Kategorie
Społeczeństwo

Czechy stawiają fizyczny opór tyranii i koronapsychozie.

Najwyższa pora odsunąć od władzy rząd który nie służy obywatelom, nie tylko ten, ale każdy rząd, więc Panom z SB i WSI też dziękujemy, bo jesteśmy świadomi że Ci nie byliby gorsi od obecnej władzy, bo to dwie strony tego samego, odrażającego medalu. Nowy rząd powinien rozpisać referendum, zamykamy gospodarkę , czy nie. To jest decyzja która dotyczy wszystkich i która waży na każdym Polaku, więc nie może w tej sprawie arbitralnie podejmować decyzji żadne mason, skorumpowany bankier, czy szalony syjonista albo pedofil w sutannie.

NIC O NAS BEZ NAS !

Już 10 651 najwybitniejszych naukowców z całego świata, w tym wszyscy z uczelni i klinik akademickich zajmujących 100 pierwszych miejsc w rankingu najlepszych uczelni i klinik akademickich świata, oraz 29 482 praktykujących, najlepszych lekarzy poprało Deklarację Great Barrington. Kierując się swoją wyjątkową wiedzą i doświadczeniem, bogatą praktyką i autorytetem wzywają rządy do przywrócenia normalności, do zastopowania procesu niszczenia światowej gospodarki, gdyż działanie to nie ma jakiegokolwiek wpływu na przebieg pandemii.

Sygnatariusze deklaracji żądają otwarcia przedsiębiorstw, szkół, uczelni, powrotu do pracy i stacjonarnego nauczania. Wznowienia działalności w zakresie sportu, sztuki, muzyki i innych wydarzeń kulturalnych, otwarcia pubów, restauracji, klubów i sal ćwiczeń, stadionów i pływalni, hal sportowych i widowiskowych.

Najlepsi uczeni i lekarze z niedowierzaniem obserwują jak wirus, słabszy od grypy, co gorsza podstępem wymieniony za grypę, rujnuje dorobek naszej cywilizacji, osiągnięcia wielu pokoleń ludzi. To oznacza że władza wypowiedziała posłuszeństwo narodom i prowadzi przeciwko suwerenom hybrydową wojnę. Na wojnie nie ma innego sposobu, trzeba pobić albo zmusić przeciwnika do kapitulacji.

Wielu dziwi zamykanie klubów fitness i zgoda na masowe obrzędy religijne, a nie powinno. Cała ta operacja jest świadomie wymierzona w zdrowie i życie, więc jakakolwiek działalność promująca zdrowy tryb życia, musi być w pierwszej kolejności zamknięta. Zdrowie i życie to słońce, wypoczynek, relaks, więc uderzenie musi pójść także w turystykę i hotelarstwo.

Przecież o tej porze roku, branża by się utrzymać, organizuje turnusy dla poprawy zdrowia, sanatoryjne, odchudzające, SPA, kondycyjne, piesze, górskie, inhalacyjne, pływackie, areobiku i właśnie fitness . Dzięki wysiłkowi fitness, turystyki koszty utrzymania służby zdrowia drastycznie maleją. Ktoś wyliczył że brak aktywności kosztuje nasze państw ponad 7 mld złotych rocznie.

Jak widać dla PIS problemem jest zdrowy, odporny obywatel, ludzie maja chorować i jak najszybciej umierać, bo system ZUS jest na krawędzi bankructwa, a za nim upadnie całe państwo. Poza tym sponsorzy PIS z karteli farmaceutycznych chcą chorych, a nie zdrowych. Nie ulega wątpliwości, ze branża cmentarna też nie lubi zdrowych.

Co innego prosty lud na kolanach w kościele, wielu z nich wierzy, bo choruje, bo stoi już na krawędzi życia, uwierzą we wszystko co mówi ksiądz z Ambony. Modlą się o uzdrowienie, o łaskę, a to nic nie kosztuje. Z takimi ludźmi można zrobić wszystko, bez najmniejszego oporu, najwyżej uznają to za wolę Najwyższego i zniosą każdy swój los bez słowa protestu.

Czesi walczą z uciskiem !

W Czechach rozpoczęły się protesty przeciwko kwarantannie. Około tysiąca osób zebrało się w centrum Pragi.

W Pradze wybuchły starcia i zamieszki. Policja siłą rozpędziła wiec ludzi niezadowolonych ze środków przeciwko koronawirusowi.

Około tysiąca osób zgromadziło się na proteście w centrum stolicy. Są niezadowoleni z ponownego nałożenia poważnych ograniczeń, takich jak zamykanie restauracji, siłowni i powrót nauczania na odległość do szkół. Władze twierdzą, że co najmniej pięćset protestujących było ultrasami propagandy piłkarskiej.

Protest przeciwko wprowadzonym ograniczeniom zwołał Ruch Nieposłuszeństwa Obywatelskiego (HON), który organizował już podobne akcje. Zgodnie z prawem, władze miasta nie mogą zakazać zgromadzeń, a jedynie wprowadzać określone restrykcje higieniczno-sanitarne. Na demonstracji byli zarówno przeciwnicy maseczek i innych ograniczeń, jak i przedstawiciele radykalnych grup kibiców piłkarskich i hokejowych.

Z mównicy krytykowano obowiązek noszenia maseczek, zamykanie szkół i zmienianie przez rząd rozporządzeń. Celem krytyki byli przede wszystkim premier Babisz i minister zdrowia Roman Prymula. Część z uczestników wznosiła przeciwko nim niecenzuralne okrzyki.

Jednak według miejskich władz w proteście uczestniczyło około 2 tys. osób, a odległości między uczestnikami nie były zachowywane. Dodatkowo część z nich nie miała maseczek. Na wniosek policji władze miasta zdecydowały o rozwiązaniu demonstracji. Władze zawiadomiły organizatorów, a ci ogłosili, że skończył się czas wyznaczony na legalny protest. Gdy uczestnicy zaczęli się rozchodzić, doszło do przepychanek z policją. Obecni na proteście kibice zapalili race i świece dymne. Wtedy policja użyła armatek wodnych wyparła demonstrantów z Rynku Staromiejskiego.

Policja konna i dobrze wyposażeni funkcjonariusze przerwali protest i zatrzymali niektórych uczestników. Republika Czeska to kraj o najwyższym wskaźniku zarażenia koronawirusem w Europie.

za: https://globalna.info/2020/10/20/czechy-stawiaja-fizyczny-opor-tyranii-i-koronapsychozie/

Dodaj komentarz: