Kategorie
Społeczeństwo

Talmudyści kontra ateiści

Talmudyści kontra ateiści

Czy już wiecie po co Skull And Bones stworzyli ZSSR- Rosję, zagrożenie terrorystyczne ? Po to żeby za Nasze, podatników pieniądze, wyszkolić wojsko, tych którzy w razie konieczności przystawią nam karabin i pistolet do głowy, zrealizują pod wojskowym rozkazem plany elity. Rosja będzie istniała dopóty, dopóki nie dokończa dzieła i nie przejmą kontroli nad każdym człowiekiem na Ziemi. Do tego czasu będą istniały resorty siłowe, które pilnują nas a nie poczynań wykreowanego wroga.

Sami widzicie , dwie bandy ostro rywalizują o to kto zdobędzie absolutną władzę nad ludzkością. Na razie w siodle siedzi banda reprezentowana przez talmudystów. Obserwujemy jak banda ateistów próbuje, wykorzystując naiwność i głupotę młodzieży, wyrzucić z siodła bandę talmudystów.

Talmudyści zaczęli tworzyć WOT, grając Polakom rzewną patriotyczną melodię i ściągnęli do Polski US-Army, gdyż obawiali się wojskowych i policjantów ateistów, że podczas tej próby przejęcia siodła mogą wesprzeć naiwną młodzież , tradycyjne mięso armatnie rywalizujących stron.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: