Kategorie
Społeczeństwo

Matrix – Odrodzenie

Jeżeli ktoś wierzy w dobre intencje tych którzy zaprojektowali i realizują operację COW-ID 19, to niech przeczyta poniżej jakim doświadczeniom poddano podludzi z Europy Środkowo -Wschodniej w ubiegłym wieku.

Wtedy nie zawahano się prowadzić budzący grozę eksperymentów. Żyliśmy nieświadomi, że w każdej chwili ZSSR, PRL, Europa Środkowo-Wschodnia może przestać istnieć, że skażeniu popromieniotwórczemu może ulec cała populacja na wschód od Odry.

Jako na jednych z pierwszych, na mieszkańcach Europy Środkowo-Wschodniej testowane są i będą SZCZEPIONKI WEKTOROWE, które modyfikują nasze DNA. Jesteśmy traktowani tak jak modyfikowana genetycznie kukurydza czy soja, będziemy pierwszą generacją ludzi GMO ( Słowacja ? ).

Jest dla mnie oczywiste, że to o czym pisze poniżej, to dowód, że USA i ZSSR wspólnie i zgodnie reżyserowały wyścig zbrojeń i konflikt bloków, z dwóch stron żelaznej kurtyny. Scenografia tej pandemii nie jest zatem niczym nowym, skoro bezczelnie okłamywano cały świat przez blisko 72 lata ! Doświadczenia zdobyte podczas tej finezyjnej operacji ogłupiania narodów świata procentują dzisiaj podczas obecnej psychozy, która żywi się tym samym strachem jakim przed dekadą terroryzowano narody po dwóch stronach żelaznej kurtyny.

Podobieństw pomiędzy tamtym, a tym Matrixem jest dużo więcej. Bez dwóch zdań oba to wielki skok na kasę publiczną , o czym w ogóle nie mówi się mediach.Tak jak elity wyciągały miliardy z budżetów, z podatków podatników na walkę z komunizmem i kapitalizmem, tak dziś nie mniejsze sumy wyrywa się na walkę z pandemią i jej skutkami. Zwróćcie uwagę, że nie ma żadnych oficjalnych analiz SKUTKÓW pompowania światowej gospodarki kredytami i pożyczkami z BŚ, EBC, BIS, Wall Street, Frankfurtu, i Londyńskiej City. Nikt nie komentuje szalonej kolejki górskiej na rynkach kapitałowych, papierów wartościowych i giełdach towarowych. Wirus jak “czerwona zaraza” to wymarzone narzędzie do spekulacji, gwałtownych wzrostów, wielkich spadków i sukcesywnych przejęć. SIFI bardzo agresywnie opanowują resztę rynków i kapitałów.

Przejdźmy jednak to faktów. Pisałem o tym, że “rywalizacja”, “wojna” wschodu z zachodem przez 72 lata była wielką mistyfikacją. Na pewno wielu z Was pamięta wydarzenia z przełomu 1978/1979 roku. Wielka Zima, Zima 100-lecia, została wywołana przy użyciu Wielkiego Magnesu zamontowanego przez USA i ZSSR na stacji Gomel na Białorusi w 1977 roku, zdolnego generować pole magnetyczne 250 000 większe od ziemskiego pola magnetycznego. Magnes potrzebował dużych ilości energii, dlatego podłączono go bezpośrednio do Elektrowni w Czernobylu. Za jego pomocą USA i ZSSR wspólnie tworzyły technologię kontroli pogody, broń elektromagnetyczną, geofizyczną, testowo wywołując zimę stulecia w PRL-u. Dla Nas Polaków to świadectwo, że jeżeli chciano przeprowadzić ryzykowne eksperymenty, to najpierw na podludziach z Europy Środkowo-Wschodniej, w naszym regionie.

Po przeprowadzeniu ryzykownych 10-letnich badań, na bazie doświadczeń zdobytych podczas licznych eksperymentów wybudowano po 1986 roku, już w USA, system wież GWEN oraz instalację HAARP na Alasce. Bliźniacza technologia powstała w ZSSR. Program ze strony ZSRR prowadził członek Radzieckiej Akademii Nauk wybitny fizyk plazmowy Roland Zinurowicz Sagdiejew, późniejszy współbudowniczy HAARP na Alasce, wykładowca na Uniwersytecie w Maryland.

Równolegle w latach 1978-1986 CIA prowadziła, w naszej części świata, także przy współpracy z ZSSR, operację Pique , której celem było wpływanie za pomocą mikrofal na zachowania i postawy pracowników elektrowni jądrowych w Europie Środkowo-Wschodniej, celem ewentualnego wywołania awarii w elektrowni jądrowej.

Trzeci etap tej złożonej operacji, to wywołanie kontrolowanego wycieku radioaktywnego i utworzenie strefy skażonej, ograniczonej do terytorium ZSSR, Czechosłowacji, PRL, w celu zbadania skutków ewentualnego konfliktu nuklearnego.

Dzięki tym testom, daleko od terytorium USA, Stany Zjednoczone stworzyły broń elektromagnetyczną ( mikrofalową ), geofizyczną, technologie na wypadek wojny jądrowej, jakie otworzyły ponadnarodowej elicie drzwi do budowy Nowego Porządku. To właśnie podczas tych eksperymentów rozpoczęto prace nad 5G. Bez nich nie można byłoby dziś zastraszać kolejnych państw i rządów, wymuszać realizację projektu budowy NWO.

“Keeler (1989) reports that the CIA had an Operation Pique that was designed to affect the mental attitudes and behavior of employees at nuclear power plants in communist Eastern Europe, implying some intent to cause a nuclear meltdown/holocaust. Given the bizarre and otherwise virtually inexplicable behavior of the employees who caused the nuclear disaster at Chernobyl in the Soviet Union in 1986 (Medvedev, 1991)3, it is possible that the USA’s Operation Pique may have had something to do with it. Propagation of microwaves has been very well studied and is very sophisticated, e.g., a two inch beam can be sent from a satellite, point to point, to a receiving dish on earth; and, it was reported in 1978, that the CIA had a program called Operation Pique, which included bouncing radio signals or microwaves off of the ionosphere to affect the mental functions of people in selected areas, including Eastern European nuclear installations”

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: