Kategorie
Społeczeństwo

Głupia polska młodzież dała się wmanewrować zbrodniarzom z rodowodem sierpa i młota, dzieciom zachodniej elity

JUŻ NIEPOTRZEBNA JEST USTAWA O BEZKARNOŚCI, WINNI ŚMIERCI WIELU LUDZI JUŻ SIĘ ZNALEŹLI , A I ZNALAZŁ SIĘ POWÓD DO LOCKDOWNU , DO ZNISZCZENIA POLSKIEJ GOSPODARKI, POLSKI.

Młodzież z jednej i drugiej strony barykady, jaką sprytnie wznieśli do spółki Kaczyński z Lubnauer, Kosiniakiem-Kamyszem Czarzastym i Zandbergiem, kompletnie nie zdaje się sprawy, że walczy o odsetek 0,0029333333333% przypadków trudnych ciąż z 375 000 ciąż rocznie, gdzie badania prenatalne albo inne przesłanki uzasadniają aborcję. W tej sytuacji twierdzenie , że ten ułamek stanowi zagrożenie demokracji w Polsce, PRAW I WOLNOŚCI , to wynik pracy podstawówek i gimnazjów, które taśmowo produkowały ludzi niezdolnych do krytycznego myślenia.

Zbrodniarze z PIS właśnie ogłosili się obrońcą wiary, a zbrodniarze z KO i Lewicy obrońcą praw i wolności. Rynek polityczny został
podzielony na pół , zgodnie z amerykańskim wzorcem. Uwaga opinii publicznej znowu zogniskuje się wokół konfliktu PIS-KO,Lewica. To bardzo skuteczna metoda manipulacji, usuwająca ze świadomości obywateli, z przestrzeni publicznej inne ugrupowania, monopolizująca i betonująca scenę polityczną.

Odsuwają młodzież od ugrupowań patriotycznych, trwa masowy nabór pokolenia do partii zarządzanych przez namiestników. Będą , jak ich rodzice, nieświadomie wspierać tych, którzy odpowiadają za tą patologiczną Polskę, za niszczenie aktywności gospodarczej Polaków, za opresję, za niesprawiedliwe państwo, za wielką emigrację.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: