Kategorie
Technologie

Millenium

Pisałem o tym wielokrotnie, że nadzieja że to minie, że lud przeczeka pandemię jak zabory, jest wyjątkowo naiwna. Na mojej osi czasu przedstawiłem liczne dowody, że elita postawiła wiele na ten projekt, że koniuszkami palców już sięga boskości, więc nie ustąpi, dopóki ta pandemia nie stanie się groźna dla samej elity.

Trzeba zadać sobie pytanie dlaczego akurat teraz, od marca 2020 roku, ruszył projekt “pandemia”. Odpowiedź jest tylko jedna – TECHNOLOGIE. Ta operacja jest wyjątkowa, podobnej nie zna rodzaj ludzki, oparta jest na wyrafinowanych technikach wypracowanych przez nauki humanistyczne zajmujące się człowiekiem i społeczeństwem ( psychiatria, socjologia, psychologia, nauki behawioralne ) oraz na niezwykle zaawansowanej wiedzy z zakresu fizyki, chemii, biochemii, biologii molekularnej, epigenetyki, genetyki, astronomii. To pierwsza w historii wojna światowa prowadzona przez elity przeciwko narodom, pierwsza wojna której wielu ludzi nie widzi i której równie wielu nie rozumie.

Wielu ludzi jest dziś z tego powodu zupełnie zdezorientowanych, bo elity posiadły technologie za pomocą których mogą prowadzić wojnę z ukrycia, bo związków chemicznych zawartych w jedzeniu, wodzie, w powietrzu, promieniowania, nanocząstek, nanorobotów, wirusów nie widać, dlatego ludzie nie wiedzą jak się zachować, komu zaufać. Żeby uwierzyć w to że zostaliśmy brutalnie zaatakowani trzeba odrzucić prawie wszystko czego uczyliśmy się w szkole, od historii, po biologię i fizykę, a co gorsza trzeba zacząć znowu intensywnie się uczyć, ale nie po to żeby wiedzieć, ale po to by skutecznie walczyć o życie swoje i swoich najbliższych.

To własnie z tego powodu tak długo czekaliśmy na reakcję społeczną na ten atak, dziś ludzie reagują bo poczuli jego skutki na swojej skórze, zrozumieli że choć go nie widać to zaraz odbierze im dorobek życia. Dzięki temu łatwiej im uwierzyć w to ze celem szczepień jest wszczepienie nam nie tylko sprytnie zmutowanego wirusa, ale także chipów i nanocząsteczek jakie przywiążą nas do niewidzialnego systemu kontroli i absolutnego zniewolenia. To ten moment kiedy teoria spiskowa przekroczyła granicę rzeczywistości.

Wnioski są takie że musimy zrozumieć czym ONI dysponują, a to prowadzi nas do konstatacji , że przez ostatnie sto lat ludzkość była i jest przez elity oszukiwana, dezinformowana. To dla wielu będzie ogromnym problemem by zmienić swoją świadomość, ale to jest konieczne by uruchomić instynkt walki. Pisałem o tym że MY nie mam nic do stracenia, źle się wyraziłem, za chwilę MOŻEMY stracić wszystko i już nigdy tego nie odzyskamy.

Obudziłem się około roku 2007, z trudnych dla mnie do zrozumienia powodów zobaczyłem TO. Pierwszy artykuł opisujący jak to zostanie zrobione napisałem właśnie w 2007 roku pod tytułem BIG BANG. Od tamtej pory intensywnie zacząłem się uczyć, przygotowywać się do walki. Wszystko czego doświadczyłem przez ten czas mnie uzbroiło, system niszcząc mnie czynił mnie z dnia na dzień coraz lepszym żołnierzem. Warto o tym pamiętać , że oprócz sił zła są siły dobra, by je poczuć trzeba się otworzyć , zdjąć maskę i zaciągnąć się na służbę temu co w człowieku piękne i warte poświęcenia.

Nadchodzi ten CZAS który od czterech lat zapowiadałem na mojej osi czasu. Żyjemy w niezwykłych czasach, przed nami epokowe wydarzenia. Rozejrzyjcie się, to się już dzieje, TO MY ZBUDUJEMY NOWY ŚWIAT, wspólnie choć każdy w swoim kraju, my narody świata, pierwszy świat stworzony przez ludzi dla ludzi. Warto wziąć w tym udział.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: