Kategorie
Tajemnice Świata - Zagadki Historii

Tablice Thota

Szmaragdowe tablice Thota, tablice sprzed 50 000 lat podobno z Atlantydy.

Tablice Thota są niezniszczalne, odporne na wszystkie elementy, kwasy i korozję. Według Bibliotecapleyades, w rzeczywistości struktura atomowa i komórkowa jest ustalona i żadna zmiana nie może nastąpić, naruszając w ten sposób materialne prawo jonizacji.

Na nich są wyryte znaki w języku starożytnej Atlantydy; postacie, które reagują na zestrojone fale myślowe czytelnika i które uwalniają znacznie więcej mądrości i informacji niż postacie, które po prostu odszyfrowują.

THOTH, ATLANTEAN

Kiedy Thot, Atlantyda i Mistrz podniósł lud Khem (Egipt) do wielkiej cywilizacji, a kiedy nadszedł czas, by opuścić Egipt, wzniósł Wielką Piramidę nad wejściem do Wielkich Sal Amenti.

W Piramidzie przedstawił swoje zapisy i wyznaczył Strażników do swoich tajemnic spośród najwyższych ze swojego ludu. W późniejszych czasach potomkowie tych strażników stali się Kapłanami Piramid, podczas gdy Thot został ubóstwiony jako Bóg Mądrości, Kronikarz, przez tych w wieku ciemności, który nastąpił po jego odejściu.

Jednak Szmaragdowe Tablice Thota Atlantydy są nadal częścią współczesnego Corpus Hermeticum , ponieważ rozwijają i pogłębiają znaczenie historycznej Szmaragdowej Tablicy i pism Thota / Hermesa.

Dodaj komentarz: