Kategorie
Społeczeństwo

Jak to jest, że jedni zarzucają brak edukacji drugim, a ci drudzy złodziejstwo tym pierwszym?

Jak to jest, że jedni zarzucają brak edukacji drugim, a ci drudzy złodziejstwo tym pierwszym?

Mowa tu o Polakach. Dlaczego?? Bo jak ktoś wyjdzie przeciwstawić się PiS zatrzymają go wyborcy PO i odwrotnie. Słynne powiedzenie, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, pasuje jak ulał. Przez 15 lat rządów PO i PiS strajkowali policjanci, pielęgniarki, nauczyciele, taksówkarze, rolnicy, znów nauczyciele. To co nie wypadało, żeby wprowadziło PO wprowadzał PiS, to co nie wypadało PiS wprowadzało PO, czyli oni zgodnie rządzą skłóconym narodem.

Są osoby, które zarzucają, że ktoś musi pracować na to 500 plus. Otóż nawet ktoś, kto zarabia najniższa krajową płaci ok. 650 zł miesięcznie opłat i prowizji dla państwa plus podatki w sklepach, benzyna, więc problemem nie są prości lub jak zarzucacie nie wyedukowani ludzie tylko rząd i ogromna liczba urzędników. I to samo tyczy się głosujących na PO otóż to nie złodzieje, wyzyskiwacze, tylko często ludzie utykajacy w gąszczu opłat, administracji, leasingach i przegranych przetargach aby utrzymać się na rynku dając wam miejsca pracy. Pewnie moglibyście pracować mniej i zarabiać więcej, ale znów musimy wrócić do socjalistycznych rządów i masy urzędników.

Także podajcie sobie ręce i od dziś nie myślcie o swoim interesie, stanowiskach tylko kierujcie się dobrem całego narodu, żeby kiedyś było tak zwyczajnie. Naprzód Polsko…

Dołącz do Zjednoczeni dla Polski:
https://zdp.org.pl/rejestracja-zdp

Dodaj komentarz: