Kategorie
Społeczeństwo

Stany Zjednoczone Świata

Stany Zjednoczone świata są tą formą państwową zjednoczenia i wolności narodów, którą wiążemy z socjalizmem – dopóki całkowite zwycięstwo komunizmu nie doprowadzi do ostatecznego zniknięcia wszelakiego, a więc również demokratycznego, państwa.

W.I. Lenin O prawie narodów do samookreślenia, Dzieła wybrane, tom 1, Moskwa 1948, s. 808.

Dworczyk polecił jednostkom Skarbu Państwa tworzenie kolejnych szpitali polowych. 30.10.2020

“Nie bez powodu PIS adoptuje Stadion Narodowy, bo choć zajmie jego część , to budżet będzie musiał go utrzymywać w całości, bo pozostała nie zajęta część będzie z powodu bezpieczeństwa wyłączona. Tu nie chodzi o sensowność lokalizacji, tylko o to by jak najbardziej obciążyć państwo. PIS będzie tę infrastrukturę szybko poszerzał o kolejne stadiony, hale widowiskowo-sportowe, i.t.p.. Pytacie dlaczego nie zajmuje pustych hoteli, pensjonatów. Dlatego że PIS chce zniszczyć prywatne hotelarstwo, turystykę, pensjonaty. Gdyby PIS lokalizował COVIDOW-ą infrastrukturę w prywatnej własności to nie mógłby jej zniszczyć, dałby jej szansę na przeżycie. Z tego wynika że COVIDOWA infrastruktura musi być powiązana ze Skarbem Państwa. To da PIS-wi możliwość stosowania metody kija i marchewki, wyboru lokalizacji i zatrudniania za pewne pieniądze ludzi jacy mogą poszerzyć elektorat PIS i go wzmocnić ” 20.10.2020 Dariusz Nejman fragment artykułu BIG BANG

Jest jeszcze jeden bardzo ważny powód dlaczego ta “infrastruktura” musi być państwowa. Tam gdzie powstaną te polowe szpitale, zatrudnieni z klucza ludzie, za sowitą opłatą, podpiszą papierki o tajemnicy służbowej i państwowej i przyjmą pseudonimy. Chodzi o kontrolę nad informacją, a raczej o ukrycie prawdy.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: