Kategorie
Społeczeństwo

Światowa elita bankierów

Napisze coś tutaj bo już mnie męczy tłumaczenie wszystkim że PiS i PO to ta sama banda:

Pamiętacie jakie były protesty jak PO chciało wprowadzić ACTA ? Nie wprowadzili bo się wystraszyli reakcji obywateli. A pamiętacie jakie było oburzenie jak podpisali ustawę 1066 o bratniej pomocy ? To już było naprawdę dużo i stracili wtedy wielu zwolenników, więc gdyby chcieli wprowadzać dodatkowe niekorzystne dla obywateli ustawy mogło by się to skończyć dla nich tragicznie i nie mogli sobie pozwolić na nic więcej. Dlatego wprowadzanie kolejnych antyobywatelskich ustaw musiał zrobić ktoś inny, ktoś kto cieszyłby się większym kredytem zaufania.

Właściwie żadna z partii nie miała zbyt dużego tego kredytu ale i na to znaleźli sposób. PO zrobiło coś co znacznie poprawiło notowania PiSu, podwyższyli wiek emerytalny żeby dać PiSowi asa którym PiS rozgrywał swoich wyborców. Wtedy PiS bez większego problemu wygrał wybory no i się zaczęło. Żeby jeszcze bardziej zdobyć zaufanie społeczeństwa kupili sobie część z nich za pomocą 500+ i już mieli otwartą drogę do wprowadzania w życie kolejnych dyrektyw NWO. Na początku rejestracja telefonów komórkowych żeby można było podsłuchiwać każdy numer znając dokładnie użytkownika. Potem weszło GMO, Umowa CETA zapewniająca nietykalność zachodnim korporacjom, ACTA 2, Ustawę 1066 uzupełnili o dodatkowe podpunkty dające nowe możliwości obcym wojskom na terenie naszego kraju. I cały czas jest coraz gorzej, swobody obywatelskie są cały czas ograniczane pod byle pretekstem.

Wyborcy PiS nie protestują bo się boją że przyjdzie Tusk i zwiększy wiek emerytalny. To co obecnie się dzieje w Polsce już nie odbiega daleko od całkowitej dyktatury i wszystko za przyzwoleniem wyborców. Ktoś może powiedzieć że są sprytni że udało im się ogłupić tak wielki i uważający się za inteligentny naród, ale to nie ich plan jest realizowany, Oni są tylko pionkami w tej grze. To elity NWO stoją za tym wszystkim i rozgrywają tą całą grę za pomocą swoich marionetek których już dawno sobie kupili. A zaliczają się do nich wszystkie partie które brały udział w obradach okrągłostołowych i libacjach Magdalenkowych. Jeśli chcemy coś zmienić to musimy postawić na nowych ludzi których życiorys nie ma żadnych związków z PRLem.

PS. Jak widzicie tych wszystkich rzeczy nie udało by się im zrobić gdyby sobie wcześniej nie zapewnili odpowiedniego zaufania społecznego za pomocą 500+, 13 emerytury, i obniżenia wieku emerytalnego.

Obudźcie się zatem i przestańcie wierzyć w bajki o złym Tusku i dobrym Kaczyńskim czy odwrotnie bo to są tylko narzędzia w rękach światowej elity bankierów. (Psychopatów którym marzy się jeden wielki obóz koncentracyjny na całym świecie).

Dodaj komentarz: