Kategorie
Społeczeństwo

Wszyscy chcemy zmian

Czyż nie jest tak, że Wszyscy widzimy, że dalej tak być nie może? Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że bardzo rozległe i kompleksowe zmiany systemowe są absolutnie niezbędne, jeśli chcemy aby w Polsce mogła zagościć NORMALNOŚĆ. Jedni próbują organizować protesty i różnego rodzaju marsze. Cześć uważa, że tylko rewolucją i pospolitym ruszeniem można coś osiągnąć. Inni tak jak Zjednoczeni dla Polski przygotowują alternatywne rozwiązania dla naszego kraju dla naszych obywateli.

Analizując i biorąc pod uwagę wszystkie możliwości jakie mamy abyśmy mogli osiągnąć zamierzony cel można dojść tylko do jedynego możliwego wniosku. Jednym sposobem na wprowadzenie takich zmian jakich oczekujemy jest powszechna mobilizacja wszystkich Polaków i udział w wyborach. Aby przeciwstawić się reżimowi partyjnemu musimy wypromować jeden brand jedno logo. Musimy poprzeć jedną jedyną organizację, której głównym celem jest zmiana systemu, która ma w programie zmianę prawa, która chce doprowadzić do tego aby to obywatele decydowali o swoim losie a nie partie polityczne.

To wszystko gwarantują Nam Zjednoczeni dla Polski i program Nowa Nadzieja: https://zdp.org.pl/Nowa-Nadzieja.pdf

Jeśli wszyscy nie ruszymy dupy i nie weźmiemy spraw w własne ręce, jeśli nie wyjdziemy z Facebooka i Youtube, jeśli nie zaczniemy organizować się w struktury ZDP w całej Polsce, to obecny system znowu zatriumfuje!

Dlatego dołącz do nas: https://zdp.org.pl/rejestracja-zdp
Razem wygramy grę o Polskę!

Bogdan Morkisz
Prezes Zarządu
Zjednoczeni dla Polski

Dodaj komentarz: