Kategorie
Społeczeństwo

Znasz rysopis diabła?

Jeżeli tak to dopasuj go do tak wielu sprzedajnych polityków i przygotuj się, bo będą oni chcieli kontrolować twoje życie pociągając za sznurki prawa, które sami ustanawiają. Zbyt często traktują nas jakbyśmy byli ich własnością, a my jesteśmy wolnymi ludźmi! Niestety sprawy nie są takie, jakimi się wydają być. Spojrzysz na wymarzoną Unię Europejską, a to notabene bardziej jak koszmar, powiesz: NIE, uznają cię za faszystę, jeżeli staniesz w obronie własnych przekonań to narazisz się na zwolnienie z pracy, publiczne wykpienie lub falę nieprzyjemnych epitetów.

Edukacja szwankuje? Dzieci otrzymują wiedzę, której de facto w znacznej części potrzebować nie będą, i która w niczym nie będzie im pomocna. Cóż, tak wygląda globalny eksperyment, mający na celu reorganizację społeczną współczesnej cywilizacji. Tutaj chodzi o przejęcie władzy nad ludzkim sumieniem oraz rozumem. Kto kontroluje sumienie i rozum człowieka, ten kontroluje tego człowieka, a kontrola i inwigilacja stanowią priorytet dla globalnej wioski. Dlatego otwórz oczy, obudź się ze snu zagubienia i dezorientacji. Globalna elita, znajdująca się u szczytu piramidy władzy wraz ze strachem kontroluje twoje życie, wzbudzając coraz to nowsze odmiany lęków i depresji straszy cię i ogranicza twoją wolność.

Po przez media i opłacone marionetki mówią ci, w co wierzyć, jak myśleć i wreszcie jak się ubierać. Tak jak nowotwór rozwija się i niszczy organizm człowieka, tak oni żerują na masach. Zbyt często wielu nie może dostrzec otaczającej ich rzeczywistości, ponieważ nie wierzy. Nie wierzy w to, że telewizja notorycznie kłamie, profesjonalnie produkując błędne przekonania, idee oraz wypaczoną wizję świata. To wszystko, te kłamstwa i diaboliczne manipulacje stanowią przeciwwagę dla twoich unikatowych talentów.

Ludzie czekają na rzeczy i wydarzenia, które w magiczny sposób odmienią zło w dobro i kłamstwo w prawdę, jednak nic nie dzieje się samo.Jaka recepta jest najlepsza na cywilizacyjne przejawy załamania? Top listę otwiera tak zwana definicja niewłaściwego wykorzystania. Zalecenia lekarza? Trochę odpoczynku i machinalne diagnozy, które powodują jeszcze większe skupienie się na stresie. Każdy stanowi różnicę, gdy tylko odważy się przemówić, powiedzieć NIE, gdy wszyscy inni mówią sakramentalne TAK, tylko po to by mieć święty spokój. Dlatego ostatecznie wszystko to, co stanowi zaprzeczenie prawdy, tworzy atmosferę wzrastającego ciśnienia i napięcia, które niszczą życie.

Czujesz jak czasem ktoś chce przejąć nad tobą kontrolę? Sięgnąć po twoje myśli skryte w twoim sercu? Ktoś lub coś próbuje złamać twoje sumienie? Ilu z was miało tego typu moment w życiu? Ilu z was przezwyciężyło mrok i to, co się w nim skrywa? Otwórz oczy, nie daj się kontrolować strachowi i tej fali terroru płynącej z ekranów telewizora. Fali sloganów i ideologii, które podsuwają ci, co masz myśleć i w co wierzyć. Natura zła to wymysł jedynie człowieka czy może coś więcej, coś, co wykracza daleko poza ramy naszej świadomości i sposobu postrzegania rzeczywistości?

Notabene rzeczywistości, która zbyt często jest taka, jaką chcą, aby była inżynierowie zachowań społecznych i rozwoju współczesnej cywilizacji. Miliony ludzi nie rozumieją sedna sprawy, ponieważ nie rozumieją nadprzyrodzonych sił kierujących tymi pozornie rozdrobnionymi wydarzeniami.Współczesny człowiek zbyt często ma problem z samodzielnym myśleniem, woli opierać się na opinii innych a najlepiej na opinii prezentera telewizyjnego.

Truman Truman Show

Dodaj komentarz: