morawiecki uważa, że jak zabierze więcej to uratuje sytuację… TO BŁĄD!

Niech opodatkują zachodnie korporacje, bo te nie płacą! Niech Morawiecki przestanie agitować jak handlowiec obcy kapitał i zacznie myśleć o rodzimym! Po co myślicie w tv teraz z Prezydentem Dudą jeżdżą po wybranych polskich firmach? To tylko i wyłącznie pijar ratujący ich image.

Firma to takie miejsce gdzie zarabiacie na życie. Powinniście być jej częścią, identyfikować się, starać dążyć do rozwoju swojego miejsca zatrudnienia.

Atak PiS i Lewicy na polskie firmy jest częścią planu globalnego. Sprowadzenia wszystkiego do kilku korporacji, które pozwolą Wam pracować.

Oczywiście nie dla wszystkich miejsca starczy więc kolejna miska ryżu jest w eterze czyli pensja gwarantowana przez Państwo. Do tego likwidacja gotówki abyście nie mogli żadnej fuchy złapać… bo Państwo od wszystkiego wymaga haraczu.

Polityka PiS, Lewicy, PO zaczyna być problematyczna. Tv wmawia Wam, że jesteście wyzyskiwani, że za mało zarabiamy. A ja się pytam czy ilość zer na banknocie jest ważna? Czy ceny na półkach w sklepach? Dlaczego ceny rosną i czego są wypadkową? POLITYKI! Inflację powoduje rząd dlatego jest Wam źle.

Oczywiście są osoby, które poprzez swoje wpływy zarabiają na wyzysku… ale szczerze czy to nie politycy?

Nie dajcie się dzielić… bądźcie sobą.

Dołącz do nas, poprzyj nasze rozwiązania: Nowa Nadzieja i Demokracja Pryncypialna
Zjednoczeni dla Polski

Dodaj komentarz: