Kategorie
Społeczeństwo

Dobry samarytanin jest śmiertelnym wrogiem

eżeli porównacie działanie służby zdrowia w Polsce oraz w USA i Europie Zachodniej dostrzeżecie, że pandemia, w jakiś niezrozumiały sposób, dezorganizuje służbę zdrowia tylko w Polsce, gdzie indziej nie odmawiają nikomu pomocy, a zabiegi i usługi wykonywane są dalej w rozsądnych terminach. Nie ma w USA, w Niemczech takich dramatów jak ten 17-letniego Bartka Romanowskiego i wielu innych ludzi , o których media milczą, ze zrozumiałych względów.

Tylko w naszym kraju władza już dwukrotnie próbowała przeforsować gwarancje totalnej bezkarności, co powinno być powodem natychmiastowego odsunięcia PIS do władzy.

Nie dziwmy się PIS- i, a raczej Amerykanom, potrzebna jest ta bezkarność, by zniszczyć polską przedsiębiorczość, polskich rolników, polski kapitał ludzki i osobowy, który naturalnie domaga się udziału we władzy i respektowania jego interesów. PIS chce by Polacy, jak po 1945 roku byli całkowicie zależni od amerykańskich namiestników, rozdających za dobre sprawowanie przywileje, posady, przydziały na mieszkania i talony na samochód. Wtedy USA zagwarantują sobie pełną kontrolę nad Polską, co da im nieskrępowaną niczym możliwość wpływania na Niemcy, Rosję, Unię, na ich mocno osadzone w naszym kraju interesy i wykorzystywać w rozgrywce światowej, zbijać w polityce globalnej kapitał na winach Niemców i Rosjan, szantażować oba kraje wizją olbrzymich odszkodowań i rewizji historii, dzielić polski rynek pod dyktando Amerykanów.

W tej sytuacji bezkarność lekarzy i ustawowa represja na pewno zostaną wykorzystane do usunięcia oponentów i krytyków, zagrożenia dla amerykańskiej dominacji w naszym kraju.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: