Kategorie
Społeczeństwo

Wszyscy jesteśmy agentami

Niebezpieczny, psychiczny przestępca, niejaki Niedzielski stwierdził, że “ruch antyszczepionkowy jest przez kogoś finansowany”.

Może na wstępie wyjaśnijmy temu czubkowi to, czego nie ogarnia jego psychopatyczny umysł płatnego pachołka spółki COVID-19 GLOBAL INVESTMENT.

A zatem pachołku: w Polsce nie ma żadnego ruchu antyszczepionkowego, to było od zawsze marginalne środowisko, bez żadnego wpływu na rzeczywistość. Natomiast obecnie w Polsce są miliony ludzi przerażonych waszymi działaniami, które historia określi jako masową zbrodnię, popełnioną w wypranych bielutkich rękawiczkach.

Jeśli już tak koniecznie chcesz tępy bucu nazywać tych ludzi “antyszczepionkowcami” to warto byś pojął w końcu, że to logiczny i prosty efekt waszej bandyckiej polityki. To wy sobie wyhodowaliście ten “ruch” swoimi absurdami, korupcją i wszystkimi kłamstwami. To wy podpisując z koncernami farmaceutycznymi TAJNE umowy, których nie udostępniacie nikomu, umowy na zakup genetycznych preparatów w fazie testów, błędnie nazywanych “szczepionkami”, wyhodowaliście sobie mitycznych antyszczepionkowców czyli miliony ludzi, których wasza bolszewicka latryna zwana telewizją publiczną, nie zdołała ogłupić. To wy panie Mengele, wyciszając każdy zgon po złotym strzale i celowo utrudniając procedurę zgłaszania NOPów, robicie wszystko aby “antyszczepionkowców” było coraz to więcej i więcej! To wy wykreowaliście prawdziwe podziemie certyfikatów szczepień gdzie ludzie masowo kupują sobie wasz obsrany “paszport”, żeby móc jakoś funkcjonować w kraju, który zamieniliście w poligon zbrodni i kłamstwa.

Wszyscy jesteśmy agentami – oczywiście Kremla! Jakżeby inaczej? Zobaczcie czytelnicy szanowni jakie piękne koło zatoczyła historia! AGENT czyli wróg był centralną postacią wszystkich krwawych komunistycznych reżimów, które swe niepowodzenia w budowie NOWEGO WSPANIAŁEGO ŚWIATA tłumaczyły knowaniami wrogich sił, czyli agentów obcych służb.

Adam Mengele Niedzielski, ten tępy, bezduszny, zadaniowany urzędniczyna wszedł w te bolszewicką retorykę jak w masło, bo maszynka VACCINE się zacięła i teraz te bandyckie szumowiny nie wiedzą co robić dalej… Macie problem śmiecie, co?

Adam Niedzielski ogłasza, że jesteśmy przez kogoś finansowani! Mówi to ktoś otoczony zgrają skorumpowanych miernot z tak zwanej RADY MEDYCZNEJ, opłacanych przez BIG PHARMĘ szczurów, którym COVID-19 pozwolił w końcu wyjść ze swoich nor i się poustawiać na dwa pokolenia do przodu.

Panie Niedzielski, Polska moich marzeń to Polska, w której ty i cała covidowa mafia rządowa będziecie z tego kraju spier…dalać pod osłoną nocy, jak Janukowycz z Ukrainy, albo zdychać na więziennych pryczach, na oddziałach o zaostrzonym rygorze.

Post Scriptum. Proszę mnie NIE OZNACZAĆ w tym poście, bo pewnie zaraz dostanę za niego bana. Chcecie to udostępniajcie ale nie oznaczać, bo już kiedyś o to prosiłem ale chyba nie wszyscy tę prośbę widzieli… W razie bana, tekst będzie na blogu.

Aha, moich mocodawców proszę o drugą ratę przelewu, bo się spóźniacie, wczoraj miała być.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: