Kategorie
Społeczeństwo

Święto PiS

Jutro towarzysze i towarzyszki z Polskiej Zjednoczonej Partii Paranoi i Szaleństwa wraz z Pierwszym Sekretarzem Kaczysławem Wielkim zjeżdżają się tłumnie na Nowogrodzkiej. Świętować będą swe sukcesy w walce z pandemią! By żyło się lepiej a masy pracujące miast i WSI doceniły poświęcenie Przewodniej Siły Narodu w boju o pomyślność naszej socjalistycznej Ojczyzny! Na początek będzie uroczysty toast za wypierdolenie siedemdziesięciu milionów na wybory, które się nie odbyły. Później towarzysz Szumowski, maltański kawaler będzie usługiwał do mszy świętej odprawianej przez Wielebnego Ojca Tadeusza, w intencji dwustu milionów przelanym służbom specjalnym za pancerne respiratory, które utknęły na granicy pakistańsko – afgańskiej.

Po mszy swoją orację wygłosi kolega Maltańczyka czyli Narciarz, opowie o maseczkach, które przyszły z Chin Antonowem o ładowności dwustu pięćdziesięciu ton – w liczbie czterystu ton, jak ogłosiła TVP. Następnie towarzyszka Holecka, niestrudzona bojowniczka w walce o “TVP i wiesz więcej”, która ucałuje ojcowski pierścień Pierwszego Sekretarza i zaśpiewa mu w rytmie Zenona Martyniuka: kiedy znajdziesz się na zakręcie, co ze mną będzie!? Później zaszczyci towarzyszy sam Zenon, w przeboju dedykowanym Jackowi TERAZ KURWA MY Kurskiemu: dlaczego Ty mi w głowie zawróciłeś!? Po tych występach na trybunę honorową wyjdzie sam Kaczysław Wielki i wyliczy listę sukcesów, uprzednio cytując słynny w latach trzydziestych artykuł z PRAWDY, autorstwa generalissimusa Iosifa Stalina czyli ZAWRÓT GŁOWY OD SUKCESÓW.

Pierwszym sukcesem było zamknięcie lasów przy trzech tysiącach zakażonych a otwarcie przy trzydziestu tysiącach. Jednak bez wątpienia największym sukcesem ostatniego półrocza była cudowna eliminacja wszystkich chorób, które przez lata dreczyły Naród oraz zwolnienie medyków z Przysięgi Hipokratesa. Za to Kaczysław wypije aż dwie herbaty, które zamiesza mu nieśmiertelna Pani Basia, bo on sam nie wie w którą stronę kręcić łyżeczką. Czas na towarzysza Sasina, tego od siedemdziesięciu baniek wyborczych – jego największym triumfem jako zarządcy aktywów państwowych było perfekcyjne zmutowanie koronawirusa przy alei Niepodległości w stolicy, który następnie zaatakował bezobjawowo kopalnie i położył górnictwo. Później będzie czas na tańce i gościnne występy oraz zaplanowanie kolejnego półrocza. Szczególny nacisk położony zostanie na nakaz noszenia przez Lud pampersów, gdyż WHO na zimę przewiduje pandemię sraczki.

I jeszcze zapomnieliśmy o wiceministrze od pandemii, który zapowiada dwadzieścia milionów szczepionek dla Polaków. Po przedstawieniu planu zaszczepienia Narodu, towarzysze wspólnie odśpiewają Międzynarodówkę, odbędą się też akrobatyczne pokazy Tańczących Norek, wyzwolonych z wiejskiego ucisku a TVP po dokładnej relacji z uroczystości, zamaskowanym masom pokaże powtórkę grudniowego Sylwestra Marzeń. By kraj się rozwijał a ludowi oddychało się dwutlenkiem węgla dostatnio!

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: