Kategorie
Społeczeństwo

Czerwony smok

Nie przypadkiem w moim poprzednim poście przytoczyłem fragment znakomitej książki, Antony C. Suttona, którego musimy postawić w jednym szeregu, obok Huxleya, Orwella, Aarona Russo, Rauni – Leeny Luukanen Kilde, Udo Ulfkotte i wielu innych wspaniałych ludzi, którzy poświecili swoje życie innym, zupełnie bezinteresownie, z pobudek odpowiedzialności za los każdego człowieka, za losy naszego świata. Wielu z nich zostało zamordowanych za służbę człowiekowi, a mimo to rodzili i będą rodzić się następni, którzy będą kontynuować ich misję i będzie ich coraz więcej.

Dziś kiedy patrzę na to skorumpowane, bezideowe, chciwe, nieludzkie światowe grzęzawisko, różnych kanalii, kreatur, pedofili, ludobójców, stręczycieli, złodziei, morderców, członków różnych tajnych organizacji, udających “lewicę” albo “prawicę”- tajnych współpracowników służb specjalnych, uważających się za elitę poszczególnych państw, elitę tego świata, te upadłe i upadające rody królewskie, tych oligarchów, sprzedajnych kardynałów, biskupów, pop-ów, rabinów, imamów, arystokratów, generałów, admirałów, pułkowników, podpułkowników, bankierów, polityków, widzę odrażające i kłębiące się robactwo, cuchnące zgnilizną i rozkładem, przekonane o swojej wyższości, chełpiące się władzą i bogactwem.

To nie my ludzie poczciwi jesteśmy zbędni, to WY jesteście rakiem cywilizacji, barbarzyńcą dewastującym środowisko człowieka. Nie mieści mi się w głowie, że ludzkość była tak ślepa, że przez dekady nie reagowała, nie oczyszczała swojego krwiobiegu z potoków trucizny.

Dziwicie się że nie było i nie ma żadnych rozliczeń, choć PIS niósł je na swoich sztandarach ?! Czy rozliczono faszyzm, czy rozliczono komunizm, socjalizm, ? Czy rozliczono rzeźników i zbrodniarzy z Kambodży, Wietnamu, ZSSR, CHRL, PRL, Hiszpanii, Argentyny, Chile, Kolumbii, Konga, Rwandy, Zambii, Sierra Leone, Sudanu, Namibii, Panamy, Nikaragui, Japonii, Ugandy, Turcji ? Ten sam syndykat zbrodni i wszelkiego występku wykreował nazizm, komunizm i socjalizm, zbudował III Rzeszę i ZSSR, CHRL, to jego dzieci, a Ci którzy wdrażali i wdrażają jego pomysły w życie to jego agenci, którym zbrodniarze zapewniają bezkarność i dostatek. Pisałem o tym wiele razy, że ten system opiera się na rozkazie i poleceniu służbowym, na budowaniu na kształt piramidy struktury, żeby nieliczna garstka psychopatów, wydając właśnie rozkazy, wyręczała się tymi na niższych szczeblach tej cuchnącej odorem drabiny rozkładu, by ci poniżej brudzili sobie ręce, wikłali się w ludobójstwo, terror, tortury, skrytobójstwo, oszustwo i złodziejstwo. Dlatego wąska elita powołała do życia supersłużby, nad tymi oficjalnymi, nad DIA, CIA, Mossadem, MI6, SWR. także nad polskimi SKW i ABW, które zbierają dowody przestępstw, zbrodni, swoich podopiecznych, by przywiązać ich do organizacji jak psa do budy.

To wszystko byłoby niemożliwe bez bezkarności, tego boi się każdy agent wykonujący zadania syndykatu, bez gwarancji bezkarności syndykat miałby problem z zatrudnieniem różnych kanalii i miernot Dlatego w naszym kraju nikogo nie rozliczono za zbrodnie i przestępstwa popełnione do 1989 roku i po 1989 roku. Syndykat rządzący Polską od dnia „wyzwolenia” ( pytanie co my świętujemy od 1945 roku ? ) wykreował, po upadku jednej słusznej partii, tradycyjny model „konfliktu” „lewicy” z „prawicą”. To że jedna strona oskarży przez figuranta – prokuratora drugą stronę, to o niczym nie świadczy, to materiał , pożywka dla propagandy, by utrwalać przekonanie wśród polskiej kolonii, że tu dzieje się jakaś wojna. Ten stan oskarżenia jak widać można przeciągać latami, a oskarżony uprawiać swobodnie politykę, i tak do przedawnienia karalności czynu. Tak , to jest wojna, ale na słowa i obietnice, obietnice bez pokrycia.

Ten konflikt legitymuje się nawet skazaniem, takim jak ten w przypadku Kamińskiego. Skazali go bo było wiadomo że ułaskawi go Duda. Ilu ludzi uwierzyło w sprawiedliwość ? To aresztowanie Krauzego i Giertycha jest idealnie wpasowane w moment, bo układ „lewica” „prawica” chwieje się. Aresztowanie Giertycha i Krauzego ma przekonać chłopów i katolików, że wszystko jest na swoim miejscu, że PIS to prawica ( hahaha ), a wrogiem jest TA „lewica”. Poza tym PIS fatalnie sobie radzi z pandemią, więc chłopaki z PIS i PO oraz SLD i Razem uzgodnili teatr z Giertychem i Krauze. Potrafili zorganizować cyrk z Adamowiczem, więc sztuka aresztowania Pana Mecenasa to ledwie krótkometrażowy film. Nie martwcie się, aktorzy już zarobili i jeszcze coś im dorzucą za poświęcenie i ofiarność.

To oczywiste, że projektanci, pomysłodawcy cały czas pozostają w cieniu, poza polem widzenia, wystawiają na pierwszy, drugi, a nawet trzeci plan aktorów , których dobrze opłacają, którym oferują dobre warunki kontraktu. Kaperowaniem do tej zbrodniczej organizacji zajmują się służby specjalne , które po wybiciu elit w państwach Europy Środkowo-Wschodniej pełnią rolę zarządzających w imieniu syndykatu zbrodni i wszelkiego występku. Ta struktura jest bardzo mobilna, skoro wszystkie nici z sądów, prokuratur, urzędów, instytucji, szkół, wojska, policji, aparatu skarbowego prowadzą do tego samego miejsca. To jest zasadnicza różnica pomiędzy państwami suwerennymi, a skolonizowanymi, że w tych suwerennych rządzi miejscowa elita, a w skolonizowanych służby specjalne i ich agentura

Tłumaczyłem wiele razy, że zamachy w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Norwegii, Niemczech, Włoszech, także w Polsce 10.04.2010 roku, zorganizowały służby i ich agentura, by dać dowód syndykatowi zbrodni i wszelkiego występku swojej lojalności, że nie zawiodą kiedy nadejdzie pandemia , że będą ją podtrzymywać w swoich państwach niezależnie od okoliczności, że będą rozbierać swoje kraje, sukcesywnie podcinać ich korzenie, prowadzić je do zagłady. Dziś macie na to dowody, cały świat naukowy mówi , że aby pokonać “pandemię” trzeba wrócić do normalnego życia i chronić tylko tych z grupy najwyższego ryzyka, tymczasem rządy państw dalej mnożą opresję i zaciskają pętle na szyjach obywateli.

Wielu z Was widzi że te same procesy zachodzą w wielu państwach świata , co wskazuje na to że gdzieś tam w cieniu już działa światowy rząd, ponadnarodowa elita. To prawda i nieprawda. Prawda, bo taka organizacja istnieje co najmniej od przełomu XIX i XX wieku. Stanowi połączenie dwóch największych tajnych organizacji Skull And Bones z USA, oraz Group z Wielkiej Brytanii z mniej wpływowymi tajnymi organizacjami z Francji, Niemiec, Szwajcarii, Włoch, Skandynawii, Holandii, Belgii, Austrii, Grecji, Portugalii, Hiszpanii, Brazylii, Argentyny, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Japonii, Indii, Australii, Nowej Zelandii, oraz służb specjalnych z Rosji i Chin i powiązanych z nimi dwóch organizacji żydowskich, jednej skupionej wokół Rotschildów w Londynie oraz drugiej z Nowego Jorku, współpracującej z nieżydowską elitą USA, skupioną przede wszystkim w Zakonie Skull And Bones.

Nieprawda dlatego , że od 1945 roku Zachodnie tajne organizacje, jakie po przejęciu władzy nad emisja dolara, zdobyły fortuny na I i II wojnie światowej zaczęły stopniowo przejmować władzę w innych państwach od wewnątrz, budując tam po cichu swoją agenturę. Między innymi temu celowi służyło wyeksportowanie komunizmu i socjalizmu i zbudowanie żelaznej kurtyny. To Zachód od 1917 roku kontroluje ZSSR, a potem Rosję, oraz od 1945 CHRL, a także państwa bloku wschodniego, także Polskę. Żydzi byli świadomi, sami sprytnie ten kierunek popierali, że ten sposób podboju, bez wypowiadania wojny, oznacza że elity zachodu będą musiały komuś zaufać. Skoro z kolejnych państw usuwano elitę, naturalną koleją rzeczy było powierzenie Żydom kontroli nad podbitymi bez jednego wystrzału narodami, bo dawali gwarancję że się z miejscowymi nie asymilują i wykonają każde , nawet najbardziej przerażające zadanie. I w tym przypadku elita Zachodu była bardzo przebiegła, świadoma że Żydzi mogą chcieć przejąć władzę nad światem, stworzyła supersłużby które wszędzie tam gdzie Żydzi zarządzali koloniami skrupulatnie zbierali obciążające materiały, w ZSSR, CHRL, PRL, NRD, Czechosłowacji, Bułgarii, Rumunii, Jugosławii, Argentynie, Brazylii, Kolumbii, Ekwadorze, Chile, Kubie.

Światowy system był tak sprytnie konstruowany że wszędzie tam gdzie nie wszczepiono komunizmu i socjalizmu jak grzyby po deszczu powstawały dyktatury, rządy silnych jednostek. Tworzone one były z dwóch stron, z jednej przy wsparciu Moskwy i Pekinu , i drugiej przez Waszyngton, Londyn i państwa zachodniej europy. Czy teraz widzicie tę piramidę ? Zachód stworzył ZSSR i CHRL, te zdobyły wpływy w Egipcie, Syrii, Libanie, krajach arabskich, Libii, Maroku, Sudanie, Wietnamie, Kambodży, Kubie. Pociąganie za sznurki było proste, ktoś z Waszyngtonu wydawał polecenie Moskwie, Pekinowi a te podległym im silnym przywódcom z Libii, czy Iraku, albo Waszyngton wydawał polecenia stworzonym przez siebie dyktatorom, choćby w Chile, czy Argentynie.

To wyjaśnia tę mnogość przewrotów, puczy, rewolucji. Szokującym przykładem kontroli państwa przez syndykat jest Kolumbia, gdzie syndykat wywołał wewnętrzny konflikt , który podzielił Kolumbijczyków na dwie brutalnie zwalczające się frakcje przez 52 lata ! W taki sposób bardzo łatwo rządzić z zewnątrz państwem. Z kolei metodę kija i marchewki zastosowano by podzielić choćby Polaków po 1945 roku i ta metoda stosowana jest do dziś. Jak sami widzicie opisany przez Hegla mechanizm posuwania spraw do przodu za pomocą konfliktu działa skutecznie od lat, przećwiczyliśmy i ćwiczymy dalej kolejne wariacje tego schematu. Mamy teraz dużą szansę ten mechanizm zakłócić , bo jesteśmy w fazie transformacji, przepoczwarzania się potwora w nową postać, a jak wiemy bestie w tym stadium są najbardziej podatne na ataki z zewnątrz.

źródło: Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: