Kategorie
Technologie

Czy wobec Hiszpanii użyto broni geofizycznej ?

Czy obecne wydarzenia, jakich jesteśmy świadkami na świecie, także w USA mają coś wspólnego ze zniszczeniem przez amerykańskie banki Goldman Sachs, J.P.Morgan Chase, Morgan Stanely gospodarek Grecji, Włoch, Hiszpanii i Portugalii ? Czy to czego doświadczają teraz USA nie czyniły tego samego innym na całym świecie ? Czy użyto broni geofizycznej przeciwko Turcji , Chorwacji i teraz przeciwko Hiszpanii ? Pisałem o tym wielokrotnie, ŻE ŚWIAT MA DOŚĆ AMERYKAŃSKIEJ AROGANCJI , BANDYTÓW Z WASZYNGTONU. CAŁY ŚWIAT.

Czy Hiszpania, Grecja, Włochy, Portugalia pałały żądzą zemsty za sprowadzoną na nich biedę, gigantyczne kłopoty gospodarcze i widmo upadku i rozpadu ?

Przypomnę że autorzy barbarzyńskiego ataku na gospodarki Hiszpanii, Portugalii, Włoch i Grecji zostali nominowani przez Trumpa na wysokie stanowiska w jego rządzie. Prezes banku Goldman Sachs Gary Cohn został szefem Narodowej Rady Gospodarczej. Szefem resortu skarbu w gabinecie Trumpa został finansista Steven Mnuchin, także z Goldman Sachs, który przepracował w tym banku 17 lat. Trzecim ogniwem rządu Trumpa z Goldman Sachs był Steve Bannon, doradca polityczny Trumpa. Lloyd Blankfein , Prezes Goldma Sachs narzekał że zbyt duży udział bankierów w rządzie Trumpa sprawia, że ich działalność jest identyfikowana z rządem USA i ogranicza im możliwości działania.
https://www.nbcnews.com/business/business-news/lloyd-blankfein-so-many-goldman-sachs-alums-trump-admin-inconvenience-n757076

Zima stulecia jaka nawiedziła Hiszpanię do złudzenia przypomina polska zimę stulecia z1979 roku. Przypomnę że nie była ona przypadkiem, że wywołali ją także Amerykanie by przyspieszyć upadek PRL-u i rozpocząć proces budowy NWO.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: