Kategorie
Społeczeństwo

Upadek sumienia

Wszyscy, którzy wspierają obecną propagandę są tak samo odpowiedzialni za każdego człowieka, który umrze z powodu obostrzeń jak ich mocodawcy. Każdy celebryta, który jest opłacany by popłakać do kamery, jaki to on nie jest umierajacy blokuje tlen każdemu starszemu człowiekowi, który chodzi na świeżym powietrzu w masce.

Każdy policjant, lekarz, żołnierz, polityk, aktor otrzymujący zapłatę za sianie kłamstw, powinien dla własnego spokojnego sumienia zastanowić się skąd te pieniądze pochodzą i dlaczego mu za to płacą – jeśli brak mu świadomości w czym bierze udział.

To sprawa honoru, bo czy wziąłbyś pieniądze od pedofila, gdy płacił by Ci za to byś nikomu nie mówił..?

Człowiek zawsze będzie człowiekiem, a sprzedawczyk szmatą. Wielu z nich zapewne odrzuca myślenie o tym, by wybierać ignorancje, ale ta negatywna energia, którą wytworzyli ich kiedyś odnajdzie. Nie schowają się przed uwarunkowaniami karmicznymi, bo sami je zapisują w swej podświadomości. Czy każdy z nich znajdzie wytłumaczenie za grę jakiej się podjął?

Co by się nie działo, to żyj tak byś się nie bał, gdy mrok zapuka do twych drzwi, bo nic się nie stanie, gdy za tymi drzwiami mieszka prawda.

Autor: Artur Nowacki

za: https://politywatory.wordpress.com/2020/10/25/upadek-sumienia/?preview=true

Dodaj komentarz: