Kategorie
Społeczeństwo

Nic o nas bez nas

Tu nie ma się co cackać, trzeba odsunąć od władzy rząd który nie służy obywatelom, nie tylko ten, ale każdy rząd, więc Panom z SB i WSI też dziękujemy, bo jesteśmy świadomi że Ci nie byliby gorsi od braci z PIS, bo to dwie strony tego samego, odrażającego medalu.

Nowy rząd powinien rozpisać referendum, zamykamy gospodarkę , czy nie. To jest decyzja która dotyczy wszystkich i która waży na każdym Polaku, więc nie może w tej sprawie arbitralnie podejmować decyzji żadne mason, skorumpowany bankier, czy szalony syjonista albo pedofil w sutannie. NIC O NAS BEZ NAS !

Już 10 651 najwybitniejszych naukowców z całego świata, w tym wszyscy z uczelni i klinik akademickich zajmujących 100 pierwszych miejsc w rankingu najlepszych uczelni i klinik akademickich świata, oraz 29 482 praktykujących, najlepszych lekarzy poprało Deklarację Great Barrington. Kierując się swoją wyjątkową wiedzą i doświadczeniem, bogatą praktyką i autorytetem wzywają rządy do przywrócenia normalności, do zastopowania procesu niszczenia światowej gospodarki, gdyż działanie to nie ma jakiegokolwiek wpływu na przebieg pandemii.

Sygnatariusze deklaracji żądają otwarcia przedsiębiorstw, szkół, uczelni, powrotu do pracy i stacjonarnego nauczania. Wznowienia działalności w zakresie sportu, sztuki, muzyki i innych wydarzeń kulturalnych, otwarcia pubów, restauracji, klubów i sal ćwiczeń, stadionów i pływalni, hal sportowych i widowiskowych. Najlepsi uczeni i lekarze z niedowierzaniem obserwują jak wirus, słabszy od grypy, co gorsza podstępem wymieniony za grypę, rujnuje dorobek naszej cywilizacji, osiągnięcia wielu pokoleń ludzi. To oznacza że władza wypowiedziała posłuszeństwo narodom i prowadzi przeciwko suwerenom hybrydową wojnę. Na wojnie nie ma innego sposobu, trzeba pobić albo zmusić przeciwnika do kapitulacji.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: