Kategorie
"Teorie spiskowe"

“Project Runway” 2019 rok

W odcinku “Project Runway”, który został wyemitowany w marcu 2019 roku, wystąpiła zawodniczka o imieniu Kovid, która zaprezentowała strój z pasującą maską, podobną do tego, którą widzimy teraz z powodu pandemii. Czy to kolejny przypadek programowania prognostycznego?

Project Runway to reality TV show o projektowaniu mody, w którym zawodnicy rywalizują o stworzenie najlepszych strojów. Program puszczał także TVN . Finaliści pokazu przygotowują kompletne kolekcje mody na New York Fashion Week, a ostatecznie jury wybiera zwycięzcę. Jeśli ten opis sprawił, że ziewnąłeś w przedłużającej się i agresywnej materii, rozumiem to całkowicie.

Jednakże, odcinek 17 sezonu tego pokazu, który został wyemitowany 28 marca 2019 roku jest (w dzisiejszym kontekście) całkowicie oszałamiający.

W jednym z odcinków, zawodnik o imieniu Kovid Kapoor dumnie zaprezentował strój, który zawierał pasującą maskę. Oto wideo:

W tym filmie sędzia mówi: “Kocham wygląd Kovida”. To prawie tak, jakby mówiła o wyglądzie maski ale twarzy pandemii COVID.

Następnie prosi modelkę o ponowne założenie maski. Kiedy jeden z sędziów pyta “Co sądzisz o tej masce?”, inny odpowiada “To chore”. Zdaję sobie sprawę, że jest to wyrażenie, ale dobór słów pozostaje ogłupiający. Ten sam sędzia mówi też “Możesz w tym oddychać?”.

Rok później, wirus o nazwie COVID spowodował, że rządy na całym świecie zmusiły ludzi do noszenia masek. Ponadto, kilku “urzędników” wskazywało na to, że przymus na noszenie masek może pozostać utrzymany po pandemii. Od tego czasu, niezliczona ilość projektantów mody stworzyła stroje z pasującymi maskami.

Przypadek?

Czy to wszystko jest szalonym, obłąkanym zbiegiem okoliczności? Czy może jest to kolejny przypadek programowania prognostycznego? W ostatnich miesiącach zwróciłem uwagę na kilka produktów popkultury , które przewidziały COVID-19 w dziwacznie dokładnych szczegółach, takich jak książka Oczy ciemności, film Contagion, klip Simpsonów o “kociej grypie” i seria Utopia. Czy ten odcinek Project Runway to kolejny przykład przebiegłego przygotowania się elity do swoich planów, być może na poziomie podświadomym?

Przynajmniej wydaje się, że mamy tu do czynienia z pewną synchronizacją.

Stworzona przez Carla Junga synchroniczność definiowana jest jako : “równoczesne występowanie zdarzeń, które wydają się być istotnie powiązane, ale nie mają dostrzegalnego związku przyczynowego”. Jung opisał te zdarzenia jako “znaczące zbiegi okoliczności”. Uważał też, że zdarzały się one nie bez powodu. Być może wszechświat próbuje jakoś nam coś powiedzieć. Na przykład, być może, że wokół tego kryzysu COVIDa grają mroczne siły.

za: https://www.facebook.com/110411727242946/posts/204015074549277/

Dodaj komentarz: