Kategorie
Społeczeństwo

Czerwona strefa forever

Będę rekomendował na posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, by od soboty cała Polska była strefą czerwoną – poinformował premier Mateusz Morawiecki. I dalej: Covid-19 będzie z nami przez dłuższy czas, musimy się nauczyć z nim żyć a maseczki bedą nakazane ustawowo – dodał Morawiecki (źródło: Polsat News).

A zatem, co nam daje do zrozumienia facet, który na taśmach u Sowy sam siebie zaliczył do elity rządzącej światem? Nic ponadto abyśmy przygotowali się do życia w warunkach wojennych bo OPERACJA COVID-19 potrwa długo. Maski, terror, propagnda, dziesiątki tysięcy zakażeń, ogłaszane po tysiac razy dziennie przez oszalałych psycholi medialnych, fikcja testów PCR, zakupy szczepionki, dalsze wykańczanie ludzi, państwa i gospodarki a na doklepkę jeszcze projekt ustawy o karaniu osób podważających pandemię – napisany przez komunistów z tak zwanej Lewicy oraz projekt ustawy o bezkarności dla urzędników, autorstwa PiSu.

Budzimy sie powoli w czerwonym obozie koncentracyjnym, plan realizowany jest doskonale bo przecież tutaj znajduje się tylko aparat wykonawczy, a polecenia przychodzą z zagranicy. Ale ludzie są tacy głupi, że to działa, niesamowite! – rzekł także na taśmach u Sowy bankier Morawiecki. Przygotujcie się zatem na biblijne “siedem lat chudych”. Normalność odeszła bezpowrotnie. Nadchodzi nowa normalność. Demokracja właśnie umarła – zakażona COVID-19. “Wszystko oprócz pracy było zakazane” – to zdanie z powieści “1984” George’a Orwella. Reszta jest milczeniem. Dalsze zajmowanie się tym tematem staje się bezcelowe.

Warto pomyśleć w której głuszy się urządzić. Właśnie oglądam reportaż o grupie ludzi żyjących w zasadzie poza cywilizacją, w wiecznym zimnie. Nie używają pieniedzy, nie są im do niczego potrzebne, zorganizowali sobie wszystko sami doskonale, nawet prąd. Jest wśrod nich były makler z Wall Street, który rzucił wszystko, rozdał majątek i dziś jest szczęśliwy jako myśliwy, polujący na leśną zwierzynę. Nikt tam nie choruje, nikt nie żre chemii, nikt tam nie słyszał o koronawirusie, nikt tam nie oglada telewizji. Oni żyją. Wolni ludzie. Wyzwanie dla odważnych!

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: