Kategorie
Społeczeństwo

Sztafeta

Ja nie mam żadnych wątpliwości po tym co się dzieje, z resztą nigdy ich nie miałem, PIS, PO, SLD, Razem, Nowoczesną, Wiosnę, Inicjatywę Polską, PSL interesuje wyłącznie władza i pieniądze, dbają wyłącznie o swoje interesy kosztem państwa i reszty społeczeństwa, przeciętny Polak jest dla nich pożytecznym idiotą i frajerem.

Od tygodni Polacy, 99,9% obywateli, nosiło karnie maseczki, nawet tam gdzie nie trzeba. Widziałem wielu samotnych kierowców, nawet malutkie dzieci. 99,9% tych masek i maseczek nie miało atestów i ci którzy je nosili wiedzieli, że jeszcze dopłacą do nich chorobą. Dla wielu nieświadomych będzie to rak, zawał, wylew, choroba autoimmunologiczna, albo ciężka alergia.

PIS miał coraz większy problem, bo by zniszczyć gospodarkę, by zmusić pospólstwo do noszenia maseczek, by sami siebie zabijali, musiał gwałtowanie podnieść liczbę zakażeń i jak pisałem rozbudowywać covidową infrastrukturę. W sytuacji kiedy całe społeczeństwo przestrzegało obostrzeń nie było jak uzasadnić wzrostu zakażeń.

Wtedy zapadła decyzja o wydaniu wyroku w sprawie aborcji. Pisałem o tym wiele razy, że te same siły kontrolowały i kontrolują USA, Chiny, Rosję, demokratów i republikanów, w Polsce PIS, PO, SLD, Razem, Nowoczesną, Wiosnę, Inicjatywę Polską, PSL. To te same siły wykreowały w latach 70/80 ubiegłego wieku ICH, czyli SB, WSW i Partyjniaków z PZPR i ich antytezę Solidarność.

To oczywiste, że wszystko zostało zaplanowane, jak w ubiegłym wieku, a szefowie ze Skull And Bones rozdali nowe role PIS, PO, SLD, Razem, Nowoczesnej, Wiośnie, Inicjatywie Polskiej, PSL. W Polsce musi nastąpić przekazanie pałeczki tak jak w USA, tam aktorzy z sekcji republikanie oddają władzę aktorom z sekcji demokraci. Trzeba było zdetonować ładunki pod polską mapą wyborczą , zmienić dość mocno utrwalony, od pięciu lat, rozkład głosów.

Polecono Kaczyńskiemu by uderzył w swój elektorat, co też Kaczyński zrobił bijąc w rolników, górników i zawiązując koalicję ze środowiskami forsującymi LGBT i walkę płci. Wybory w USA zbliżały się jednak wielkim krokiem , więc potrzebny był detonator procesu erozji władzy PIS, Kaczyński musiał dać braciom jakieś argumenty żeby znaczną część głosów jakie miał utracić PIS poszły do PO, SLD, Razem, Nowoczesnej, Wiosny a nie Konfederacji.

Jak sami widzicie orzeczenie TK okazało się strzałem w dziesiątkę. Notowania PIS radykalnie spadły, i dziś PO, SLD, Razem, Nowoczesna, Wiosna, PSL mogą być pewne przejęcia władzy. Część młodzieży została uwiedziona sprytnie tym ulicznym happeningiem, a Konfederacja stygmatyzowana jako ta która podpisała się pod “wyrokiem na kobiety”. Jednocześnie wszystkie te partie, obecnej i przyszłej władzy, mają dzisiaj murowane alibi by utrzymywać obostrzenia, bo masy nie zachowały odległości.

Jak to zapytacie, to po co te maseczki skoro musimy zachować odległość ? Brat Niedzielski wam to ładnie wyjaśni, że aby pokonać strasznego wirusa bydło ( COV-W ) musi przestrzegać wszystkich obostrzeń bez wyjątku, wystarczy że jedno z nich będzie lekceważone i cała robota na nic. Taki TRICK, nie każde oddzielnie tyko wszystkie razem, łącznie. Spokojnie, lud robotniczo-chłopski wszystko kupi, jak mawia klasyk.

Wbrew temu co się sądzi cała ta hucpa z orzeczeniem TK nie ma na celu obalenie PIS. Rewolucja to duże zagrożenie dla każdej władzy. Pisałem , że to co zainicjowały GRU, KGB, SB i WSW, na zlecenie od szefów ze Skull And Bones w poprzednim wieku, rozwinęło się w niekontrolowany sposób i trzeba było wyprowadzić wojsko na ulice w 1981 i rozbić tę niebezpieczną dla Matrixa jedność. Oni doskonale kontrolują proces wyborczy, więc orzeczenie TK ma dać zwycięstwo “opozycji” w nadchodzących wyborach.

Dlaczego Skull And Bones chcą pozostawić PIS przy władzy jeszcze przez trzy lata ? Przypomnijcie sobie, ostatnio PO i PSL rządziły dwie kadencje, z tragicznym skutkiem dla kraju, zadłużając Polskę z kwoty 524 mld do 3,6 bln złotych. PIS zapowiadał rozliczenie winnych i na słowach jak zawsze się skończyło. Nie może to dziwić , bo PIS kontynuuje niszczenie Polski i dziś dług wynosi już około 5 bln złotych. na koniec rządów PIS Polska będzie już ostatecznie pogrzebana. Więc teraz dwie kadencje dla PIS, takie są zasady.

PIS do końca kadencji będzie rozwalał Polskę, zadłużał ją , a przede wszystkim transferował kolejne miliardy dolarów do Holocaust Industry, frakcji talmudystów ściśle kooperujących ze Skull And Bones ( Schiff, Warburg, Seligman, Speyer, Sachs, Goldman, Kuhn, Loebe i ich bracia sefadryjscy z banków komercyjnych ). Byłem wczoraj w lesie i wyręb lasów na masową skalę trwa nieprzerwanie. To trzymanie PIS “pod prądem” przez te trzy lata będzie gwarancją efektywnego drenowania Polski.

Oczywiście nie można wykluczyć przedterminowych wyborów, ale na nie zgodzi się Kościół, który musi okrzepnąć przed ostatnią fazą zniszczenia świata jaki znamy. Dojście do władzy przez PO, SLD, Razem, Nowoczesna, Wiosna, PSL oznacza znaczne zmniejszenie wpływów Kościoła i realizacje projektów wymierzonych w Kościół.

W tej sytuacji PO, SLD, Razem, Nowoczesna, Wiosna, PSL zostaną dopuszczone do władzy kiedy będzie już “po zawodach”. Ostanie cztery lata kadencji tych partii to będzie okres intensywnego rabunku, wielkiej kradzieży by zabezpieczyć byt podczas Wielkiego Kryzysu. Po przejęciu władzy błyskawicznie uchylona zostanie ustawa o obniżeniu emerytur ludziom SB i WSI i równie szybko będą przyznawane odszkodowania. Dojdzie do wielkich malwersacji , do wypompowania pieniędzy publicznych. To ostatecznie pogrąży Polskę , jaka, mniej więcej od 2030 roku, zniknie z mapy świata.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: