Kategorie
Społeczeństwo

Truman Show

Amerykanie ( Holocaust Industry ) przejęli kontrolę nad wszystkimi najważniejszymi mediami w Polsce przed pandemią.

Napisałem na forum, przez dwa lata, bodaj z 500 postów, zanim powszechna stała się świadomość, że Amerykanie od początku kontrolowali powstanie TVN, a formalnie przejęli stację w 2015 roku, kiedy oficjalnie stację nabył koncern medialny Scripps Networks Interactive, który w 2018 roku przekazał dalej stację amerykańskiemu koncernowi Discovery Communications.

Korzenie Polsatu sięgają FOZZ-u oraz Uniwersalu Przywieczerskiego, a więc tego samego źródła jakie stworzyło TVN. Solorz od dawna jest finansowany przez zagranicznych “inwestorów”, co ciekawego trudno znaleźć informacje kto finansuje na taką skalę Solorza. Takich kwot nie ma żaden polski “inwestor”. Wygląda na to że Solorz – Żak, który zmieniał już swoje nazwisko, być może dokona tego po raz kolejny na Solorz -Krzak. Warto zwrócić uwagę na to że Solorz, zadłużony po uszy, w trakcie kryzysu, wyłożył miliony na zakup Interii od Niemców, od Bauer Media Group. Robi to samo co robią Amerykanie na polskim rynku wydawniczym, usuwają z Niego Niemców. Przypomnę tylko że podobnie jak Solorz – Żak działają w USA rodziny Carnegie, Ford, czy Guggenheim. Także rodzina Morgan, mimo znanego nazwiska, jest listkiem figowym Zakonu Skull And Bones.

TVP, trzecia największy gracz na polskim rynku medialnym jest kontrolowany przez Amerykanów przez PIS, co jest chyba oczywiste.

Do dziś PIS-kie media, TVP, portale internetowe, gazety jak Niezależna ( buhahaaha ), WPolityce, czy Gazeta Warszawska straszą polskich frajerów ze wsi i miasteczek niemieckimi mediami, przede wszystkim koncernem Axel-Springer. Ktoś ( kto to taki ) dalej wciska kit gumbaskom, że niemiecki Axel – Springer kontroluje rynek prasy w Polsce. To tak jak przez ostatnie trzy lata “ktoś” wciskał mieszkańcom Polin, że TVN jest RUSKI. Od ponad roku rynek prasy w Polsce kontrolują Amerykanie, bo amerykański fundusz inwestycyjny KKR przejął kontrolę nad Axel Ringer Group.

Dla mnie jest oczywiste , że Amerykanie przejęli polskie media, bo chcą wycisnąć nasz kraj jak cytrynę. Skoro najpierw Sowieci, a potem Unia, do spółki z Rosją, nieźle z Polski żyli , to zyski z polskiej kolonii będą znaczącym aktywem w amerykańskim bilansie.

Wystarczy na wszystko, także, a może przede wszystkim na pokrycie skromnego wiana w kwocie 330 mld USD i solidnych odsetek dla “wskrzeszanego” Wielkiego Syjonu.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: