Kategorie
Społeczeństwo

Dzień Niepodległości: wielki marsz karłów!

Gdzie są prawdziwi patrioci?

Zbliża się rocznica odzyskania państwowości Polski po 123 latach….

… Chociaż z dumnej Polski (II RP) – pozostało tylko rachityczne żydowskie Polin(!) zamieszkałe przez 25% Polaków oraz przez 75% frajerów (uważających się za Polaków).

Od kilku lat, w rocznicę Dnia Niepodległości ulicami Warszawy przesuwa się imponujący ilościowo tłum ludzi z całej Polski. Idą spokojnie z flagami, uśmiechając – niczym ”szczęśliwi idioci” z Disneylandu.

Tłum liczebnie jest faktycznie IMPONUJĄCY – ale jakościowo głupio ŻENUJĄCY!

czyli:

WIELKI MARSZ KARŁÓW !

PAMIĘTACIE?

 • … w ubiegłym roku tzw. Marsz Niepodległości liczył 200 tys. uczestników! A może więcej. Wow!

Szli spokojnie, niczym eunuchy, bez emocji – uśmiechając się bez jakiegokolwiek powodu….

… chociaż powodów było wiele, aby okazać swoje obywatelskie wkurwienie na:

 • politykę PiS-yjonistów!
 • biedę Polaków fundowaną przez PiS-yjonistów
 • pacyfikację (wyganianie) Polaków do roboty za granicę (często na zmywak)
 • niszczenie polskiego biznesu i wprowadzanie ulg dla kapitału nie-polskiego
 • zamykanie w Polsce kolejnych oddziałów szpitalnych (1200) i całych szpitali 140
 • wyganianie młodych polskich lekarzy i inżynierów z Polski
 • budowanie nowych posterunków policji, drogich samochodów dla policji, etc..
 • fikcję PiS-yjonistów niby-odbudowy polskiego przemysłu stoczniowego (w stoczniach nie buduje się żadnych okrętów handlowych ani wojennych)
 • degradację polskiego przemysłu wojskowego (Polskie Zakłady Zbrojeniowe nic obecnie nie produkują – tylko remontują złom wojskowy)
 • Można tak jeszcze długo wymieniać….
 • skandale w policji i w wojsku (wyprowadzanie ogromnych pieniędzy)
 • sytuację w Ministerstwie Zdrowia, które nie zajmuje się leczeniem – a tylko wyprowadzaniem ogromnych sum pieniędzy (mowa o miliardach)
 • hojne finansowanie przez PiS-yjonistów różnych – wrogich Polsce – środowisk mniejszości narodowych (ukraińskich i żydowskich), które to środowiska domagają się od Polski nieuzasadnionych roszczeń i odszkodowań
 • finansowanie – przez ubiegłą kadencję PiS – obywateli izraelskich w kwocie 7,5 mld. dolarów (sic!) – w czasach kiedy Polska nie posiada skutecznych czołgów, skutecznej artylerii oraz niezbędnej ilości samolotów; budżet nie posiada pieniędzy na wypłatę rent dla seniorów Polaków, etc..

Dziwi więc reakcja Polaków w czasie tzw. Marszu Niepodległości…. Idą uśmiechnięci jak gdyby mieszkali w całkowicie innym państwie – w państwie: ”… miodem i mlekiem płynącym…”.

Ale tak nie jest!

Więc dlaczego idą niczym szczęśliwie zaćpane eunuchy?

KOŚLAWE APELE O SPOKÓJ DLA PiS

Organizatorzy tzw. Marszu Niepodległości stale upominają o spokój w czasie ’marszu’.

Twierdzą, że jakiekolwiek oznaki agresji zostaną pokazane w zachodnich stacjach telewizyjnych – jako nacjonalistyczne i faszystowskie(sic!).

… Ale przecież zachodnie stacje tv i tak komentują te ’marsze’ – że są faszystowskie….

… bez względu czy jego uczestnicy idą spokojnie, czy te okazują agresję.

No to po co iść w takim pochodzie, który nic nie artykułuje? Traci się tylko cenny czas!

Przecież zachodnie (czytaj: syjonistyczne) telewizje nie powinny określać i narzucać co Polacy mogą – a czego nie mogą – w czasie swojego ’marszu’!

200 tys. ludzi to spory potencjał….

… Taką liczbą uczestników można wywrzeć wrażenie na nieudolnych i skorumpowanych politykach PiS. Można wysuwać żądania obywatelskie.

 • Spokój w czasie ’marszu’ – to wyłącznie spełnienie żądań PiS-yjonistów!
 • Niepokój i okazywanie buntu społecznego – jest właśnie w interesie Polaków!

TŁUMIONY POTENCJAŁ TŁUMU

Marsz Niepodległości jest imponujący ilościowo – ale nic nie znaczący jakościowo!

… Bez obywatelskiej czy społecznej wartości!

Polski ’marsz’ jest słaby politycznie.

DLA PRZYKŁADU: we Francji: protesty ”żółtych kamizelek” w ilościach stu-krotnie mniejszych od polskiego Marszu Niepodległości – w umiejętny sposób prowadzą swoje agresywne akcje i francuscy patrioci skutecznie ’złapali za ryj’ swojego prezydenta, zresztą wraz z całą toksyczną tzw. francuską klasą polityczną – i wybiła im ze łbów pomysły okradzenia zwykłych, ciężko pracujących Francuzów.

DLA PRZYKŁADU: Ludzie pracy z NSZZ Solidarność w latach ’80 wychodząc na ulicę w ogóle nie patyczkowali się z policją czy ZOMO. Głośno i odważnie artykułowali swoje żądania i skutecznie egzekwowali swoje prawa. Aż do skutku!

… Zresztą przykładów jest więcej (chociażby obecne protesty białoruskie)

A w Polsce co roku spotyka się ogromna liczba ludzi (nazywająca się Polakami) – i nie potrafi wykorzystać swojego potencjału! A mogliby z łatwością zmienić bieg polskiej polityki.

… warto zastanowić się co jest tego powodem?

 • Czy tzw. Marsz Niepodległości jest ideą i realizacją dawnych agentów z PRL-u?
 • Czy tzw. Marsz Niepodległości jest ideą i realizacją poleceń izraelskiego Mossadu?

Można to ująć następującą:

”… albo idziesz z ryjem w kagańcu – albo wypad z ’marszu niepodległości’…”.

Marsz Niepodległości wygląda na żmudną i planowaną pracę skanalizowania emocji tłumu. Pełna kontrola i monopol ’marszu’.

Polacy w czasie “Marszu Niepodległości” – pokazują tani folklorystyczny kicz… zamiast państwowego patriotyzmu.

Ktoś nimi umiejętnie i zdecydowanie steruje!

Milczący tłum niezadowolonych Polaków – to zjawisko nienaturalne!

… Chyba, że “obecni nijacy Polacy” już nie posiadają oryginalnych genów “dawnych odważnych Polaków“!

TOKSYCZNY SPOKÓJ PREZESA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI

Należy przyjrzeć się “prezesowi” (czy jak sam się tam tytułuje) tego ’marszu’.

Jego zachowanie budzi często zdumienie – chociaż on sam stosuje kakofonię dziwnej narracji…. Dużo krzyczy o Polsce; często wytyka palcem ”wrogów ludu polskiego” i notorycznie krytykuje inne (nie zależne od niego) środowiska patriotyczne.

Dziwaczny “prezesek” pompuje się jako lider… chociaż niewiele potrafi… i niewiele działa.

Prześledźmy jego (tego “prezeska”) tzw. “uspokajające akcje”:

 • “Prezesek” stale przekonuje, że tylko spokojem coś można osiągnąć – chociaż francuskie ”żółte kamizelki” oraz ludzie z NSZZ Solidarność udowodnili: że to zwykłe kłamstwo! Tylko zdecydowanie tłumu wywiera skuteczny wpływ na polityków!
 • W ubiegłym roku “prezesek” Marszu Niepodległości również apelował o spokój, uśmiech, śpiew… w czasie pochodu. Żadnych haseł i żądań politycznych! Czy dlatego, że dziennikarze zagraniczni ujrzeli by wreszcie niechęć Polaków do PiS-u?
 • W tym roku odbyło się spotkanie w Oświęcimiu z okazji pierwszego transportu polskich więźniów do KL Auschwitz. Ludzi było niewielu… ze dwieście osób, albo mniej. ”Ni z gruszki – ni z pietruszki” całkiem nieoczekiwanie pojawił się “prezesek” z Marszu Niepodległości…. I jak myślicie, co zrobił? Nawoływał Polaków do spokoju (sic!). Żadnych oznak niechęci do PiS-owskiej polityki wobec żydostwa! Według prezesunia Żydzi w Polsce powinni się czuć tak dobrze jak u siebie w Izraelu! Nie pokazywać zagranicznym dziennikarzom, że dyrekcja KL Auschwitz prowadzi politykę anty-polską i najlepiej nie krzyczeć do dziennikarzy z zachodu, że w obozie też byli męczeni Polacy.
 • “Prezesek” Marszu Niepodległości od roku zawzięcie atakuje Polaków w USA. Uważa, że Polonia powinna z właśnie z nim ustalać wszystkie działania względem ustawy 447. Przy okazji buduje różne zawiłe sojusze z odrzuconymi Polonusami, aby wykańczać samodzielnych, autonomicznych liderów Polonii. Słynne sceny: “prezesek” wydzwania do Polonii aby uwalić działacza polonijnego z Nowego Jorku za to, że ośmielił się i samodzielnie organizuje cykliczne protesty nowojorskiej Polonii przed konsulatem Izraela (wyraz sprzeciwu do roszczeń wynikających z ustawy 447).
 • W czasie wyborów prezydenckich 2020 w Polsce bezproblemowo “prezesek” popierał Dudę.
 • W czasie letniej wizyty w Polsce sekretarza stanu USA: Pompeo (wszyscy wiedzą, że to właśnie Pompeo jest odpowiedzialny za realizację przestępczej ustawy 447). Ale “prezesek” Marszu Niepodległości milczał! Pół roku wcześniej, w zimie – to przecież sam “prezesek” z całą swoją ekipą wyłudzał od Polaków podpisy do projektu polskiej ustawy sejmowej przeciwko właśnie ustawie 447! Każdy wiedział, że Pompeo to prawdziwy adres – gdzie należy pokazać polski sprzeciw…. Dlaczego “prezesek” (rzekomo taki skuteczny lider) nie przyszykował odpowiednio wściekłego ’komitetu powitalnego’ witającego Pompeo? Dlaczego “prezesek” nie czekał wraz ze swoją ekipą, plakatami przeciwko ustawie 447, odpowiednim nagłośnieniem, konstruktywnymi pretensjami – na Pompeo już w Porcie Lotniczym? Dlaczego “prezesek” nie jeździł za Pompeo po Warszawie? Dlaczego mu nie dokuczał? Czy dlatego, że żydowskie gazety zapłaciły “prezeskowi” za spokój(?)… a może szefowie “prezeska” – byli agenci służb z PRL-u zakazali “prezeskowi” jakichkolwiek akcji(?)… czy same PiS-iory wymogły taki jego )”prezeska”) nieuzasadniony spokój(?)….

Można tylko się domyślać co było prawdziwym powodem indolencji prezesunia.

Dla wielu obserwatorów sceny politycznej: prezes Marszu Niepodległości to figurant i TW. To replika Hadacza.

PAMIĘTACIE: Hadacz to były TW… to facet prowokator, który robił cyrki na Krakowskim Przedmieściu po katastrofie smoleńskiej. Szybko zmieniał swoje sympatie polityczne: na początku wspierał PiS, ale już za rok twierdził, że warto głosować na Komorowskiego; a nieco później powiedział że: ”… pedały to fajne chłopaki…”. Po czasie okazało się, że Hadacz dostał mieszkanie komunalne w Warszawie… za te wszystkie swoje akcje.

No cóż, aby nie okazało się, że prezes Marszu Niepodległości – to taka nowa wersja: ”Hadacz 2.0”.

TELEWIZJE INTERNETOWE – ”NIEZALEŻNE”

Te rzekomo patriotyczne i wolne media internetowe….

… plotą głupoty tożsame z wykładnią prezesa Marszu Niepodległości.

… wsparły Dudę w wyborach – zamiast okazać dystans!

Wybór pomiędzy Trzaskowskim a Dudą – to wybór pomiędzy Stalinem a Mao Tse Tungie’m!

… Kurwa!

Szkoda tracić kalorii na dalszy komentarz!

LINK: o Hadaczu i TV internetowych (rzekomo “patriotycznych” i “niezależnych”)

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/polskie-internetowe-media-patriotyczne-czym-faktycznie-sa-czy

NAIWNOŚĆ FRAJERÓW

Zbliża się rocznica odzyskania państwowości Polski po 123 latach….

… Chociaż z dumnej Polski (II RP) – pozostało tylko rachityczne żydowskie Polin(!) zamieszkałe przez 25% Polaków oraz przez 75% frajerów (uważających się za Polaków)!

Te 75% frajerów… tfu, to znaczy Polaków, bezkrytycznie przyjmuje uwagi faceta (czytaj: “prezeska”), który zmonopolizował Marsz Niepodległości.

Ci frajerzy uważają, że zmienią coś machając tylko flagami i uśmiechając się tępo do obiektywów dziennikarzy….

Ale tak nie jest!

”Żółte kamizelki” pokazują, że tylko upór i działanie oraz konsekwencja w agresji – może jedynie wygonić z Sejmu i Senatu RP tych zafajdanych i zdradzieckich polityków, uwieszonych u syjonistycznych sakiewek!

Francuscy politycy próbowali ograbić ludzi z przywilejów i praw socjalnych oraz rozsprzedać państwowe spółki, które przynosiły zyski (przykład: port lotniczy w stolicy).

Dochodowe spółki planowano sprzedać w łapy prywatnych korporacji, aby kasa płynęła do nich, a nie do zwykłych Francuzów.

“Prezesek” – od Marszu Niepodległości – pitoli i straszy , że zwarcie z policją sprowokuje wrogie siły… i że policja tylko czeka, aby z tego powodu rozpędzić tłumy Polaków….

Co za bzdury(sic!).

Każda chamska interwencja policji sprowokuje tylko eskalację buntu Polaków!

… Identycznie było zresztą w Białorusi i we Francji… i obecnie w miastach USA!

Politycy i policja boi się walki przeciw obywatelom!

UKRYTY POTENCJAŁ NARODU

200 tys. Polaków w ciągu zaledwie jednego popołudnia może:

 • zatrząść całym syjonistycznym PiS-em! 
 • zatrząść całym tym nie-polskim Polin!
 • pozbyć się wszystkich politycznych aferzystów przysyłanych regularnie z Izraela i z Niemiec! 
 • pozbyć się wrednych mend i złodziei w stylu Jonny Daniels’a!

W całej Warszawie… a nawet w całej Polsce nie ma tylu policjantów zdolnych ochronić złodziejskich PiS-iorów!

 • 25% patriotów będzie próbowało coś ugrać dla dobra Polski na Marszu Niepodległości, wykrzyczeć “żale Narodu”… ale “prezesek” ponownie zagrozi im, że jego ochrona złożona z osiłków wywali patriotów z Marszu Niepodległości… a nawet z miasta!
 • Te pozostałe 75% frajerów… tfu, to znaczy Polaków (no dobrze nazwijmy ich: ’eunuchy’) znowu przejdzie przez ulice Warszawy (miasta pomnika polskiej historii) z głupawym uśmiechem przyklejonym do ryja! Będą machać flagami – niczym wędką – i pójdą obejrzeć koncert innych frajerów (tym razem estradowych frajerów, którzy odwalą jakieś patriotyczne przyśpiewki).

Po wszystkim frajerstwo się rozejdzie i będzie opowiadać: ”… jacy to z nich prawdziwi patrioci…”.

Tfu…. Rzygać się chce na ich widok!

I JESZCZE ’KIBICE’

Przyjęło się, że kibice to konserwatyści i patrioci….

… Tylko dureń w to jeszcze wierzy!

Kibole to zwykłe bojówki; zarządzane przez polskie (czytaj: żydowskie) służby specjalne.

Liderzy kiboli spokojnie dystrybuują nielegalne narkotyki wśród polskiej młodzieży oraz zaopatrują w narkotyki zachodnich kiboli różnych klubów sportowych (sic!).

 • Polscy kibole są chronieni przez CBŚ – przed policją (sic!). 
 • Policja w ogóle ma zakaz ścigania polskich kiboli (sic!). 
 • Polskie służby biorą haracz od kiboli za ochronę, a często same służby zaopatrują kiboli w trefny towar.

To przecież żadna tajemnica. Poczytajcie tylko lokalną prasę.

No więc, gdzie są ci kibole w czasie Marszu Niepodległości?

Rzekomo są wściekli na politykę PiS-u wobec Ukraińców i uchodźców z Afryki?!

… Rzekomo!

A tak w ogóle – to ich to nic nie obchodzi!

Kibole nawet nie pojawili się tego roku, latem na rocznicy pierwszego transportu Polaków do KL Auschwitz!

… Co ich to obchodzi?

”… Tacy patrioci – jacy ich patroni z PiS-u i Izraela…”.

Ale ci sami kibole chwalą się w Internecie (pokazują filmiki) – kiedy płacą fortunę za wysięgniki, aby obejrzeć z nich mecze swoich drużyn – ponieważ z powodu epidemii ogłoszono zakaz wstępu publiczności na stadiony.

 • A swoją drogą… skąd mają taką kasę na opłacenie drogich wysięgników?
 • Czy ze sprzedaży nielegalnych towarów, które często pozyskują nielegalnie od agentów CBŚ?

ŁUK ZWYCIĘSTWA

OGROMNY WSTYD DLA PREZESA I JEGO EKIPY

Uzasadnionym jest pytanie dlaczego w Warszawie nie powstał Łuk Zwycięstwa z okazji 100 lecia Bitwy Warszawskiej?

Dlaczego tzw. patrioci z dyrekcji Marszu Niepodległości nie domagają się głosami 200 tys. tłumu budowy Łuku Zwycięstwa w centrum stolicy?

Po co te co-roczne marsze, skoro nic nie wnoszą?

Wstyd!

W Warszawie swój pomnik już zbudowali nawet pedofile z LGBT w postaci tzw. quazi-tęczy w centrum.

Czytelniku!

Czy oczekujesz, że w tym roku (z okazji 100 rocznicy Bitwy Warszawskiej) “prezesek” w czasie Marszu Niepodległości odważy się i otworzy swój ryj z żądaniem do PiS-yjonistów

natychmiastowej budowy Łuku Zwycięstwa?

… Zamiast obłędnej polityki stawiania bezużytecznych żydowskich kosztownych pomników w Warszawie?

CO MOŻNA ZROBIĆ?

… wiele akcji można przeprowadzić w czasie Marszu Niepodległości:

 • zrobić duże kartonowe repliki żydowskiego medalu ”sprawiedliwy wśród narodów” i rzucić przy konsulatach izraelskich – jako znak protestu przeciwko zakłamywaniu historii II wojny światowej przez Żydów. Polakom należy się przecież 100 tys. takich medali – bo tylu Żydów uratowali Polacy! A nie nędzne 6 tys. medali, które do tej pory Polacy dostali.
 • nosić kurtki czy koszulki z tekstem: ”Nic nie dostałem od Żyda… więc nie dam złotówki na Żyda”… ”Jestem dumny – nie płacę na Żydów”… ”Zatrudnić Żydów do oczyszczania Miasta Stołecznego Warszawa”… ”Dać Żydom pracę przy odśnieżaniu Warszawy”… ”Rzezczypospolita istniała przed przyjściem żydostwa – i będzie istnieć po wyjściu żydostwa”… “Polacy płacą na fundacje żydowskie – niech Żydzi płacą na fundacje polskie”… “Polacy wypłacają renty Żydom – niech Izrael wypłaca renty Polakom”… “Polacy płacą Żydom za niemieckie zbrodnie – niech Żydzi płacą Polakom za niemieckie zbrodnie”… “Miejsca pracy Polaków kradną Ukraińcy”… “Ukraińcy psują rynek pracy”… “Robotnicy ukraińscy powodują biedę Polaków”… “Przyjmę Niemca do prac sezonowych przy truskawkach”… ” Zatrudnię osobę niemiecko-języczną do zagłuszania przejazdów kolejowych”, etc..
 • skoro prezes Marszu Niepodległości apeluje o spokój – to łatwo można ominąć bezpośrednie scysje z policją… i całkiem pokojowo zrobić dużą ilość malowideł – eksponujących to, co faktycznie Polacy czują, co im przeszkadza! Murale i malowane odezwy Narodu Polskiego powinny znaleźć się na wielu urzędach (urzędy są własnością Narodu, a nie PiS-iorów). Po marszu jeszcze przez długi czas taki ”malowany krzyk Narodu” pozostawałby i kłuł w oczy PiS-yjonistyczną ekipę! Takie polityczne grafiti (jako głos Narodu) jest obecnie popularne we Francji, Hiszpanii, w miastach USA w czasie licznych protestów lub marszów. Dużo czasu upłynie, zanim zamaluje się lub wyczyści te sugestywne Narodowe treści.

Należy pokazać Żydom, że nie są mile widziani w Polsce!

 1. Żydzi to zwykli goście i muszą przestrzegać POLSKICH zwyczajów oraz tradycji! Bez wyjątków!
 2. Żydzi muszą być w Polsce grzeczni i uprzejmi dla Polaków!
 3. Żydzi muszą rozumieć, że Polska nie jest ich ziemią(!)… ani przyszłością!
 4. Żydzi muszą zrozumieć, że żydowski projekt POLIN – to żydowskie patologiczne urojenie!

Polacy powinni zadbać, aby Żydzi nie czuli się w Polsce – jak u siebie w Izraelu… lub w izraelskiej kolonii!

… Żydzi to zwykli goście, którzy tylko przejazdem odwiedzają śliczną Polskę.

Żydzi nie mogą obnosić się ze swoim ‘żydostwem’ w Polsce(!) – ponieważ przeszkadza to wielu Polakm! Żydowskie tradycje, mentalność i sposób bycia są rażąco odmienne od mentalności i tradycji Europejczyków.

Jeżeli Polacy skutecznie zniechęcą Żydów do Polski (Polin)… jeśli Polacy będą regularnie okazywali Żydom, że są tylko goścmi i nie mają w Polsce w ogóle nic do powiedzenia – to Żydzi pomyślą 100 razy za nim odważą się przyjechać do Polski jeszcze raz!

Artykuł nie nawołuje do przemocy.

Artykuł nie jest rasistowski ani ksenofobiczny.

Artykuł jest prywatną opinią – wyrażoną publicznie… mieszczącą się prawach zawartych o “wolności wypowiedzi” w Konstytucji RP.

Artykuł jest częścią debaty obywatelskiej/publicznej toczącej się w przestrzeni mediów społecznościowych – Internetowych.

Próby cenzury przez instytucje publiczne lub instytucje prywatne będą sprzeczne z Konstytucją!

źródło: https://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/dzien-niepodleglosci-wielki-marsz-karlow

Dodaj komentarz: