Kategorie
Społeczeństwo

Raport ministerstwa prawdy

Przegląd newsów z kraju.

Największymi sukcesami ostatniego półrocza trwania epidemii są wygrana Igi Świątek w tenisa, określenie długości łańcucha psa przy budzie, ocalenie norek od holokaustu oraz zaoranie górnictwa i rolnictwa.

Z właściwych dziejów SARSA: zaczyna się chaos i anarchia, u nas nie potrzeba żadnej pandemii w stylu dżumy aby system zdrowotny się zawalił, tu wystarczy trochę więcej chorych, jednak banda rządząca wiedząc o tym, zajęta była wyjebaniem 70-ciu baniek na wybory na poczcie, to o szpitalach czasu myśleć nie miała. A teraz działa na oślep, niczym menel, który szcząc po ciemku, próbuje trafić do klopa, a leje po płytkach. Partia PiS weszła na drogę rozkładu, to początek końca, stary geriatrokrata wziął kurs na odchodne, choć to potrwa, wojny wewnętrzne Ziobry z Matouszem i skręt w lewo plus waląca sję gospodarka, czyli powolna Apokalipsa kraju sterroryzowanego Covidem dziś a sprzedanego do cna już wcześniej. Rządzić nie ma tu kto, to znaczy administrować masą upadłościową i nienawidzącymi się ludźmi nie ma kto, bo rządzą tu naprzemian Żydzi, Niemcy i Amerykanie.

Medialne szaleństwo się nakręca ale to nic nowego, analiza logiki mediów to analiza walenia cepem, aż się kij nie złamie, więc w tym szumie i sraczce nikt nie jest w stanie zweryfikować kto zmarł na SARSA, a komu go przypisano, choć zdarza się, że pod artykułami pojawi się komentarz kogoś z rodziny zmarłego w stylu WY ŻAŁOSNE ŚCIERWA i wtedy wiadomo, że człowiek chorujących na raka umarł na C-19.

Zakazali sprzedaży gorzały po 19.00. W PRL zakazane było do 13.00. Pomiędzy tymi godzinami na Nowogrodzkiej buduje się IV RP. Arystokrata Szumowski podobno w szpitalu, na koronawirusa, świat się kończy! On nie może pizgnąć w kalendarz, nie po to tyle nakradł by teraz mu obili trumnę platyną. A waszmość Maowiecki siedzi na kwarantannie bo, że “miał kontakt z osobą zakażoną” i na swoim fanpejdżu apeluje o poważne traktowanie pandemii i maseczki. Czy można mu zatem wytoczyć serię procesów karnych za świadome narażenie osób starszych na śmierć gdy 3. lipca na wiecu darł pizdę, że “idźcie tłumnie na wybory bo chorobę żeśmy pokonali?”. W kwestii słynnych maseczek, kolejny sąd, tym razem w Gliwicach uznał je za bezprawie. Fajny kraj, sądy swoje, reżim swoje, policja swoje a ludzie swoje. Bo napisano fleja na kolanie, minister każe, komendant policji robi odprawę a doły policyjne mają wykonać. Polska się kończy. Na naszych oczach. Rządzą nami ścierwa, komedianci, przestępcy, złodzieje i zbrodniarze, ludzie oszaleli i utracili resztki rozumu, kwitnie przerażenie i panika, szpitale leżą, szkoły leżą, dług publiczny wystrzelił w kosmos ale ważne że Margot w Radiu Zet występuję i elgiebetowskie bydło się raduje. Z tej radości obszczy kolejny krzyż a potem będzie wyć, że jest prześladowane, “Wyborcza” na pewno o tym napisze, i OKO.press, jej niższa odnoga.

Na zdjęciu niżej: pan Sasin, obecny minister od wykończenia Śląska wirusem bezobjawowym z panami z Amber Gold i WSI oraz Kaliszem, byłym adwokatem Kwaśniewskiego – szefa czerwonej mafii za czasów rozkwitu Republiki Okrągłego Stolca, czyli UBEKISTAN w pełnej krasie, jakże miło się patrzy na tę braterską więź PRL, III RP I IV PR. Kiedyś nadzorowali nas komisarze polityczni przysłani tu przez carycę Katarzynę, dziś jest Barbie Żorżeta Mosbacherowa, nieudany produkt plastyczny i bardziej udani agenci Mossadu. Amen.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: