Kategorie
Społeczeństwo

Kolejny raz Bill Gates chce być wizjonerem

I choć mam coraz bardziej gdzieś propagande medialną, polityków lobbowanych przez bankierów, naiwność i agonie moralną to proszę przeczytać co owe “wrota do piekieł” mówią…

Bill Gates znowu próbuje przewidzieć przyszłość. Na łamach The Wall Street Journal ogłosił, że potrzebujemy fabryk masowo produkujących szczepionki bo ludzkość nie przetrwa kolejnej pandemii. W poniedziałek 13 września ukazał się roczny raport Fundacji “wizjonera” – Annual Goalkeepers Report, a przy okazji Bill udzielił wywiadu bijąc na alarm. Ogólnie Bill chciałby budowania mega fabryk szczepionek, które w 100 dni byłyby w stanie wyprodukować chemię bez której będziemy padać jak muchy oraz jak to ujął chciałby zwiększenia nakładów na służbę zdrowia.

Osobiście zastanawiam się jak ten Bill Gates rozmawia z tymi nietoperzami, aby znowu spowodowały zarazę? A może teraz to nie nietoperze, a np. motyle spowodują zarazę, na które jedynym antidotum będzie igła? Idąc dalej jak ma takie zdolności percepcyjne to może niech poda, jakiego producenta szczepionka będzie najlepsza w przyszłości?

Reasumując dopóki The Bill zajmował się komputerami było ok. Natomiast odkąd zabrał się za mikroby światu nie żyje się lepiej. W pewnym sensie jest to bardzo smutne. Tacy wizjonerzy rządzą, istnieją naprawdę i nie wiadomo co im się przyśni następnego dnia!

Dodaj komentarz: