Kategorie
Społeczeństwo

Soros i jego fundację #pieklekobiet

“Solidaryzujemy się z protestującymi kobietami. Wspieramy #StrajkKobiet i protesty w obronie naszych praw.
Polecamy informacje o tym, jak możecie wziąć udział w strajku i innych formach obywatelskiego nieposłuszeństwa. O przysługujących nam prawach i o tym, jak możemy z nich skorzystać.
Pamiętajmy że trwa epidemia. Protestując dbajmy o zdrowie i bezpieczeństwo nasze i innych” – taki wpis pojawił się na stronie Fundacji Batorego. Drugą z fundacji wspierających protesty jest Helsińska Fundacja Praw Człowieka.

Obie te fundacje sponsorowane są przez George’a Sorosa, jednego z najbogatszych na świecie ludzi, węgierskiego Żyda, dziś 92-letniego, międzynarodowego przestępcy, w wielu krajach ściganego listami gończym za malwersacje finansowe i sianie zamętu, między innymi wywołanie kryzysu walutowego w Malezji w 1997 roku. W ostatnich latach Soros przelał z prywatnego majątku osiemnaście miliardów dolarów swoim fundacjom.

Nie pamiętam już dokładnie ale to chyba Mick Jagger powiedział o nim: ten skurwysyn stoi za każdą zbrodnią, za każdym politycznym ciastem, od dziesięcioleci. Fundacja Batorego i najgorszy w Polsce ściek medialny czyli Gazeta Wyborcza – wielki rzecznik tych protestów – to w zasadzie jedno. Stoją za nimi tacy ludzie jak Smolar i Michnik, przedstawiciele zgniłych elit III RP, których celem jest zniszczenie Polski jaką znamy i przekształcenie jej w Szwecję, gdzie neomarksizm doprowadził do całkowitej zagłady rodziny i wszelkich wartości. Kto wykupił udziały w Agorze czyli wydawcy Wyborczej? Soros. To prawda, że niszczące kościoły bojówki są opłacane przez tych bandytów. O to idzie w tych protestach, w których udział bierze tysiące naiwnych kobiet, które nie zdają sobie sprawy, że są zwyczajnym mięsem w brudnej politycznej wojnie. Aborcja to tylko pretekst, nic więcej, i oszalały Kaczyński przez swoją tepą butę dał grandziarzom ten pretekst.

Popatrzcie tylko kto zbija kapitał na tych z pozoru niewinnych protestach: szumowiny w Platformy i SLD, tęczowe odpady i inne Biedronie, Trzaskowski i cała reszta tej bandy, która próbuje wrócić do władzy, wykańczając bandę pisowską. Tutaj nie ma żadnych nowości, to wciąż ta sama wojna tych samych gangów, która teraz nabrała impetu z powodu dziesiątek tysięcy szlachetnych naiwniaczek. Wraca cytat jednego z oficerów służb specjalnych: nawet nie wiecie kto wami rządzi. Cud i miód, nagle tym całodobowym siewcom pandemicznej histerii przestało przeszkadzać, że masowe protesty doprowadzą do masowych zachorowań.

Popatrzcie na to Zombie na zdjęciu. Ten śmieć jeszcze dycha, niestety.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: