Kategorie
Technologie

Program StarLink czyli WIELKIE KŁAMSTWO

Każdy kto zainteresuje się Elonem Muskiem i jego programem StarLink szuka informacji w internecie. Prawie każda strona informuje o tym, że program Starlink SpaceX to pierwszy na świecie układ satelitów, które nie znajdują się na orbitach geostacjonarnych, a które mają być wykorzystywane do szybkiego dostępu do internetu. W mediach podaje się różną liczbę tych tych satelit, od 46 000 do 60 000. Mają one szczelnie otoczyć Ziemie na orbitach na wysokości 340 km, 50 km i 1110 km. Satelity emitować będą mikrofale wykorzystując pasmo Ku ( Ku- Band ) w przedziale częstotliwości od 11,7 do 12,7 GHz (odbiór z satelity) i 14-14,5 GHz (nadawanie do satelity ).

Znakomita większość ludzi powinna zatem zaraz po tym sięgnąć po mapę świata, żeby sprawdzić jak wygląda światowa sieć internetu. Tu z zaskoczeniem wszyscy powinni zauważyć , że sieć naziemnego internetu gęsto oplata świata poza Afryką i częścią Azji. I tu już rodzi się pierwsze pytanie, po co skąpać całą Ziemię, każdy jej centymetr w promieniowaniu mikrofalowym, skoro tylko 30% powierzchni kuli Ziemskiej nie jest pokryta siecią internetu ? Mapa pokazuje że w zasadzie tylko Indie i Afryka mogłyby skorzystać na programie StarLink, jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę biedę i zacofanie na tych obszarach, wysokie koszty korzystania z internetu oferowanego przez StraLink, to musimy zmniejszyć obszar opłacalności tej inwestycji do kilku procent powierzchni kuli ziemskiej. Przykładowo internetu nie ma Mongolia , gdzie 2 osoby mieszkają na kilometr kwadratowy, czy Turkmenistan gdzie mieszka na tej powierzchni osób 11. W większości to lud koczowniczy, przemieszczający się miejsca na miejsce. Być może zainwestują w telefon stacjonarny, w internet bardzo wątpię. Podobnie rzecz ma się z Afryką, gdzie poza dużymi miastami, o sieci internetu nikt nie myśli, nie sądzę żeby kacykowie, szamani, wodzowie chcieli otworzyć swoim poddanym oczy. O wiele taniej i szybciej stworzyć naziemna i podziemną infrastrukturę przesyłową dla internetu.

Żeby korzystać z usługi Starlink trzeba kupić sprzęt odbiorczy, który kosztuje 2269 zł. 276 zł kosztuje dostawa. Łącznie, pierwszy miesiąc korzystania z internetu oferowanego przez StarLink to 2994 zł. Miesięczny abonament Starlink wynosi 449 złotych, czyli ponad cztery razy więcej niż za superszybki, 8,5-gigabitowy światłowód INEA w Poznaniu. Tymczasem satelitarny Internet Elona Muska ma nam do zaoferowania transfery na poziomie 50-150 Mb/s (i to przy optymalnych warunkach).

Ile kosztuje program StraLink ? 4400 satelit kosztowało 10 mld USD. Cały program to koszt rzędu 150-200 mld USD. Coś tu nie gra, nikt rozsądny nie wyłożyłby takich pieniędzy mając świadomość nikłego zapotrzebowania na internet z kosmosu. Musk chwali się że po ukończeniu projektu będzie zarabiał rocznie od 30 do 50 mld USD. Na czym będzie zarabiał, na pewno nie na dystrybucji internetu. Czym zatem jest projekt Starlink SpaceX ?

W pierwszej kolejności zwracam uwagę na to że satelity szczelnie otoczą Ziemię w zasadzie uniemożliwiając obserwacje kosmosu. Jasność satelit StarLink skutecznie ogranicza śledzenie obiektów w kosmosie emitujących światło. Program zamyka drogę do poznania kosmosu przez niezależnych badaczy i pasjonatów.

Druga rzecz, szczelnie rozmieszczone satelity StarLink , skoro posiadają energię zdolną do emisji mikrofal na takie odległości, mogą swobodnie emitować fale VFL, czy ELF. Do tego by stworzyć nadajnik VFL. ELF potrzeba bardzo długiej anteny, taką może stworzyć ciąg anten satelit Muska ustawionych w odpowiedniej pozycji. Morza i Oceany pokrywają 71% powierzchni planety. Fale VLF i ELF idealnie nadają się do penetrowania wody. Okazuje się że system satelit StarLink to wojskowa instalacja zdolna do permanentnego kontrolowania łodzi podwodnych, śledzenia i mapowania ich położenia. To także narzędzie do kontaktu z łodziami podwodnymi.

Fale VLF oraz ELF maja wielki wpływ na zachowania i zdrowie ludzi. Pisałem o tym wielokrotnie że ludzki organizm pracuje w rytm fal niskich częstotliwości. Fale DELTA, w zakresie częstotliwości 0,5-3 Hz , o wysokiej amplitudzie, to nasz sen. Egipcjanie mieli rację, niezwykle ważnym organem jest szyszynka, to ona wprowadza nas w głęboki sen. Fale THETA w zakresie częstotliwości 4-7 Hz, to fale pod wpływem których zanikają związki logicznego myślenia, nasz tok myślenia staje się niespójny, to fale emocji, na które wrażliwsze są kobiety. Dalej fale ALFA w zakresie 8-13 Hz. W tym przedziale częstotliwości pozostajemy w stanie spoczynku, relaksu, to doskonały zakres do nauki. Kolejne to fale BETA w zakresie 12-28 Hz. To jest nasza codzienność, zwykle w tym zakresie fal jesteśmy w stanie gotowości do działania. Ostatni zakres fal to fale GAMMA w zakresie od 30-80Hz , fale aktywności, działania, wysiłku fizycznego, motorycznego. Jak widzicie sami częstotliwość wzrasta wraz ze skomplikowaniem procesów zachodzących w naszym organizmie. Wykorzystując satelity Muska można wpływać na zachowania i zdrowie ludzi na całej planecie.

System satelit Muska ma skąpać Ziemię w promieniu mikrofalowym. To promieniowanie jest także bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia ludzi. Poświęciłem tej sprawie artykuł z 20.07.2020 roku , przytaczając szereg dowodów ma szkodliwość promieniowania mikrofalowego. W opublikowanym przez zespół badaczy Biological Effects Group z Electromagnetic Effects Division Phillips Laboratory w bazie sił powietrznych w Kirkland w Nowym Meksyku pod kierownictwem dr Cletusa Kanavy raporcie czytamy : „ istnieje duża ilość danych zarówno z testów na zwierzętach , jak i eksperymentów klinicznych na ludziach , na poparcie występowania chronicznych , nietermicznych efektów promieniowania mikrofalowego. Efekty te obejmują : zaburzenia behawioralne ( psychiczne ) płodowe , embrionalne uszkodzenie tkanek ( w tym defekty płodu ), zaburzenia kataraktogeniczne ( powodujące tworzenie się katarakt ) prowadzące do ślepoty, zmiany chemiczne krwi, nieprawidłowości metaboliczne, osłabienie układów hormonalnego i odpornościowego ( sztucznie wywołany AIDS ).

Do 1991 roku standardy oddziaływania promieniowania elektromagnetycznego przyjęte w USA nie uwzględniały biologicznych skutków „impulsowych” mikrofal. Występowanie nietermicznych skutków tego promieniowania jest w zasadzie pominięte przez zaniedbanie”. Do mojego artykułu z 20.07.2020 roku dołączyłem wspaniały wykład dr Barrie Trowera, wojskowego specjalisty, który przedstawił setki naukowych dowodów na wielką szkodliwość promieniowania mikrofalowego. Z tej przyczyny system satelit StarLInk jest bronią wymierzoną w ludzkość, ukierunkowaną przede wszystkim na sterylizację populacji.

Zadziwiające jest to że nikt nie łączy tworzonego przez Muska systemu satelit ze szczepieniami przeciwko COVID. TO JEST FUNDAMENTALNA SPRAWA, te dwa projekty są ze sobą ściśle związane, dlatego są realizowane równolegle. To co znajduje się w szczepionkach stanowi jeden system z satelitami. Moderna nawet się nie kryła, opublikowała informację że wraz ze szczepionką przeciwko COVID wszczepiają ludziom nanoelementy tworzące w organizmie system operacyjny taki sam jak WINDOWS, który pozwoli podłączyć do niego szeregu innych programów. Ten system będzie się komunikował z systemem satelit StarLink.

Spełnia się na naszych oczach zapowiedz Gatesa podłączenia ludzi do internetu. Powstaje pierwsza platforma takiej komunikacji. Wszczepiane ludziom mikrokomputery zawierają kontroler. Przypomnijcie sobie aferę związaną z zaginięciem MH370. Samolotem tym lecieli wspólnicy Rotschildów z korporacji Freescale Semiconductor właściciele patentu do mikrokontrolerów KinetysKL02 i KinetysKL03, dzięki którym można było stworzyć nanoroboty bojowe oraz program operacyjny wmontowany w ludzki organizm. Mikrokontroler zawiera zegar, procesor, malutki system operacyjny i pamięć 3KB RAM. Posiada liczne funkcje : sensory śledzenia kierunku , prędkości, światła, wilgotności, temperatury, ciśnienia, poziomu hormonów, liczby limfocytów, erytrocytów. To oczywiste że ta platforma będzie niezwykle szybko rozwijana i błyskawicznie dotrze do mózgu. I wtedy do systemu zostanie włączona sieć 5G, jako transmiter wielkich ilości danych kodujących nasze myśli, obrazy, zapachy, dźwięki, czucie.

Na razie najważniejsza funkcją satelit StarLInk jest funkcja mapowania obiektów wojskowych i ruchu wszelkich obiektów w powietrzu. Z punktu widzenia wojskowego chodzi przede wszystkim o każdego rodzaju rakiety, w tym rakiety balistyczne. Pisałem o tym, z chwilą kiedy wynaleziono HAARP skończył się tradycyjny wyścig zbrojeń, te wszystkie rakiety, także te hipersoniczne, można wyrzucić do kosza , tak samo jak naszpikowane elektroniką samoloty, czołgi, okręty, pancerniki, lotniskowce, czy łodzie podwodne. Problem polegał tylko na zbudowaniu radaru jaki mógłby współpracować z HAARP, wykrywać na całej kuli ziemskiej cele do zniszczenia.

Budowano dziwne i skomplikowane radary, w końcu zdecydowano się na najskuteczniejszy sposób , opleść szczelnie planetę systemem radiolokacji, z niskiej orbity, sprzężonym z instalacją HAARP. Można i trzeba podejrzewać, że satelity StarLink mogą stanowić lustra dla odbicia wiązki nadawanej z instalacji HAARP. Domykając system StraLInk Stanu Zjednoczone Ameryki staną się znowu dominująca potęgą , Chiny, czy Rosja nie będą już stanowić takiego zagrożenia dla USA. Oczywiście jest jeszcze bron geofizyczna, Satelity Star Link dają jednak i tę przewagę że są w stanie błyskawicznie ustalić położenie takiej instalacji i ją zniszczyć przy użyciu HAARP.

Zadziwiająca jest, z punktu widzenia opisanych funkcji systemu StarLink, bierność Rosji, Chin, Indii. Z chwilą domknięcia systemu USA zdobędą gigantyczną przewagę nad nimi. Oczywiście Rosja, Chiny posiadają rakiety zdolne zniszczyć sieć satelit, powstaje jednak pytanie czy te rakiety zdążą dolecieć do celu. To jeden z najważniejszych dowodów że ponadnarodowe elity sterują Rosja, Chinami, Indiami, że dalej reżyserują globalny teatr, same tworzą wrogów i wrogie ideologie, z którymi walczą za pomocą pieniędzy podatników.

Biorąc pod uwagę wszystko co wyżej opisałem, prawdziwe przeznaczenie systemu StarLInk, wydatek rzędu 150-200 mld USD w celu zniewolenia 7 mld ludzi to wyjątkowo dobra inwestycja.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: