Kategorie
Społeczeństwo

Czy społeczneństwo polskie warte jest tego, aby walczyć o polepszenie ich bytu?

Czasami, gdy się zatrzymam i zacznę analizować swoją działalność z ostatnich dwóch lat, zastanawiam się, czy ta praca na rzecz Polski jest komukolwiek potrzebna? Czy to, co robię dla dobra tego kraju ma dla kogoś jakiekolwiek znaczenie? Czy proponowanie rozwiązań, które dają obywatelom wolność, swobodę i dużo większe możliwości decydowania o własnym życiu to coś, czego oni rzeczywiście pragną?

Staram się zrozumieć ludzi, staram się docieć prawdy. Przez ostatnie trzy pokolenia, nikt z nas nie był nigdy wolnym człowiekiem. W okresie tak zwanego “komunizmu” byliśmy pod butem Moskwy – owszem powstawało wtedy dużo zakładów pracy, ale większość produktów w nich wytwarzanych wyjeżdżała za wschodnią granicę. Obecnie jesteśmy wasalem Berlina, Brukseli, Waszyngtonu, Tel Awiwu. Wszystko co było naszą – Polaków spuścizną z czasów “socjalizmu”, zostało bezczelnie rozgrabione. Przez cały ten okres nikt nie poniósł konsekwencji tego stanu rzeczy.

Czy Polacy kiedykolwiek wierzyli, że mogą sami stanowić o swoim losie? A jeśli tak, to czy przestali już w to wierzyć? Czy stracili tak bardzo zaufanie do ludzi, że boją się pójść za tak świetnymi rozwiązaniami, które znajdują się w Demokracji Pryncypialnej i programie ZDP Nowa Nadzieja?

Wierzę, że mnóstwo osób czytających ten tekst uważa się za osoby uczciwe o szczerych intencjach. Dlaczego więc w takim razie zakładamy, że takie same osoby nie opracowały tych projektów dla naszego dobra, dla dobra przyszłych pokoleń, dla dobra państwa polskiego? Potrafimy czytać i pisać setki, tysiące postów na przeróżne tematy. Dlaczego nie przesuniemy ciężaru gatunkowego tych treści właśnie na próbę realizacji konkretnych zmian, zmian systemowych. Tylko takie rozwiązania dają nadzieję na normalność, dają nadzieję na uczciwość, na sprawiedliwości, na godne i spokojne życie. Naprawdę uważacie, że to nie jest warte chwili wysiłku, włożenia trochę czasu i pracy?

ZJEDNOCZMY się pod sztandarem Zjednoczeni dla Polski. Poprzyjmy DEMOKRACJĘ PRYNCYPIALNĄ – to obecnie jedyna tak kompleksowo opracowania zmian ustroju dla Polski. Próbujmy wdrożyć program NOWA NADZIEJA, przestańmy kierować się tylko i wyłącznie własnym ego i chęcią stania się koniecznie jakimś liderem. Przecież nie o to w tym wszystkim chodzi.

Jak chcemy wygrać z układem Magdalenkowym, musimy wziąć udział w wyborach, musimy wystawić swoich kandydatów na własnych listach w 41 okręgach wyborczych. Musimy wypromować jedną organizację, bo tylko tak możemy coś znaczyć i tylko tak można wygrać.

Mam nadzieję, że ta praca nie pójdzie na marne, mam nadzieję, że wszystkie inteligentne osoby zrozumieją, że nie ma innej drogi i alternatywy.

Zapraszam wszystkich do wstępowania do ZdP, a inne organizacje do współpracy dla dobra naszej Ojczyzny.

Dodaj komentarz: