Kategorie
Technologie

Czas na Gwen i Haarp

Wyobraźmy sobie biegacza, który ma pokonać trasę od punktu A do punktu B, niosąc w ręku pochodnię. Przy trasie ustawimy teraz ludzi którzy mają go zatrzymać. W jaki sposób biegacz może dopiec bezpiecznie do punktu B ? Musimy spowodować , że ludzie którzy mają go zatrzymać skupią się na sobie a nie na biegaczu, że chwycą się za barki, że będą się szarpać, bić i okładać, deptać i drapać. W tym czasie biegacz pokona odcinek do punktu B. By pokonał odcinek do punktu C znowu napuszczamy na siebie tych którzy maja go zatrzymać. To jest właśnie klasyczny przykład heglowskiej metody postępu przez konflikt. Władza obstawia biegacza i przez kontrolowane przez nią ideologie, religię, kreuje konflikty, gównoburze, angażuje społeczeństwo w konfrontację, skaluje emocje, by społeczeństwo zajęło się sobą , a biegacz osiągnął cel. To oczywiste że do tego trzeba odpowiednio przygotować społeczeństwo, odpowiednio je wyedukować, przywiązać do ekranu i płynącej z niego informacji.

Pisałem o tym już cztery lata temu, że największym problemem dla elit są Stany Zjednoczone Ameryki, amerykańska konstytucja, a przede wszystkim prawo do broni. Do problemu elita podchodzi bardzo ostrożnie, by biegacz dobiegł do punktu B i C wykreowano nowy konflikt w USA pomiędzy „patriotami” i „nie patriotami”, zrobiono w amerykańskich patriotów terrorystów i szumowiny. Cała amerykańska prasa dudni o gwałcie na amerykańskiej demokracji, a jak wiadomo głowy Amerykanów są wyjątkowo podatne na tę formę perswazji. Całą tę brudną robotę odwalił aktor Donald Trump. Już wczoraj FBI ogłosiło że można spodziewać się zbrojnych protestów we wszystkich stanach. Tylko idioci tego nie widzą, że to wstęp do ogłoszenia stanu wyjątkowego i wprowadzenia federalnych rozwiązań zakazujących prawa do broni.

Jak sądzicie, po czyje stronie stanie wojsko ? Całe dowództwo USA jest uwikłane, czy teraz dociera do Was dlaczego ich umoczono w zbrodnię 11.09.2001 roku ? Ci ludzie mają krew na rękach nie tylko ofiar z WTC, ale tysięcy żołnierzy zamordowanych przez swoje własne dowództwo w Iraku ( syndrom zatoki ), w Afganistanie, Sudanie, Nikaragui, Ekwadorze, Wietnamie, poddanych okrutnym eksperymentom, torturom psychofizycznym. Czy widzieliście fragmenty filmów pokazujących jak żołnierzy USA poddaje się masowym technikom stymulacji, zbiorowej hipnozie, jak oddziałują na ich podświadomość podczas snu, jak kodują im rozkazy, jak tworzą ich podwójne osobowości ? Były dyrektor CIA Richard Helms, podczas przesłuchań przed Kongresem, opisał powyższe eksperymenty jako rozwój zaawansowanych metod kodowania informacji, które można przekazywać określonej grupie ludzi. Oni są od dawna przygotowywani do wystąpienia przeciwko własnemu narodowi.

W 1985 roku , w książce wydanej przez Roberta O.Beckera i Gary’ego Saldena pod tytułem „The Body Electric : Electromagnetism and the Foundation of Life ( Elektryczność ciała : elektromagnetyzm i podstawy życia ) opisali proces kodowania ludzi za pomocą bezpośredniej ingerencji w ludzki mózg do popełnienia zbrodni. Jako przykład podali Marka Chapmana, który zamordował Johna Lennona. Tamtego dnia głos Chapman słyszał w swojej głowie : „zrób to, zrób to, zrób to”.

RAND Corporation ( organizacja badawcza znana z dużego wkładu w naukę w zakresie sztucznej inteligencji i internetu ) , think tank związany z wojskiem ( siły powietrzne ) w 1970 roku opublikował dwa raporty „Krótki przegląd literatury na temat wpływu mikrofal o małym natężeniu na układ nerwowy.”. Według raportu nietermiczne mikrofale , skierowane na ludzi za pomocą odpowiednich nadajników ( 5G ) mogą wywoływać , według potrzeb, drażliwość , utratę pamięci, zmęczenie, bóle głowy, drgawki, halucynacje, zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego, zaburzenia funkcjonowania zmysłów : widzenia, słuchu, czucia, smaku.

W 1974 światło dzienne monografia J.F.Schapitza pod tytułem „Psychotronics in Engineering ( Psychotronika w inżynierii ). W tej pracy Schapitz wykazał , że za pomocą modulowanej energii elektromagnetycznej, także mikrofal ( 5G) można swobodnie programować podświadomość człowieka, przy czym nieświadoma ataku osoba, poddana takiej formie perswazji, nie jest w stanie kontrolować komunikatów, poleceń kierowanych bezpośrednio do jej mózgu. Za pomocą tej technologii można precyzyjnie manipulować systemem wyborczym, bardzo dokładnie rozkładać głosy na kandydatów by zachować pozory rywalizacji i polaryzacji poglądów wyborców, zachęcać licznych klientów do zakupów w centrach handlowych i sieciach sprzedaży, tłumić każdy opór w zalążku, programować ludzi do zbrodni, agresji, zachowań destrukcyjnych.

W USA w 1986 roku rozpoczęto budowę systemu GWEN ( Ground Wave Emergency Network ), systemu wież awaryjnej komunikacji podziemnej. Wieże mają po 100 m wysokości i i są połączone przewodami emitując fale niskich częstotliwości ( VLF ), rozchodzącymi się promieniście we wszystkich kierunkach, w tym kilka metrów pod ziemią. Robert O. Becker, nominowany dwukrotnie do nagrody nobla za prace nad biologicznymi efektami elektromagnetyzmu oznajmił publicznie, że GWEN powiązany z rezonansem cyklotronowym to doskonały system pozwalający na niezwykle skuteczne wpływanie na zachowanie ludzi. Innymi słowy to precyzyjny system warunkowania ludzkich zachowań, kontroli populacji na niespotykaną dotąd skalę.

Uświadomcie sobie, system GWEN wybudowano tylko w USA, dlaczego ?

Tę samą zdolność posiada instalacja HAARP na Alasce, zdolna do pokrycia całych Stanów Zjednoczonej Ameryki sygnałem niskich częstotliwości lub mikrofal wywołujących paraliż, bezradność, ogłupienie, skołowanie. Do tego musimy dodać satelity Elona Muska zdolne do bardzo precyzyjnego mapowania ludzi , śledzenia tras przemieszczania się ludzi.

By wykorzystać HAARP i GWEN, satelity Muska, ogłupione i uwikłane wojsko i gwardię narodową przeciwko narodowi, by go spacyfikować i odebrać mu broń, uwięzić patriotów w obozach FEMA trzeba wywołać stan wojny domowej lub zagrożenie taką wojną w USA, co też uczynił ten skurwiel Trump, nie mniejszy od niego Biden, Pelosi i Harris, kukiełki tajnego Zakonu elity USA Skull And Bones. Wszystko było do dawna planowane, od lat 80-tych ubiegłego wieku.

Każdy kto czyta moje posty wie, że życzę wyzwolenia narodowi amerykańskiemu, powrotu do stanu z momentu Uchwalenia Amerykańskiej Konstytucji, kiedy sami Amerykanie decydowali o swoim losie. Nie wierzę jednak w wyzwolenie narodu zapatrzonego od lat w telewizor i media, który przez 120 lat bezczynnie przyglądał się jak grupa cwaniaków kawałek po kawałku wyrywa mu wszystko co cenne, oferując w zamian substytut wolności, wysokie minimum socjalne. Naród amerykański winien wyzwolić się sam, wyłonić z szeregów amerykańskich patriotów tych którzy się nie skompromitowali, tych którzy przywrócą władzę nad dolarem Amerykanom i rozliczą tych którzy od początku XX wieku knuli i spiskowali przeciwko amerykańskiemu narodowi, notorycznie go okradając, poddając różnym potwornym eksperymentom, którzy wysyłali i wysyłają młodych, ogłupionych amerykanów, omotanych widmem bogatych łupów, na brutalne, prywatne wojny, podczas których dochodzi do aktów ludobójstwa, tortur, gwałtów, gdzie raz za razem przekraczane są granice bestialstwa. Ta perfidna i nikczemna władza bacznie pilnuje swoich wpływów, nieustannie monitoruje nastroje społeczne, a kiedy uzna że sytuacja tego wymaga wystawia aktora który staje na czele kolejnej fali społecznego niezadowolenia, by zwyciężyć po raz kolejny samą siebie i dalej trwać przy władzy.

Czy ktoś zwrócił uwagę na to że rządy Trumpa urządzone zostały w formie happeningu ? Ten sam happening uwiódł polską młodzież spod znaku „błyskawicy”. To nie jest przypadek , to jest ta sama technika, dostosowana do gustu i świadomości dzisiejszej młodzieży. W latach 70-tych trzeba było czegoś odrealnionego, podlanego heroiną, potem wykreowano punk, a po nim new romantic. Każda z tych mód uległa komercjalizacji , co nie jest przypadkiem. Znakomitym tego przykładem jest obecna moda na sztyblety , tak powszechne w epoce hippisów. Dziś modę tworzy gównoburza, stadne imprezy, fake newsy podchwytywane przez ludzi niezdolnych do samodzielnego myślenia. Wszystko polega na uczestnictwie bez jakiejkolwiek refleksji.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: