Kategorie
Społeczeństwo

Coraz wyraźniej widać cel i środki

Myślę że wszyscy zaczynają powoli dostrzegać w jakim celu paraliżowane jest państwo, to nie tylko przemyślany system zbrodni doskonałej, ukrytej za parawanem procedur “bezpieczeństwa” to program wytworzenia powszechnego przekonania, że umowa społeczna upadła, że państwo jest niewydolnym kaleką, którego trzeba zastąpić sprawnym i skutecznym ŚWIATOWYM PAŃSTWEM PRYWATNYM, w którym Bogów zastąpi nieliczna Oligarchia. Pisałem o tym w moich postach wielokrotnie.

W artykule z 01.09.2020 roku “Służba zdrowia jak łowcy skór” opisywałem szpitalną codzienność o której milczą media :

“W każdym szpitalu znajdują się oddziały buforowe. Przez nie muszą przejść wszyscy którzy trafiają do szpitala. Warunkiem koniecznym przyjęcia chorego w jakimkolwiek stanie jest oczywiście badanie temperatury. Znacie jakiegoś ciężko chorego który nie ma temperatury ? Jak ma, a musi mieć, to muszą wykonać test na covid i ludzie ciężko chorzy leżą na tym buforowym oddziale bez właściwej pomocy i czekają na wyniki. Wielu nie doczekało. Z tym różnie bywa, czasem trzeba czekać kilka dni, bywają problemy z poprawnością wykonania testu. Dla osób u których stwierdzono covid, za pomocą tych łże-testów rT PCR, przygotowano 20 jednoimiennych szpitali ( stan na 14.08.2020 ). Wielu chorych , u których potwierdzono łże-testem covid wożonych jest kilkaset kilometrów do szpitala jednoimiennego. Umierają po drodze albo po przyjeździe, gdyż na pomoc jest już za późno.

W Polsce, w szpitalach nie ma zwyczaju patrzeć sobie na ręce, co jest normą na zachodzie, gdzie mądrzy ludzie wiedza że człowiek jest słaby i że granica pomiędzy życiem a śmiercią jest w placówkach medycznych bardzo cienka. Wyjątkowo łatwo przejść na druga stronę, w mrok i ciemność.

Procedury COVIDO-we stały się przykrywką do upowszechnienia zachowań jakie nigdy miałyby miejsca gdyby nie złota formuła “bezpieczeństwa”. To socjo-pscyhologiczny samograj. To jest produkt nauki , czuć nosem ten smród, tę wyjątkową podłość i nikczemność , ten instrumentalny stosunek do ludzi. Ten smród było już czuć w historii wiele razy, przed każdą wojną , rewolucją, puczem i przewrotem.

Z kolei w artykule Dematerializacji II 27.09.2020 roku podawałem :

“Wykreowanie nowej histerii pandemii wywoła dwa zasadnicze skutki w lecznictwie. Pierwszy, pojawiające się masowo śmiertelne choroby będą zbyt późno diagnozowane.

Z kolei już ciężko chorzy nie będą mogli liczyć na sukcesywną pomoc z powodu przeorganizowania służby zdrowia”

W artykule Homo homini lupus zapowiadałem :

“Będą wymyślać coraz bardziej absurdalne zakazy i nakazy, tworzyć regulacje prawne reglamentujące każdy nasz oddech i każdy krok, rozbudowywać aparat opresji, który z dnia na dzień będzie coraz bardziej agresywny, napastliwy”

“Z jednej strony chcą zatruć ludziom życie, sponiewierać i poniżyć ludzi, zmusić przemocą do uległości, zamienić życie w koszmar. Wszystko to po to żeby gładko zaczipować całe społeczeństwo”

“Z drugiej strony, psychopaci zakładają że przemoc może zrodzić przemoc, że społeczeństwo, doprowadzone do skrajności, rzuci się do gardła swoim prześladowcom”

By rzecz podsumować w artykule z 11.08.2020 :

Psychopandemia jest narzędziem zniewolenia ludzi, bo pod pretekstem epidemii grupa najbogatszych ludzi świata próbuje stać się właścicielem 7 miliardów ludzi. To że przejęli rynki, że posiadają dzisiaj blisko 90% całego majątku świata, to za mało. Chcą być właścicielami całego rodzaju ludzkiego, zawłaszczyć nasze skóry, tkanki, komórki, naszą świadomość , nasze myśli, chcą przejąć kontrolę nad procesami biologicznymi w naszym organizmie, nad emocjami, hormonami, nad organami : mózgiem sercem, płucami, wątrobą.

Dlatego dążą do oznakowania ludzi jak towar w magazynie kodem kreskowym, do zrównania ludzi z rzeczą, za wszelką cenę chcą nas pozbawić tego co ludzkie, intymności, wolności osobistej, myślenia, decydowania o swoim losie, o swoim organizmie. Kiedy staniemy się rzeczami w tym magazynie, będą mogli dowolnie dysponować towarem, likwidować ten przeterminowany, ich zdaniem zbyt długo tkwiący w magazynie, utylizować nadwyżki, modyfikować, zmieniać, przerzucać towar, transportować go, układać wedle swojego uznania, dopuszczać lub nie dopuszczać do obrotu.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: