Kategorie
Społeczeństwo

Polska “demokracja”.

Kim trzeba być, jaki trzeba mieć charakter, gdzie trzeba mieć honor, aby będąc wygwizdanym, wyzwanym od złodziei, a nawet od morderców nic sobie z tego nie robić?

Jaki trzeba mieć tupet aby nadal pełnić swoją funkcję tylko po to aby trwać? Jak się czuje ktoś taki? Ja osobiście nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, ale niestety tak właśnie wygląda ta nasza pseudo demokracja.

Wszyscy od trzydziestu lat pchają się do polityki tylko po to aby tam właśnie trwać, aby wykorzystać te swoje pięć minut i dzięki temu ugrać ile się da dla siebie. W większości przypadków nie mają nic do zaproponowania poza populistycznymi hasełkmi. Po to je głoszą aby właśnie trwać, nie ważne są reformy, nie ważne jest polepszenie bytu rodaków, dla nich ważne jest tylko to aby słupki w sondażach rosły. Niestety ale to My jako wyborcy jesteśmy głównymi winowajcami tego stanu rzeczy. Dlatego, że tolerujemy ten burdel, dlatego, że jesteśmy bierni, dlatego że zamiast poprzeć organizacje mające konkretne rozwiązania prawne, dajemy się manipulować mediom i wchodzimy w te wykreowane wojenki.

Naszą nadzieją jest Demokracja Pryncypialna i nie przesadzę jeśli powiem, że na chwilę obecną to jedyna kompleksowo przygotowana alternatywa. Chcesz dowiedzieć się osobiście szczegółów? Przyjdź w godzinach 10.00-20.00 24.07 na Plac Wielkiej Armii Napoleona w Krakowie i spotkaj się z nami. Pamiętaj tylko jeśli się zjednoczymy mamy szansę wygrać grę o Polskę.

Zapraszam
Bogdan Morkisz

Dodaj komentarz: