Kategorie
Tajemnice Świata - Zagadki Historii

Czy aby na pewno mamy 2021 rok?

W poniższym artykule możemy znaleźć bardzo ciekawą wiedzę, która idealnie składa się w całość z moimi wcześniejszymi badaniami. Na moje oko, mamy jakiś 500 czy 600 rok, licząc od wielkiego potopu na ziemi czyli Matce Gai, choć tak naprawdę te daty i liczby nie mają większego sensu, ponieważ życie biegnie od eonów lat, więc w dacie powinny być setki cyferek, a że czas jest tylko iluzją wykreowaną przez nasze spostrzeganie to już w ogóle traci to sens.

Przetłumaczone z francuskiego 🇫🇷

Cała historia jest sfałszowana !

Niemiecki Instytut Nordycki sfałszował całą historię, dodając 1712 nieistniejących lat od narodzin Aleksandra Wielkiego.

Wszystkie podręczniki historyczne, które istnieją w systemie edukacyjnym, zostały napisane w XIX wieku w Instytucie Niemiecko-Nordyckim, więc od 1900 roku aż do historii nie ma ani jednego dokumentu, rękopisu czy oryginalnej książki. Dodali 1712 nieistniejących lat do osi czasu od daty narodzin Aleksandra Wielkiego, czyli 21 lipca 1356 AD, 665 lat temu.

Niemiecko-Nordycki Instytut został ufundowany i założony przez dominujących współcześnie pasożytów 300 lat temu, wyłącznie w celu fałszowania całej historii i wszystkich innych przedmiotów, których uczymy się w szkołach. W 2012 roku został zamknięty po wykonaniu swojej pracy.

297 nieistniejących lat dodane do historii

Według niemieckiego historyka Heriberta Illiga kalendarz gregoriański jest kłamstwem i 297-letnia część średniowiecza została całkowicie wymyślona.

W 1991 roku Heribert Illig twierdzi, że był spisek w czasach 3 światowych przywódców, którzy zebrali się i zmienili oś czasu, dodając do niej 297 nieistniejących lat.

Heribert Illig twierdzi dalej, że trio zmieniło istniejące dokumenty i stworzyło wydarzenia historyczne i oszukańczych ludzi, aby się ratować. Twierdzi, że fałszywy cesarz Karol Wielki nie był w rzeczywistości prawdziwym władcą, ale po prostu legendą w stylu króla Artura. Wyjaśnia, że ​​przez wszystkie te fałszerstwa i fałszerstwa do historii dodano kolejne 297 lat.

Heribert Illig twierdzi, że winny jest nieodpowiedni system datowania średniowiecznych artefaktów, a także nadmierne poleganie na historii pisanej. Według jego badań, lata między 614 a 911 rokiem nie do końca się pokrywają. Lata przed 614 były pełne wydarzeń o znaczeniu historycznym, podobnie jak lata po 911, jednak twierdzi, że te pomiędzy były niezwykle nudne.

Heribert Illig nie był sam z tym twierdzeniem. Dr Hans-Ulrich Niemitz opublikował w 1995 roku artykuł zatytułowany „Czy wczesne średniowiecze naprawdę istniało? Dr Hans-Ulrich Niemitz doszedł do wniosku, że początek średniowiecza nigdy nie istnieje, ale jest to fikcyjna fabrykacja wydarzeń i ludzi, aby wypełnić ten nieistniejący 297-letni okres.

Do historii dodano 263 nieistniejące lata „Między 1152 r. – 1500 r. n.e.

Dr Hans-Ulrich Niemitz napisał: „Między 1152 r. a renesansem 1500 r. historycy mają w swojej chronologii o 263 lata za długo.

Anatolij Fomenko odkrył, że do historii dodano kolejne 1152 nieistniejące lata.

Ktoś o imieniu Joseph Scaliger, francuski mnich jezuita, który stworzył coś, co znamy jako Zero AD, narodziny Chrystusa, a 33 lata później Chrystus został ukrzyżowany. I to określa oś czasu, którą podążamy do dnia dzisiejszego. Wszyscy więc patrzą na Zero i do niego wracają, ale w rzeczywistości ten naukowiec i matematyk z Rosji o nazwisku Fomenko napisał o tym 7 tomów i spędził 27 lat na studiowaniu tego problemu z historią. Fomenko udowodnił za pomocą astronomii i kryminalistyki astronomicznej, że Jezus Chrystus urodził się 1152 lata później niż oficjalny rok 2021 lat temu. Oparty na gwieździe betlejemskiej, gdzie w tym czasie znajdowała się na niebie. Potrafił odtworzyć za pomocą algorytmu i opracowanego przez siebie oprogramowania, aby rzeczywiście spojrzeć na zaćmienia Księżyca, zaćmienia Słońca, wszystkie rzeczy, które zostały zapisane w tak zwanych „starych książkach”, może to sprawdzić z rzeczywistą pozycją, gdzie księżyc będzie. Dziś wiemy dokładnie, kiedy wydarzenia Luny będą miały miejsce z dokładnością do drugiej precyzji, a Fomenko wykorzystał tę samą wiedzę na temat dzisiejszej daty do wstecznej daty i obliczeń, jak wtedy, gdy wiemy o Zero AD, c ‘w rzeczywistości było w 1152.

Było to w 1152 roku, kiedy gwiazda Betlejemska znajdowała się dokładnie w tym miejscu na niebie, kiedy narodził się Jezus.

1712 nieistniejących lat dodano do historii od narodzin Aleksandra Wielkiego 21 lipca 1356 r., 665 lat temu.

Tak więc te 1712 nieistniejących lat zostały dodane do historii w 3 fazach:

 1. 297 nieistniejących lat dodanych do historii przez 3 światowych przywódców.
 2. Do historii dodano 263 nieistniejące lata „Między 1152 a 1500 rokiem ne okres renesansu.
 3. 1152 nieistniejące lata odkryte przez Anatolija Fomenko. Prawdziwa chronologiczna chronologia historii od daty narodzin Aleksandra Wielkiego wygląda następująco:
 4. Aleksander Wielki urodził się 21 lipca 1356 r., 665 lat temu od dzisiejszego 2021 r.
 5. Wcześniej była to cywilizacja Atlantydy, która spotkała taki sam los jak Tartaria, zniszczona przez wielkie tsunami wysokie na 600m.
 6. Nowa oś czasu zaczęła się od Filipa II, ojca Aleksandra w 1300 r. n.e. Starożytny Egipt, Grecja i Rzym nigdy nie istniały. Imperium Osmańskie nie zostało założone w 1299 roku, ale pod koniec XIX wieku, które trwało tylko około 60 do 80 lat i nigdy nie ustanowiło pełnej kontroli nad całym półwyspem macedońskim, dziś hui znanym jako Półwysep Bałkański.

W ten sposób powstała oś czasu historii osi czasu, dodając do niej 1712 nieistniejących lat:

 1. Prawdziwa chronologiczna chronologia historii zaczęła się, gdy Aleksander urodził się 21 lipca 1356 r. n.e.
 2. Po pierwsze, do tej prawdziwej chronologicznej chronologii historii dodano 297 nieistniejących lat, cofając ją do 1059 r. n.e.
 3. Po drugie, kolejne 263 nieistniejące lata zostały dodane do prawdziwej chronologicznej osi czasu historii, cofając ją do 796 rne.
 4. Po trzecie, 1152 nieistniejące lata zostały dodane do prawdziwej chronologicznej chronologii historii, cofając ją do 356 rpne, który jest sfabrykowanym rokiem narodzin Aleksandra w oficjalnych księgach historii.

Wyobraź sobie, ile twórczych fikcji i kłamstw trzeba było wymyślić i wymyślić, aby wypełnić te 1712 nieistniejących lat historii !!! Tyle kłamstw, kłamstw, wymysłów, oszustw, fikcyjnych mitów, wyimaginowanych legend itp. musiały zostać wymyślone przez oszustów z niemiecko-nordyckiego Instytutu, co nic dziwnego, że ukończenie zajęło 300 lat.

Oni tak zmienili historię i jej oś czasu, że nawet dzisiaj przywódcy religijni idą łeb w łeb z nieporozumieniami, ponieważ NIE ma ani jednego oryginalnego dokumentu historycznego sprzed ponad 200 lat, który każdy mógłby przeczytać i zapoznać się z nim.

Warto tutaj wspomnieć, że przed stworzeniem tradycyjnej osi czasu było około 200+ dat, które chciały dostosować historię do koncepcji biblijnej. Różnica wieku była naprawdę imponująca. Okres od stworzenia do Jezusa Chrystusa trwał od 3483 do 6984 lat. Ponad 3500 lat różnicy.

Imperium Tatarsko-Macedońskie zostało założone przez Filipa II na ruinach Atlantydy, zniszczonej przez wielką powódź przed Tartarami. W tym czasie, kiedy urodził się Filip II, na świecie był tylko jeden naród, a byli to dzieci światłości, nie było jeszcze klonów, ani Greków, bo starożytna Grecja nigdy nie istniała, ale jest to wymysł.

Oto zwięzły harmonogram niektórych ważnych wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatnich 700 lat:

 1. Około 750 lat temu Atlantyda została zniszczona przez wielkie tsunami o wysokości 600 m.
 2. 700 lat temu rozpoczęła się nowa linia czasu, Tartaria – Macedońska linia czasu.
 3. Philippe-ll Macedon, który założył Światowe Imperium Tatarsko-Macedońskie, urodził się w 1318 r. w białym mieście Heraklion Lyncestis w Macedonii.
 4. 1365 AD Aleksander Wielki urodził się w Heraklionie Lyncestis.
 5. 1600 rne Aleksander zakończył budowę Wielkiego Muru Chińskiego.
 6. 1706 r. pierwszy cios spadł na światowe imperium tatarskie, gdy naturalna bariera Cieśniny Gibraltarskiej została przełamana, a Ocean Atlantycki zalał depresje Morza Śródziemnego, Adriatyku, Jońskiego, Egejskiego i Czarnego, które były gęsto zaludnione przed powodzie. Region ten przed powodziami miał tylko kilka jezior słodkowodnych i był twierdzą Imperium Tatarsko-Macedońskiego. Pozostałości po nim to Pałac Kleopatry i Heraklion w Canopus pod Morzem Śródziemnym. Zatopione miasto Baia we Włoszech i wiele innych w tych regionach. Przed powodzią mieszkały tam miliardy ludzi.
 7. 1712 r. Jezus Chrystus urodził się w Heraklionie Lyncestis w Macedonii, dziś znanej jako Bitola, i został ochrzczony w Jeziorze Ochrydzkim.
 8. Ponieważ tatarsko-macedońskie imperium światowe poniosło wielką klęskę, gdy przełamano barierę gibraltarską, w wyniku tej wielkiej katastrofy tatarsko-macedońskie imperium światowe zostało podzielone na 3 królestwa.

Krótko po tym wydarzeniu 3 królestwa tatarsko-macedońskie rozpoczęły ze sobą wojnę. Ta wojna w podręcznikach historii znana jest jako „wojna trojańska”. Rozpoczęła się wojna trojańska, aby zawładnąć białym miastem ILION, założonym przez Boga IL (SE, ENLIL) na początku czasów, gdy stworzenie człowieka rozpoczęło się 2021 lat temu, które było silnym miastem, w którym przebywali Filip-ll, Aleksander i Jezus urodzić się. Miasto ILION zostało zniszczone przez wielką powódź na Atlantydzie, a po wielkiej powodzi Philippe-ll odbudował je jako swoją własną stolicę. Wojna trojańska nie miała nic wspólnego z Grekami, w większości były to niepiśmienne dzieci o wzroście 1,6 m. Wojna trojańska toczyła się między pięciometrowymi macedońskimi gigantami, którzy posiadali broń plazmową naprowadzaną laserowo i latające myśliwce.

Pod koniec wojny trojańskiej na kontynencie europejskim powstało Imperium Macedońskie, które szybko przekształciło się w Imperium Chrześcijańskie. To macedońskie imperium chrześcijańskie zostało przemianowane na Cesarstwo Bizantyjskie przez instytucję niemiecko-nordycką.

 1. W dniu 14 października 1802 r. o godzinie 14:00 nastąpiła wielka powódź spowodowana tsunami o wysokości 600 m, która spowodowała wielkie zniszczenia w chrześcijańskim królestwie macedońskim. To jest moment, w którym wkroczył Parasite Cloned, który sfinansował i założył Imperium Osmańskie pod koniec XIX wieku, wyłącznie w tym celu; przejąć kontrolę nad chrześcijańskim królestwem macedońskim. Od tego czasu, przez około 60-80 lat, Osmanowie zdemontowali chrześcijańskie królestwo macedońskie, ale nigdy nie ustanowili pełnej kontroli.
 2. 1914 – 18 I wojna światowa.
 3. 1922 Rozpada się Imperium Osmańskie.
 4. 1939 – 45 II wojna światowa.

Wszystko, co wiemy o starożytnej Grecji, starożytnym Rzymie, starożytnym Egipcie, zostało napisane jako wymyślona historia przez płatnych pisarzy fikcji zaledwie 200 lat temu w niemiecko-nordyckim Instytucie finansowanym przez Chazarów w Niemczech.

To, co zrobili, to wzięli nazwiska i wydarzenia z prawdziwej historii tatarsko-macedońskiej i wymyślili wiele fikcyjnych historii, które nigdy nie istniały, aby stworzyć fałszywe relacje o wydarzeniach i nazwiskach, i opublikowali to w milionach fałszywych książek historycznych, które New World System edukacji porządku używa do nauczania mas.

Nie ma więc dziś ani jednej książki, która ma ponad 200 lat, poza prywatnymi kolekcjonerami, a każda istniejąca publiczna książka jest fikcyjną opowieścią napisaną w Instytucie Niemiecko-Nordyckim, który po 300 latach swojego życia został zamknięty w 2012 roku, sfabrykowaliśmy każdy przedmiot, którego uczymy się w szkołach i na uniwersytetach na całym świecie.

Wyobraź sobie, jak wielu profesorów z tytułami magistra i doktora w historii przeszło żmudny proces edukacyjny, czytając tysiące fałszywych książek pełnych kłamstw.

Ale niewielka liczba tych fikcyjnych autorów historii miała ukrytego agenta, kiedy tworzyli historię. Ukryli prawdziwą historię w zakodowanych wzorach w pisanych przez siebie książkach. Więc kiedy czytają te książki dzisiaj, mogą spojrzeć na zakodowane wskazówki, aby je rozszyfrować, które opowiedzą im prawdziwą historię świata, która dla zwykłego czytelnika, który nie ma zakodowanych wskazówek, aby je poprawnie zrozumieć. będzie miał fałszywą narrację i inne rozumienie. Chodzi o kalambury.

Tak więc prawdziwa historia jest ukryta w książkach tuż przed tobą, ale musisz wiedzieć, jak ją rozszyfrować, aby właściwie ją zrozumieć.

Przypomnij sobie, co Terence Kemp McKenna, amerykański etnobotanik i mistyk, powiedział o „Słowach”:

„Prawdziwą tajemnicą magii jest to, że świat składa się ze słów, a jeśli znasz słowa, które są z tego świata, możesz odkryć tajemnicę świata”.

Gorgi Shepentulevski.

W odpowiedzi na “Czy aby na pewno mamy 2021 rok?”

Były czasy kiedy miałem nadzieję, że jesteście grupą ludzi, która może wnieść coś dobrego dla Polski i naprawić to co inni niszczą. Po przeczytaniu tego artykułu straciłem nadzieję. Wojna Trojańska odbyła się pod koniec XVIII wieku z udziałem broni plazmowej naprowadzanej laserowo a starożytny Egipt, Rzym i Grecja nigdy nie istniały. Bardzo ciekawe, bardzo.

Dodaj komentarz: