Kategorie
Społeczeństwo

Big Bang – Uzupełnienie

Nie da się wszystkiego opisac w jednym artykule, dlatego mój post BIG BANG wymaga uzupełnienia. Mam nadzieję, że każdy kto przeczytał artykuł, zrozumiał perfidię tego planu. By jeszcze lepiej rzecz opisać postanowiłem rzucić światło na inne, nie poruszane w głównym artykule wątki.

Wszystkich dziwiło to, dlaczego rząd serwuje nam kolejne, pisane na kolanie rozporządzenia, oczywiście sprzeczne z Konstytucją. Każdy zauważył, że to prawo jest jakoś dziwnie chaotyczne, w wielu aspektach absurdalne. Wprowadzenie nakazu i zakazów w ten sposób miało swój ukryty cel. Po pierwsze, chodziło o czas, o przeciągnięcie jak najdłużej tego maseczkowego cyrku, bo jak pisałem ten czas jest niezbędny do tego żeby polskie państwo osłabić do tego stopnia, żeby zniknęło w okamgnieniu. Dziś mówią : „bawiliśmy się tamte osiem miesięcy, bo mieliśmy dobre serce, chcecie twardego prawa, proszę bardzo „ ! No tak, tylko dlaczego to prawo do razu nie było twarde ? Gdyby było twarde i brutalne, to po miesiącu po pandemii nie byłoby śladu, nie dałoby się wytłumaczyć nagłego wzrostu „zakażeń”, a tak osiem miesięcy już za nami.

Wiedzieli że znaczna cześć jednak maski będzie nosić, a to właśnie maski ułatwiają przedłużanie pandemii , bo same są źródłem infekcji, niekoniecznie wirusowych, ale dających objawy infekcji ( temperatura, kaszel, osłabienie, bóle kości|). Oczywiście każdą taką infekcję, niezależnie od źródła, czy to będzie ten , czy tamten wirus, czy bakteria, test rT PCR zidentyfikuje jak trzeba. Na mojej osi czasu publikowałem wyniki badań naukowców niemieckich, którzy przebadali zużyte maski. Przypomnę , że stwierdzili na nich setki tysięcy kolonii bakterii, wirusów, w tym gronkowce odpowiedzialne za choroby odporne na leczenie antybiotykami. W badanych próbkach stwierdzono także duże ilości grzybów i pleśni.

Musze wrócić do tego newralgicznego momentu, w którym ustawowo nakażą nosić maseczki i przestrzegać obostrzeń. Zadałem w moim artykule pytanie jak oni uzasadnią utrzymanie się pandemii, jak wytłumaczą utrzymywanie wysokiego poziomu zakażeń uzasadniających rozbudowę COVIDOWEJ infrastruktury , której utrzymanie ma przetrącić kręgosłup finansom publicznym ? W moim artykule BIG BAND wskazywałem, że podzielą reżym maseczkowy na trzy fazy. W pierwszej liczba zakażeń nie ulegnie zmianie, bo ludzie noszą nie takie maski jak trzeba, więc za pół roku zaczną uchwalać nowe prawo wpisując do ustawy jakie maseczki należy nosić pod groźbą kary. W drugim etapie „naukowcy” stwierdza że maseczkę trzeba zmieniać co 20 minut i za rok , półtorej kolejna zmiana ustawy i obowiązek wymiany maseczek co 20 minut, pod groźbą kary. Trzecia faza będzie wywołana wielkim odkryciem , że za przedłużanie się pandemii odpowiadają te zużyte maski, przez obywateli trzymane w torebkach, kieszeniach, wyrzucane do zwykłych pojemników na śmieci, a co gorsza na ulicę , trawnik i do lasu. I znowu zmiana ustawy z precyzyjnym reżymem likwidacji groźnego odpadu, pod groźbą kary. Te trzy etapy to wielkie żniwa kartelu farmaceutycznego, który najpierw zacznie produkować masowo drogie, specjalne maski bez jakich nie wyjdziesz z domu i do pracy, w drugim etapie kartel tę produkcje zwielokrotni, a w trzecim wyrwie z budżetu państwa gigantyczne pieniądze na utylizację tych miliardów masek. Proszę sobie wyobrazić, że w każdym mieszkaniu, w każdej klatce, na każdej ulicy, w każdym budynku użyteczności publicznej będzie musiał stać specjalny pojemnik , oczywiście pod groźbą kary. Dodatkowo trzeba będzie płacić za ich opróżnienie i dezynsekcję, oczywiście pod groźbą kary.

Oni już myślą o tym etapie i dyżurni agenci firm na trzy literki, choćby Grzesiowski, czy Simon, ujawniają szokująca prawdę WIRUS INACZEJ SIĘ ROZNOSI NIŻ PRZYPUSZCZANO NA POCZĄTKU, JESZCZE TRZY MIESIĄCE TEMU. Już 20.09.2020 roku zaczęto tę kampanię informacyjną w radiu RMF 24. Tam Grzesiowski oznajmił : “W tej chwili wirus przenosi się zupełnie inaczej niż 3 miesiące temu. Nie mamy dużych ognisk w pojedynczych zakładach pracy, tylko mamy wielopunktowe rozsiane zakażenia, czasami 1-2 osobowe z danego miejsca” . Potwierdził tę straszną informację na początku października Minister Niedzielski. Przypomnę , że już w lipcu , zapobiegawczo, zapodano przez przekaziory ( media w slangu służb ) , że odporność na koronawirusa zanika po pewnym czasie, ale nie wiadomo jakim, więc ozdrowieńcy nie są bezpieczni. Jak sami widzicie nie będzie żadnego problemu z tym żeby pandemia trwała tak długo aż ludzie będą mieli wszystkiego dosyć i zgodzą się na wszystko.

Nie jest wykluczone , że gdy zajdzie taka potrzeba, a arsenał środków służących do przeciągania pandemii zostanie zużyty, albo społeczeństwo przestanie masowo reagować na musztrę i represje, że rzeczywiście zarzucą z samolotów NATO jakiegoś paskudnego wirusa, by uwiarygodnić przebieg wypadków, udzielić alibi tym którzy mogą opowiedzieć za dramat wielu ludzi. Sądzę że to nastąpi mniej więcej za półtora roku, w roku 2022 roku. Dlaczego tak sądzę ? To będzie moment w którym społeczeństwa będą już bardzo zmęczone pandemią i będą się chciały wyrwać z tej pajęczyny tłumiącej życie i radość z życia. Ludzi stać będzie wtedy na jeden, potężny, zmasowany, szalony zryw ku wolności. By temu zapobiec, by ostatecznie złamać nadzieje i wiarę wywołają prawdziwa pandemię jaka przetrzebi populację i rzuci nas na kolana. W moim artykule zamieszczonym na mojej osi czasu 11.11.2017 roku „ROK 2022” już zwracałem uwagę na tę wyjątkową datę. W artykule tym pisałem :

„Rok 2022 to rok szczególny, w tym roku w Niemczech zostanie wyłączony ostatni reaktor jądrowy. Przypomnę że rząd Niemiec w 2011 roku ogłosił, że właśnie rok 2022 będzie rokiem końca energetyki jądrowej. Nie tylko Niemcy sukcesywnie wyłączają elektrownie jądrowe, Robi to także Francja, z 51 reaktorów już wyłączono 18 i proces ten postępuje. Uważam że to nie przypadek, tak jak nie są przypadkiem zaawansowane przygotowania obywateli Niemiec na wypadek wojny. Jest prawdą, że niekończące się potężne inwestycje budowy lotniska w Berlinie oraz Dworca w Stuttgarcie pozwoliły Niemcom na wygenerowanie dużych środków na budowę systemu schronów w Niemczech. Każde duże państwo, liczące się państwo wybudowało podobną infrastrukturę.
Jak zwykle najdalej posunęły się mocarstwa USA i Rosja. USA posiadają sieć dużych schronów połączonych ze sobą specjalnymi pociągami. Większość z nich znajduje się pod skałami, pod górami. Rosja wybudowała wielkie miasto podziemne , kilka razy większe od Moskwy, skomunikowane i doskonale wyposażone. Podobne instalacje posiadają Chiny i Anglia. „

Wielu badaczy jest przekonanych, że pomylono się odczytując Kalendarz Majów, że rok 2012 to w rzeczywistości rok 2022. Warto pamiętać. że elity dysponują dziś technologiami w istnienie których nie jest w stanie uwierzyć przeciętny człowiek. Przykładowo, technika holograficzna dzięki której ludzie uwierzyli że w wieże WTC uderzyły samoloty, albo HAARP zdolny do kontroli zachowań ludzi na całej planecie, albo do ściągnięcia i spowodowania zderzenia Ziemi z małym ciałem niebieskim ( meteorytem ).

Warto przejść do jednego z najważniejszych zagadnień, mianowicie od momenty kiedy obostrzenia uzyskają rangę ustawową. Do walki ze społeczeństwem rząd myśli zaprząc cały aparat przemocy oraz wymiaru sprawiedliwości, do tej pory nieskuteczne i bezczynne, wobec braku podstaw prawnych do represji. Wygląda to na powrót do systemu pałki i kary, znany nam dobrze z lat 1945-1956 i 1956-1989. Liczne elementy tego mechanizmu nie zanikły całkowicie po 1989 roku, sprawiły że wyjechało z Polski mnóstwo ludzi, których dziś tak potrzebujemy. To bardzo ważny moment. Pisałem w artykule BIG BANG że walka z COVIDEM, rozbudowa infrastruktury COVID-wej spowodują duże obciążenia finansów publicznych i władza zacznie redukować wydatki w innych sektorach państwa. Na kogoś muszą postawić, komu dać a komu odebrać ?

Wiemy o tym że Ukraińcy są od jakiegoś czasu włączani do oddziałów prewencji w policji, a w wojsku i służbach są tacy którzy maja tylko polskie nazwiska, mimo to chyba jest nieuchronne to, że Polak znowu stanie przeciwko Polakowi. W ciągu ostatnich dwóch lat publikowałem liczne artykuły o tych którzy mają przenieść potworną elitę do nowego porządku na swoich barkach, których rękoma ma zostać rozebrana Polska, nazwałem ich TRAGARZAMI. Ludzi władzy można skłonić do takich zachowań albo szantażem, albo ich skorumpować, chyba że są obcymi agentami lub są zdemoralizowani i do cna zepsuci. Tu mamy wielki problem, bo polskie „elyty” były tworzone po 1945 roku z nizin społecznych. Proces formowania elity intelektualnej, budowania moralności klasy średniej trwa dziesiątki lat i jest oczywiste, że nie przebiegał on ani w okresie PRL-u, ani po 1989 roku, kiedy wszyscy chciwie rzucili się do bogactwa, zamiast budować trwałe fundamenty państwa.

Wielu ludzi władzy było po 1989 roku sprytnie warunkowanych, stymulowanych do popełnienia przestępstwa Przez cały ten czas skrupulatnie zbierano na nich haki. Możecie się zdziwić , ale nałożenie obowiązku składania oświadczeń majątkowych na ludzi dysponujących cząstką władzy, w tym a nie innym momencie, kiedy wielu ludzi władzy posiadło wcześniej majątki, często brudząc sobie ręce, było przygotowaniem do tego procesu PRZEMIANY, było jak zrzucenie klatki na stado beztroskich ptaków. Wielu wpadło w tę pułapkę i stało się bezwolnym narzędziem w ręku tych, którzy dążą pod trupach, do przejęcia władzy nad całym światem. Wydaje się, że nie jest przypadkiem , że akurat w tym momencie, kiedy przechodzimy do represji opartych na ustawie, zorganizowano aresztowanie Giertycha i ostentacyjnie złamano tajemnicę adwokacką ( ostrzeżenie dla adwokatury ), Krauzego ( ostrzeżenie dla biznesu wyrosłego z pnia służb poprzedniego systemu ), uchylono immunitet sędzi Morawiec, skierowano do sądu akt oskarżenia przeciwko sędziemu Wojciechowi Ł. ( ostrzeżenie dla sędziów ). PIS mówi w imieniu swoich szefów, staniecie przeciwko nam a na świat zaczną wychodzić kompromitujące materiały.

Z tego obrazu wyłania nam się grupa ludzi jaka została wybrana do przeprowadzenia tej operacji, jedni sami się zgodzili , drudzy zostali zmuszeni, trzeci są tego nieświadomi. Służby, politycy, służba zdrowia : lekarze, pielęgniarki, naukowcy, media – dziennikarze, policjanci, wojskowi, i wszyscy przydatni, grający rolę medialnych autorytetów. To żołnierze armii Nowego Porządku. Syndykat chce wziąć nas w kleszcze, z jednej strony, tej medycznej, zastraszać i terroryzować nieświadome masy widmem choroby i utraty zdrowia i życia, z drugiej, od strony wymiaru sprawiedliwości i resortów siłowych, groźbą przemocy, sankcją i karą. Wszystko to oczywiście pod pretekstem walki z wirusem. Tym ludziom, jak pisałem w artykule BIG BANG , muszą zapewnić bezkarność, taką sama jaką zagwarantowano SS-manom, członkom kierownictwa NSDAP, siepaczom z NKWD, GRU, KGB, bandytom z PZPR, UB, KBW, SB, WSW i licznym dyktatorom oraz ludobójcom, wszystkim którzy zmieniali na żądanie kierunek biegu historii. Jedni będą podtrzymywać pandemię , drudzy pilnować żeby nikt nie zakłócił i nie przerwał tego procesu. Piszę ten tekst w nadziei, że tym razem Polak będzie mądry przed szkodą.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: