Kategorie
Społeczeństwo

Na rympał

Dla tych którzy nie wiedzą co oznacza ten termin, spiszę donieść , że utarto go w środowisku przestępczym. Zazwyczaj bandyci planują finezyjne akcje, starają się ominąć zabezpieczenia, ochronę, kamery. Zdarza się jednak , że lekceważą napadniętego i system i decydują się popełnić przestępstwo “na bezczelnego”, w biały dzień, bez osłoniętych twarzy wyważają kopniakiem drzwi i dokonują aktu przemocy, rabują albo mordują. Własnie w ten sposób postępuje dzisiaj PIS, terroryzuje społeczeństwo, okrada ludzi, pozbawia ich z dnia na dzień dorobku życia, pracy i elementarnych wolności oraz godności, a wszystko to pod pretekstem wirusa, słabszego od grypy.

Czy ten wirus jest, tego nie wie nikt. Zbrodniarze którzy organizują ten napad na ludzkość kontrolują media, służbę zdrowia, więc jak trzeba to wirus się znajdzie. Wybrano taką metodę badawczą , że można nią do woli manipulować obrazem choroby i pandemii, więc jak trzeba to każdy będzie zakażony. Dopełnia zespół narzędzi używanych do tego napadu “bezobjawowość” w przebiegu “choroby”. Wyobraźcie sobie że władza nadużywa przemocy, siłą internuje, skuwa “zakażonych” i jak worki wrzuca do milicyjnych suk, pałuje ich i razi prądem i dalej te worki przerzuca do izolatoriów, kontenerów na ludzie śmieci. Oczywiście wszystko dla naszego bezpieczeństwa, tak jak w 1981, kiedy robiła to dla “dobra kraju”. A jeżeli okazałoby się że ten podeptany człowiek nie był ani przez chwilę chory ? O, wszyscy uwikłani będą robić wszystko by jednak był i po to właśnie wymyślono test rT PCR by wykazać, jeżeli zajdzie konieczność i potrzeba że chory jednak był. Kiedy tenże śmieć ludzki zacznie zarzuca władzy że kłamie , bo nie miał żadnych objawów to był “bezobjawowy”. Zrozumieliście ?

Jak sami widzicie wszystko zostało ładnie przygotowane do zwyczajnej rzezi ludzi. Kiedyś pewien zbrodniarz oznajmił, że wybory wygrywa ten kto liczy głosy, tę wojnę z ludzkością chce wygrać ten kto robi badania. Teraz, do tego co napisałem dołączmy rozwiązania prawne wprowadzone po atakach terrorystycznych. Przykładowo, Patriot Act przewiduje że każdego można, oczywiście dla bezpieczeństwa kraju, zwinąć z ulicy , strzelić mu w tył głowy i spalić w piecu, nie udzielając członkom rodziny jakichkolwiek informacji. Jest człowiek jest problem, nie ma człowieka nie ma problemu. Czy coś Wam to przypomina ? Czyżby czasy radosnej twórczości NKWD, KGB, UB, KBW, a potem SB i WSW ? U nas Patriot Act nie ma, ale zawsze można wprowadzić stan wyjątkowy i już sytuacja ulega zmianie.

Wszystko zaczyna do siebie dziwnie pasować. Gwałtowny wzrost liczby zakażonych wywołany masowym “badaniem” rT PCR, przepełnione szpitale, potrzeba odizolowania zakażonych, “bezobjawowych”, zlecenie dla MON produkcji blaszaków – izolatoriów, projekt wprowadzenia stanu wyjątkowego i wojska ( jak 1981 ), podczas którego społeczeństwo nie będzie mieć żadnej kontroli nad blaszakami, szpitalami gdzie chcą upchać ludzi “bezobjawowych” i “objawowych”, a gdzie będzie można taśmowo tych ludzi mordować, a potem palić w krematoriach, nie udzielając rodzinom jakichkolwiek informacji, a jeżeli już to zmarł na COVID i musieliśmy ciało skremować dla bezpieczeństwa reszty społeczeństwa. Wiem, że niewielu uwierzy w ten scenariusz, przypomnę że niewielu ludzi wierzyło w to co zrobili Niemcy i komuniści mordując bestialsko 200 mln ludzi. Te same krwawe rodziny, które zaprojektowały tamtą rzeź stoją dzisiaj za pandemią.

Jak wielu z Was słusznie zauważyło PIS przez to bezprawie, przez ten napad “na rympał”, przez jawne i ostentacyjne łamanie wszelkiego prawa, przyzwyczaić chce nas do sytuacji że nie działa ani prawo, ani żadna państwowa instytucja , że nie ma do kogo się zwrócić o pomoc i ochronę. Osamotnionych, rozbrojonych i bezradnych ludzi, pod eskortą wojska i milicji można bez przeszkód poprowadzić za rączkę do komór gazowych, ich obecnej postaci izolatoriów. Obozy FEMA nie powstały przypadkiem.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: