Kategorie
Społeczeństwo

Polska i Świat wkraczają w nową erę

Dość powszechne dziś przekonanie czyli kaszle mnie i dręczy przeziębienie ale nawet się nie wybieram do lekarza, nawet jeśli by mnie przyjął bo mi od razu przyklepią Covida.

Może to grypa a może korona, chuj z tym – ludzie mówią. Wśród części tego typu osób to nie będzie zwykła grypa, lecz to szajstwo a że nigdzie się nie zgłoszą, pozarażają kolejnych a ci następnych. Od samego początku trwamy przy tezie, że dla większości ten patogen nie jest groźny bądź prawie niegroźny, natomiast jest kurwesko zaraźliwy. Nie ma możliwości go uniknąć bo on już zdążył niejako wrosnąć w ziemską przestrzeń i będzie kolejną chorobą sezonową, będzie już zawsze.

Szczepionka to tylko biznes, ona tak wytępi koronawirusa jak szczepionka na grypę wytępiła grypę. Wszystkie te lock downy to tylko kupowanie sobie czasu i nic więcej, połączone z rządzeniem poprzez strach. W kraju panuje paranoja, anarchia i chaos oraz gigantyczne bezprawie. Jedni drżą ze strachu a inni mają to w dupie, władza jest nieprzygotowana na nic, zajęta sama sobą i propagandą, ludzie się coraz bardziej nienawidzą, dochodzi do bójek w sklepach i autobusach i waśni w rodzinie, o internecie nawet nie wspominając. Czyli plan napisany pare lat temu wysoko i oczywiście nie w Polsce, idzie zgodnie z założeniami a Chińska Partia Komunistyczna i sprzężone z nią oligarchie przejmują biznesy i firmy na Zachodzie.

Świat i Polska wkroczyły w nową erę, jak najgorszą. Dobrze nie jest i nie będzie. Będzie tylko gorzej. Nikt nie chce być Kassandrą, jednak fakty są jakie są, nie wymagają zbyt zawiłych interpretacji.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: