Kategorie
Społeczeństwo

Wojna czyli tsunami czyli teoria anarchii

Narodowy Fundusz Zdrowia, odkąd powstał, zastępując Kasy Chorych, nie ma pieniędzy. Od lat słyszymy o limitach świadczeń medycznych bo kasa państwowa świeci pustkami. Nagle, gdy tylko wybuchła tak zwana pandemia, ten sam NFZ płaci szpitalom ekstra za covidowców. Szpitale zwęszyły więc interes, teraz każą ludziom zgłaszającym się na przykład ze złamaniem ręki, podpisywać jakieś gówno o koronawirusie.

Nie wierzyłem w to, aż koleżanka nie doświadczyła osobiście. Doszło do istnej paranoi w gnijącym polskim Burkina Faso. Na ulicach Warszawy i Krakowa korki – sterrozyzowane medialnym szlamem ogłupiałe durnie pędzą robić sobie testy na Covida! Gdyby ta bezmyślna tłuszcza nie była od trzydziestu lat poddawana procesowi lobotomii czyli odmóżdzania, zdawałaby sobie sprawę, że postępuje zupełnie irracjonalne, bo dziś zrobi sobie test, jutro może się zarazić a pojutrze się dowie, że jest zdrowa.

Testy, zakupione po dwieście euro od koncernów, to kolejny gigantyczny przekręt w Bantustanie. Słowacy kupili te testy po cztery euro, my po dwieście. O aferach z maseczkami, a zwłaszcza o mega aferze z respiratorami już pisaliśmy – służby są wieczne. Wystarczyło trochę więcej chorych na Covida i nasza służba zdrowia padła a rządząca banda latem radośnie zajmowała się rozgrywkami politycznymi i pisaniem nocnych ustaw futerkowych, bo jednemu starcowi na starość się powaliło doszczętnie w chorym łbie.

I wciąż te same cyniczne kłamstwa – DZIEWIĘĆ TYSIĘCY ZAKAŻONYCH! Kto w tym grajdole jeszcze potrafi myśleć i zdaje sobie sprawę, że tylko CHORZY się liczą bo zakażeń to mamy w kraju dziś lekko trzy miliony? No ale w taki sposób będą mogli łgać jeszcze całymi miesiącami, jutro trzydzieści tysięcy, pojutrze pięćdziesiąt, a ludzie już się tłuką w autobusach… Te liczby NIC nie znaczą, to zwykły pic, nikt kto potrafi myśleć, nie zwraca uwagi na te statystyczne bzdety. Umieranie ludzi u nas to się dopiero zacznie, nie tylko na Covid, ale na nowotwory, choroby krążenia i tysiąc innych schorzeń – to będą owoce teleporad.

Taki piękny kraj, od setek lat rządzony przez przestępcze hołoty agentów, zdrajców i kryminalistów. Kiedyś jednak w Narodzie była świadomość i duch walki, dziś tego Narodu już nie ma, dziś jest tępa zbieranina, podzielona na zdziczałe plemiona konsumentów darmochy pińcet plus, ideologów elgiebete i ich idiotów od “tolerancji” oraz miłośników uczłowieczenia zwierząt. Zwierząt uczłowieczyć się nie da, udało się natomiast doprowadzić do zezwięrzęcenia ludzi. To zupełnie nieistotne kto tu będzie rządził po upadku kaczystowskiego gangu, ten kraj już jest trupem a jego społeczeństwo jak wyżej, nie ma więc znaczenia żadnego czy będzie dogorywał pod batutą tęczy czy pseudo patriotycznych bredni farbowanych lisów z jakiegoś post PiSu.

Dalsze zajmowanie się wirusem, polityką i rzeczywistością staje się bezcelowe i jałowe. To tylko powtarzanie po raz kolejny tych samych fraz. Gdy to się skończy, gdy dobiegnie końca ta wojna, będą gigantyczne zniszczenia we wszelkich sferach życia. Zniszczona gospodarka, fala niespłacanych kredytów, upadłe firmy, bezrobocie, fala samobójstw i depresji, pandemia pijaństwa, wrogość i nienawiść w społeczeństwie, zniszczone zaufanie, upadek służby zdrowia, anarchia na szczytach po rozkładzie PiSu i stada szakali, które w nowych konfiguracjach będą grać chaosem na rzecz zdobycia władzy. Do tego schorowane społeczeństwo, zgony w wyniku dziś nieleczonych chorób… jednym słowem – amen.

I to wszystko spowoduje, już powoduje patogen pochodzenia NATURALNEGO, który się wymknął z laboratorium przypadkowo albo nietoperz go rozniósł… Dobre! To jak wmawianie ludziom, że szefa polskiej policji, generała Papałę, zabił złodziej samochodowy, bo mu auto chciał ukraść… Jak to możliwe, że rzucono na kolana cały Zachód? Czy system jest aż do takiego stopnia już zawłaszczony przez oligarchiczny SYNDYKAT? Bo przecież Morawiecki, Merkelowa i inni nie są debilami, które nie rozumieją… To globalne TSUNAMI. Niszcząca fala… najdoskonalszy patogen resetu systemu jaki kiedykolwiek mogli stworzyć… C-19 to broń doskonała, żadna wojna nigdy nie dała takich możliwości biznesu, kłamstw, propagandy i zniszczenia jak obecny koronawirus.

Jeśli ktoś się łudzi, że ta operacja się skończy a Polska i świat wrócą do rzeczywistości sprzed marca tego roku, to – wybaczcie – jest głupszy niż ustawa przewiduje. Nic już nie będzie takie samo. Na filmie: za taki kraj ginęli nasi przodkowie. Memento.

Łukasz Grysiak

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=967271093796714&id=100015414972032

Dodaj komentarz: