Kategorie
Społeczeństwo

Niech połączą nas zmarli

To jest bardzo ważny moment, bo Święto Zmarłych łączy wszystkich Polaków, bo Ci których kochamy i których mamy w sercach, a którzy odeszli, nie mają barw politycznych. To dla nas szansa na przełamanie, wszyscy chcemy tego samego, okazać zmarłym , że o nich pamiętamy, że pielęgnujemy wspomnienia, chwile spędzone razem.

Wszyscy uważają zamknięcie cmentarzy za karę, a nie za działanie podyktowane troską o nasze zdrowie i życie. I taka jest prawda, sposób w jaki rząd PIS tego dokonał, było jak smagnięcie batem.

Oni mają plan, wszystko jest tam w szczegółach dopracowane. To proces rozłożony w czasie, bo tego wymaga zasięg tej operacji. Pisałem o tym wiele razy, że to strategia małych kroków, stopniowe i konsekwentne osaczenie społeczeństwa. Wielu z Was pyta jak z tym walczyć, i mamy właśnie okazje do skutecznego działania, do pokrzyżowania tych groźnych dla nas planów.

Musimy ich zmusić do radykalnych, podyktowanych chwilą działań, do raptownej korekty planu, wywołać gwałtowne przyspieszenie, żeby nie przechodzili stopniowo od planu A do B i dalej do C, tylko od razu do punktu Z, dlatego że oni nie są dzisiaj gotowi na plan Z, nie maja dopiętego systemu. Zakładają opór społeczny, ale nie na tym etapie., to ma się wydarzyć za rok, półtora.

Proszę zwrócić uwagę jak orzeczenie TK zmobilizowało tysiące ludzi. Na Ukrainie zapalnikiem do zmiany była niestety śmierć wielu ludzi. My nie potrzebujemy maskary, wystarczy MASOWE LEKCEWAŻENIE OBOSTRZEŃ. Tylko tyle i aż tyle. Dlatego jutro idźmy na cmentarze całym rodzinami, stańmy przed bramami cmentarzy i wywierajmy presję na policję i żandarmerię wojskową, na Kościół, zmuśmy władzę do chaotycznej reakcji, kiedy zderzy się z morzem ludzi, odbierzmy jej wizerunek zatroskanej władzy, sprowokujmy by pokazała swoje prawdziwe oblicze : agresora i oprawcy.

Dzień zmarłych to taki dzień kiedy nie mogą nas rozegrać politycznie, niech połącza nas zmarli.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: