Kategorie
"Teorie spiskowe"

Masoneria

“Kiedy mason jest inicjowany do trzeciego stopnia, zostaje uderzony w czoło w ciemności, upadając z powrotem do trumny lub na wzór w kształcie trumny. Jego koledzy masoni podnoszą go, a kiedy otwiera oczy, staje przed ludzką czaszką i skrzyżowanymi kośćmi. W obliczu tej groźby śmierci, jak można zaufać masonowi trzeciego stopnia lub wyższego, szczególnie w urzędzie publicznym? Zostaje oszukany dosłownie i metaforycznie, poddając się kultowi i przekleństwu.” – Były sędzia masoński.

Historie, przytoczone poniżej, są dla tych, którzy rozważają członkostwo masońskie, aby poważnie przeszukali swoje serca i pomyśleli jeszcze raz. To, co najbardziej uderza w różnych forach internetowych, to liczba osób pozornie zainteresowanych dołączeniem do masonów i pozornie “uprzejmych” masonów, którzy publikują na różnych stronach internetowych, wbijają rekrutów i podważają ruch prawdy.

Niestety masoni, są ostatnimi ludźmi, którzy są zdolni do reprezentowania prawdy o masonerii. To, co zwykle słyszymy od tych ludzi w Internecie, to nieistniejąca fantastyczna wersja o ich “rzemiośle”.
Prawie jak romantyczne opowieści o dzielnych wojowniczych rycerzach, które opowiadano nam w dzieciństwie, kiedy rzeczywistość była taka, że ​​Rycerze byli wynajmowanymi mordercami, wycinającymi całe populacje cywilów w kraju i za granicą.

Prawda, której nigdy nie usłyszysz od masona, to więcej niż warte jest ich życie. A prawda jest taka, że ​​masoni są w piekle.
Piekło to jest ich własnej roboty. Jest to cena, jaką płacą za odwrócenie się od prawdziwego światła Bożego. To wszystko jest fałszywym paradygmatem, grą w dialektykę heglowską, w którą są uwikłani, a ponieważ ci ludzie rządzą światem, my również, niestety, jesteśmy uwikłani w to złudzenie.

Opinie o masonerii, o próbach indoktrynacji w jej kulcie, autor artykułu, oparł na faktach i rzeczywistych, osobistych doświadczeniach.
A my zamieszczamy na naszej stronie, by poinformować ludzi, że każda historia ma zawsze dwie strony.

Następująca historia pojawiła się na stronie internetowej ICN North Wales, została ona usunięta. Były policjant z Birmingham, Raymond Ketland, lat 66, z Nant y Coed, Glan Conwy, związał się z dziewczyną po tym, jak zauważył aktywność seksualną na plaży Llanddulas. Przyznał się do dwóch zarzutów o współżycie seksualne z nieletnim, robienie nieprzyzwoitych zdjęć dziecka i ułatwianie popełnienia przestępstwa seksualnego wobec dzieci i został skazany na dwa i pół roku więzienia. Ketland zaangażował się częściowo przez innego Masona. Andrew Thomas, prokurator, powiedział: “Rozpoznał jednego z nich jako członka jego loży masońskiej, który podszedł do niego i zapytał ‘Czy chcesz się trochę zabawić?’ Wskazał dziewczynę, która była z nimi”. Thomas potwierdził później, że Ketland odmówił ujawnienia tożsamości swojego kolegi Masona oficerom śledczym. Katolicki biskup Gerard Crane, wezwany na świadka przez obronę Ketlanda, powiedział, że jego przyjaciel był “całkowicie zrozpaczony” tym, co się stało.

Tutaj mamy podstawę do tego, aby twierdzić, że masoni prowadzą kręgi ofiar przemocy wobec dzieci. Powodem, dla którego to robią, oprócz nieokiełznanego wykonywania wszystkiego, co złe, jest kontrola. Jeśli mogą kogoś wplątać w wykorzystywanie dzieci i pedofilię, będą mieli amunicję do szantażowania tej osoby do końca życia.
Jeśli ta osoba jest potężna lub na pozycji autorytetu, stanowi to doskonałą dźwignię dla organizacji masońskiej do działania na społeczeństwo.

W podobny sposób szantażowali homoseksualistów, zanim homoseksualizm został zdekryminalizowany. Tajne służby często próbują skłonić zagranicznych agentów do pracy dla nich w podobny sposób. Seks zawsze był dla tych ludzi dobrym sposobem na oskarżanie ludzi i trzymanie ich na zawołanie. Czy groźba skompromitowania zdjęć mężczyzny z jego wędzidłem na boku (którego przypadkowo spotkał przez koneksje masońskie) zostanie wysłana do jego żony, jeśli nie zrobi “małej przysługi” swoim braciom. W związku z masonerią nie tylko wydaje się, że niektórzy z nich praktykują pedofilię, ale rzeczywiście, w innych aktywnie do niej zachęcają.

Dla tych ludzi cel uświęca środki i pomimo stosowania najbardziej złych i obrzydliwych metod, jakie można sobie wyobrazić, jest to dla nich środek do celu. To dowodzi, że cała ich głośna mowa o moralności ma jedynie na celu, by zwabić naiwnych i świeżo nastawionych idealistów. Nic nie może być dalsze od prawdy, drzewo należy oceniać po owocach, a jak zobaczymy, żniwa są zgniłe.

Oto kolejna historia, ilustrującą brutalność i atmosferę terroru, którą masoneria stara się zaszczepić w swoich członkach. Można tylko przypuszczać, jak umarł żołnierz, czy to przez nadmierne picie i spowodowany cierpieniem nagły atak serca, czy też, bardziej złowieszczy, ale równie wiarygodny, że został zamordowany przez innych masonów za ujawnienie masońskich tajemnic lub za próbę uniknięcia właściwej inicjacji. Można się tylko domyślać. Śmierć żołnierza w Mannheim ma element masońskiej tajemnicy, 21-letni GI Mason zabity w Masonic Mystery GI znaleziony martwy kilka godzin po zaplanowanym tajnym rycie Stars and Stripes, wydanie europejskie Steve Mraz Niedziela, 12 lutego 2006. Dzięki uprzejmości rodziny Wilder Spc. Donald Anthony Wilder, 21 lat, został znaleziony martwy 8 stycznia w koszarach Spinelli w Mannheim w Niemczech. Pojawiają się pytania dotyczące szczegółów. Sekcja zwłok była niejednoznaczna.

Masoni to tajne stowarzyszenie, które nazywa siebie najstarszym i największym bractwem na świecie. Masoni podnoszą swoją rangę, wykonując prace dyplomowe.

MANNHEIM, Niemcy – tygodnie przed Donald Anthony Wilder został znaleziony martwy pod prysznicem w koszarach, mówią jego rodzice, powiedział im, że wie, że zostanie pobity. 7 stycznia Wilder, 21 lat, miał zostać masonem trzeciego stopnia w Prince Hall Masons w Mannheim. Wilder, mechanik kontroler bezpieczeństwa komunikacji radiowej w 512. kompanii konserwacyjnej, stał się aktywny w Prince Hall Masons jesienią 2005 roku. Aby zostać masonem trzeciego stopnia, Wilder wiedział, że będzie musiał znieść bicie go w pośladki wiosłem przez innych masonów. Jego plan polegał na tym, że podczas ceremonii 7 stycznia tak się upić, że nie poczuć bólu bicia, według przyjaciela Tony’ego d’Ercole. Jego matka, Diane Wilder, powiedziała, że jej syn mówił o planie aby tak się upić, żeby stracić przytomność, gdy od jego kolegów masonów przyjmowałby ciosy. 8 stycznia, zaledwie kilka godzin po wieczornej ceremonii, która odbyła się w Mannheim American High School w Benjamin Franklin Village, Wilder został znaleziony martwy pod prysznicem przyjaciela, w barakach Spinelli Barracks w Mannheim.

Przeprowadzona sekcja zwłok w Landstuhl Regional Medical Center, nie przyniosła rozstrzygających wyników i oczekuje na dalsze badania. Marie Shaw, rzeczniczka Landstuhl, powiedziała, że ​​wstępne ustalenia wskazują, że Wilder doświadczył “nagłej, nieoczekiwanej śmierci”. W swoich ostatnich dniach opowiadał o wioślarzach, gdy wcześniej został masonem pierwszego i drugiego stopnia: jak będzie leżał w swoim łóżku w koszarach Spinellego w Mannheim, obladzając ciało lodem po wiosłowaniu, powiedziała jego matka. “Dużo mówił o biciu… i bardzo się ich bał” – powiedziała Diane Wilder. “Przed… ceremonią wymiotował, ponieważ był tak zdenerwowany.” Powiedział, że bicie ma pokazać innym masonom, jak bardzo chcesz być członkiem. “Jeśli nie możesz przez chwilę wytrzymać niewielkiego dyskomfortu, aby zrobić coś dobrego dla ludzi, nie chcesz tego aż tak bardzo” – powiedział rodzinie.

W Boże Narodzenie, Diane Wilder dwukrotnie rozmawiała z synem. Mówiła, że podczas tych rozmów Donald Wilder wyraził zaniepokojenie z powodu czekających na niego wioślarzy, o których wiedział. “Jego plan polegał na tym, żeby się tak upić, że nie musiałby znosić bicia” – powiedziała Diane Wilder. “Było w tym coś oczywiście, co nam się nie podobało” – powiedziała Diane Wilder. “To nas denerwowało. Po prostu nie wydawało się to właściwe”. Tydzień przed jego śmiercią Wilderowie rozmawiali ze swoim synem co drugi dzień. 5 stycznia – trzy dni przed śmiercią – Wilder obiecał matce, że nie weźmie udziału w ceremonii trzeciego stopnia, powiedziała. Donald Wilder nie dotrzymałby słowa. “Myślę, że po prostu postanowił nam nie mówić, ponieważ nie zgadzaliśmy się” – powiedziała Diane Wilder.
5 stycznia Wilder udał się do irlandzkiego pubu Murphy’s Law w Mannheim. Tego wieczoru spotkał przyjaciół, w tym Marię Testai, znajomą Niemkę, i d’Ercole, żołnierza z jednostki Wildera, który służył z nim w Iraku. Rozmawiali przy barze przez około godzinę – powiedział d’Ercole, a Wilder wydawał się odprężony. Testai powiedziała, że Wilder powiedział jej, że chciałby iść z nią do kina w nadchodzący weekend. “Wydawał się, nie wiem, niezbyt zdenerwowany – powiedziała Testai. “Dużo mówił. Nie wiem, czy podekscytowanie to właściwe słowo”.
Ceremonia inicjacji odbyła się w Mannheim American High School. Grupa początkowo poprosiła o skorzystanie z obiektu 6 stycznia. Z powodu prób szkolnych liceum nie było dostępne, powiedział Dennis Bohannon, urzędnik ds. Publicznych Departamentu Obrony Szkół w Europie.

Klucz do szkoły został przekazany masonom 5 stycznia. Grupa użyła klucza, aby wejść do obiektu bez upoważnienia 7 stycznia, powiedział Bohannon.
Zapytany, skąd władze szkoły wiedziały, że masoni byli w obiekcie 7 stycznia, Bohannon powiedział: “ktoś w szkole ma osobistą wiedzę”. Jakiś czas rano 8 stycznia Wilder został znaleziony nieprzytomny i nie reagował pod prysznicem w koszarach Spinelli, powiedziała Diane Wilder. Na miejsce zdarzenia wezwano lekarzy, żandarmerię i policję niemiecką. Krótko po południu Donald Anthony Wilder, 21-letni weteran operacji Iraqi Freedom, został uznany za zmarłego. Oficjalnie do tej pory nie postawiono nikomu żadnych zarzutów, w związku ze śmiercią Wildera. Nie wiadomo, czy Wilder zmarł z powodu zatrucia alkoholem, czy z innego powodu. Oficjalnie dowództwo, któremu podlega jednostka Wildera, współpracuje z Army Criminal Investigation Command, znanym jako CID, aby dowiedzieć się, co się stało. Aby chronić uczciwość śledztwa, CID nie ujawnia szczegółów śledztwa, powiedział Christopher Gray, rzecznik CID. Żołnierzom nie zabrania się wstępowania do takich grup jak masoni. D’Ercole szacuje, że około sześciu lub siedmiu żołnierzy w jego około 250-osobowej jednostce to masoni. Doprowadzenie silnego młodzieńca do takiego stanu wymagało niezwykle twardej ręki. Ten młody mężczyzna, przeszedł szkolenie bojowe ze wszystkimi jego psychicznymi i fizycznymi rygorami.

Ta sprawa przypomina serię zgonów w wojskowych koszarach Deep Cut w Wielkiej Brytanii. Ponownie mamy przypadek, w którym czterech młodych żołnierzy-stażystów zostaje zabitych w tajemniczych okolicznościach w oddzielnych incydentach, a ministerstwo obrony odmówiło zatrzymania i dochodzenia. Czy to zbieg okoliczności, że wszystkich 13 członków komisji śledczej armii brytyjskiej to masoni?
Na tym polega problem z “tajemnicą”. Fakt, że tak mało nam się mówi, pozwala założyć, że dzieje się coś złego. Masoni i wojsko są ze sobą ściśle powiązani. Większość żołnierzy, przechodzi inicjację masonerii, która obejmuje śledzenie i fizyczny atak. Ćwiczenie wywołujące stres, mające na celu stworzenie u kandydata klimatu strachu. Strach jest niezbędny do poddania się.

Oto kolejny przykład niewyjaśnionych i nagłych zgonów, podczas gdy induktowani są poddawani inicjacjom:

Mason zastrzelony w masońskim rytuale.
Mason został przypadkowo zastrzelony, podczas masońskiego rytuału w loży w stanie Nowy Jork w marcu 2004 roku: Tajna ceremonia inicjacji w piwnicy loży masońskiej na Long Island poszła “tragicznie źle”, kiedy jeden z członków omyłkowo wyciągnął naładowaną broń i śmiertelnie postrzelił induktora w twarz, poinformowała policja. 47-letni William James z Medford w stanie Nowy Jork został uznany za zmarłego, na miejscu strzelaniny w poniedziałek wieczorem w loży masońskiej Southside, powiedział detektyw porucznik hrabstwa Suffolk Jack Fitzpatrick.

… Fitzpatrick powiedział, że ceremonia miała na celu wywołanie “stanu niepokoju” u osób wprowadzonych. Policja znalazła również gilotynę, pułapki na szczury i drewnianą deskę, która, jak przypuszczał Fitzpatrick, była używana do pewnego rodzaju rytuału “chodzenia po desce” w piwnicy parterowego budynku.

… Podczas gdy urzędnicy loży zaprzeczali, że broń odgrywa rolę w ceremoniach, Fitzpatrick powiedział, że członkowie powiedzieli policji, że rytuał z użyciem broni na ślepo sięga co najmniej 70 lat wstecz. Albo naprawdę mrożąca krew w żyłach historia Sarah Paine, która została porwana z ulicy w West Sussex 1 lipca 2000 roku. Jej ciało znaleziono 16 dni później, dziesięć mil dalej.
Pedofil Roy Whiting został skazany za jej uprowadzenie i morderstwo na dożywocie.
Sarah zostawiła, wystawiony w jej klasie pewien obraz. Obraz Sarah został przedstawiony w gazecie Sun cztery dni po jej zniknięciu. Na obrazie tym jest mężczyzna stojący na 13-kwadratowej podłodze w szachownicę, między kolumnami noszącymi imię Sarah. Nosi coś, co wygląda na fartuch z 33 ćwiekami i trzyma jakiś przedmiot w lewej ręce. Brakuje również jego prawego rękawa. Wszystko to sugeruje masoński rytuał i wnętrze loży masońskiej.J est całkiem oczywiste, że dobrze znana procedura ‘inicjacji’, w której kandydat jest ‘oszukiwany’, ma ostry kompas wbity w jego pierś i grożą mu wszelkiego rodzaju torturami i karami, jeśli ujawni jakieś tajemnice, przykład mgiełki. “Hazing” jest powszechny w tajnych stowarzyszeniach, klubach rugby i dobrze udokumentowany w bractwach amerykańskich uniwersytetów (które w rzeczywistości są tajnymi stowarzyszeniami).

Następna historia sugeruje dziwne wydarzenia za zamkniętymi drzwiami wspólnot uniwersyteckich:

Kozioł miał być użyty w rytuale inicjacji bractwa. Policjanci spotkali się na przyjęciu braterskim Uniwersytetu Kentucky i znaleźli żywego kozła trzymaną w magazynie, w okrutnych warunkach. Miał on być użyty w rytuale inicjacyjnym. W tym przypadku 19-latkowi postawiono zarzut okrucieństwa II stopnia wobec zwierząt. Według raportu uniwersytet miał trzy incydenty związane z niebezpieczeństwem na kampusie od 1996 roku.

Ta procedura jest tylko publicznym wizerunkiem inicjacji. “Hazing” jest używany do zakłócania myślenia kandydata do tego stopnia, że ​​staje się on “podatny na sugestie”. Jest to także sposób na przełamanie przez kandydatów przesłanek dotyczących samej rzeczywistości. Nie jest to charakterystyczne dla masonerii, jednak wiele głównych sekt religijnych wykorzystuje to warunkowanie, aby “oświecić” swoich uczniów. Jest używany wszędzie tam, gdzie ludzie chcą kontrolować umysły innych ludzi dla celów grupy jako całości. Gangi takie jak Combat 18 i różne czarne gangi uliczne, które działają w społeczeństwie, są w równym stopniu częścią tej dyscypliny. Okazuje się, że przyszłym członkom często powierza się nieprzyjemne i niebezpieczne zadanie, zanim staną się pełnoprawnymi członkami. Oczywiście przyszły członek ma pewność, że jeśli wykona swoje zadanie, zostanie w jakiś sposób nagrodzony, czy to sławą, fortuną, czy zapewnioną dostawą wybranych przez nich dragów. Można zobaczyć, dlaczego zjawisko crack w Stanach Zjednoczonych jest tak powszechne w kulturze gangów.
To jest ich waluta, to także ich środek kontroli.

W zamieszczonych zdjeciach znajduje się logo brutalnej ekstremistycznej grupy Combat 18 i jedno z logo Wiccan. Dziwne prawda?
W podobny sposób, (jak wspomniane na początku) o różnego rodzaju seksie jako sposobie szantażowania, kontrolowania i zatrzymywania członków gangu na swoim miejscu. Możemy sobie wyobrazić, jak można wykorzystać wiedzę o utajnionym czynie o nieprzyjemnym i nielegalnym charakterze zapewniając w grupie bezwzględne posłuszeństwo. To dlatego tak niewielu niezadowolonych członków ujawnia jakieś sekrety masońskie, więzy tajemnicy, groźby i potencjalny szantaż. Tymczasem tajne “organizacje” są silne i nie zapewniają niczego poza zastraszonym milczeniem ze strony członka.

Autor osobiście spotkał członków Combat 18, jako przyjaciół byłych kolegów ze szkoły. Od razu zauważył, że wśród dość normalnych chłopaków z klasy robotniczej, którzy są zaangażowani, zawsze jest jeszcze jedna osoba, która wydaje się wyróżniać. Często jest dobrze wykształcony i profesjonalny i wydaje się, że potrafi :załatwić” różne rzeczy dla swoich “przyjaciół”. Ten człowiek jest masonem, który prowadzi i kieruje gangiem ulicznym. To także on zaszczepia kulturę i ideologię gangu. Członkowie, których znał, ciągle mówili masońskimi kliszami, na przykład, jeśli byli pijani i naćpani, uczucie, które opisali jako “bycie na poziomie”. Bóg jeden wie, dlaczego, ale jeden z członków Combat 18 postanowił mu powiedzieć, że będąc w więzieniu (za napaść na tle rasowym) był dalej inicjowany, a kiedy wyszedł, otrzymał polecenie spalenia domu podejrzanego o pedofila. Ok, nie możemy mieć sympatii do pedofilów, ale wyraźnie widać, że ludzie biegają po okolicy, wprowadzając w życie agendę straży obywatelskiej i palą domy ludzi, którym się “mówi”, że są pedofilami, czy są, czy nie, jest czymś więcej niż nieco niebezpiecznym i nieodpowiedzialnym. Jest to szczególnie cyniczna taktyka, kiedy, jak widzieliśmy, masoni z jednej strony zachęcają do dewiacji seksualnych i odrażających czynów, a z tej samej strony wydają się myśleć, że mają prawo ukarać te czyny. Czyny, za które sami są odpowiedzialni. To właśnie robią gangi. “Porządkują” rzeczy. Sprzątają handlarzy narkotyków, sprzątają się nawzajem. To nieoficjalna policja. Przyjmują zamówienie od masonów. Nie zadają pytań, opuszczenie gangu oznacza śmierć. Wszelkiego rodzaju gangi uliczne są oczami masonów na ulicy.

Wielu z tych członków gangu ma blizny nad oczami, podobnie jak wielu masonów…
Zwykle są fizycznie atakowani butelkami lub twardymi przedmiotami, które pozostawiają określone blizny, dzięki czemu mogą zostać zidentyfikowani na ulicy przez policję i innych członków. Blizny na czole wiele mówią. Takie rzeczy są bardzo powszechne.
Przyjaciel autora, został pobity w ramach wejścia do tajnego stowarzyszenia w armii brytyjskiej. Pomaga to nadać ton strachu i zastraszenia, pod jakim działają. Jest to wyraźne w inicjacji do trzeciego stopnia:
„Kiedy mason jest inicjowany do trzeciego stopnia, zostaje uderzony w czoło w ciemności, upadając z powrotem do trumny lub na wzór w kształcie trumny. Jego koledzy masoni podnoszą go, a kiedy otwiera oczy, staje przed ludzka czaszka i skrzyżowane kości. W obliczu tej groźby śmierci, jak można zaufać masonowi trzeciego stopnia lub wyższego, szczególnie w urzędzie publicznym? Zostaje oszukany dosłownie i metaforycznie, poddając się kultowi i przekleństwu. ” Były sędzia masoński.

Autor spotkał też dziwny gang, który nazywa siebie Arthurs. Gang jest bardzo niezwykły, ponieważ składa się głównie z bezdomnych alkoholików, którzy według obserwacji mają zaawansowaną schizofrenię. Ci biedni ludzie bez środków do życia, o złamanych sercach, starają się zrobić coś dobrego w świecie, który ich zdaniem zawiódł i któremu zawiedli. Ponieważ są schizofrenikami, mają dziwne “wyczucie” ludzi i potrafią wyczuć, że na ulicy jest ktoś, kogo nazwaliby złym człowiekiem, ścigają się. Mężczyźni, ci zapewniają, że mogą sprawić, że ludzie znikną, to mogła być brawura, ale coś w tych słowach, które wypowiadali, zapewniło, że chodzi o coś więcej.

Jesteśmy w punkcie, w którym nikt neutralny nie może poważnie zaprzeczyć, że w masonerii działa coś bardzo mrocznego.
Wiedzą o tym mroku Ci, którzy mają interes w ochronie siebie. Presja musi być ogromna dla masonów, to nieustanne bycie pod ciągłym ciężarem niepokoju. Wiemy, że wielu z demokratycznie wybranych przywódców zostało zamordowanych przez “czarną rękę” chroniącą ich własne interesy. Wiemy, że masoni są zaangażowani w przestępczość zorganizowaną (ujawnienie ich przestępstw jest jednym z powodów, dla których zeszli do podziemia w Wielkiej Brytanii). Wiemy również, że masoni są skorumpowani i uwikłani w wypaczanie wymiaru sprawiedliwości.

Poniższy artykuł ze szkockiej gazety jest bardzo pouczający na temat właśnie takiego przypadku, mowa o masakrze Dumblane’a.
Czym była masakra Dumblane’a: małe szkockie miasteczko Dunblane było pełne smutku i przerażenia, gdy wyłoniły się szczegóły zabójcy, który żył wśród nich do dnia w którym , zastrzelił 16 małych dzieci i nauczyciela na sali gimnastycznej w szkole podstawowej w Dunblane, niedaleko Stirling.
Thomas Hamilton, lat 43, zhańbiony były mistrz skautów, którego zachowanie zwróciło uwagę policji, zwrócił na siebie jeden ze swoich czterech pistoletów po zabiciu lub zranieniu wszystkich.

Dochodzenie: Neil Mackay, redaktor do spraw wewnętrznych

www.sundayherald.com …
zobacz także www.propagandamatrix.com …

I tutaj widzimy dziwne zaciemnianie rządowych dokumentów dotyczących tej sprawy. Co oni próbują ukryć? To wszystko wydaje się dość dziwne, to znaczy do czasu, gdy magiczne słowo: masoneria nie zostało wrzucone do tej mieszanki.

Listy między ministrami Partii Pracy i Torysów oraz korespondencja dotycząca rzekomego zaangażowania Thomasa Hamiltona w masonerię, są częścią partii ponad 100 dokumentów dotyczących masowego morderstwa w Dunblane, które przez 100 lat nie były widoczne dla publiczności. Dokumenty obejmują list związany z Hamiltonem, który został wysłany przez George’a Robertsona, byłego ministra obrony i sekretarza generalnego NATO, do Michaela Forsytha, który był wówczas Sekretarzem Stanu ds. Szkocji. Do tej pory uważano, że 100-letni nakaz zachowania tajemnicy publicznej został umieszczony tylko w jednym raporcie policyjnym w Hamilton, w którym rzekomo wymieniono znanych polityków i osoby prawne. Jednak dochodzenie Sunday Herald ujawniło, że 106 dokumentów, które zostały przekazane dochodzeniu Dunblane w 1996 r., Również objęto regułą 100 lat. Scottish Executive twierdził, że 100-letni nakaz zachowania tajemnicy został umieszczony w raporcie Centralnej Policji, który został sporządzony w 1991 roku pięć lat przed morderstwami, w celu ochrony tożsamości dzieci wymienionych w raporcie. Hamilton rzekomo znęcał się nad kilkoma dziećmi przed swoim atakiem z użyciem broni palnej na szkołę podstawową w Dunblane w 1996 roku, w którym 16 dzieci ze szkoły podstawowej i jeden nauczyciel zginęło, zanim Hamilton skierował broń na siebie.
Jednak tylko nieliczne dokumenty, które według Sunday Herald również podlegają zasadzie 100-letniej, dotyczą dzieci lub wymieniają domniemane ofiary wykorzystywania. Najbardziej intrygujący dokument to:

“Kopia listu Thomasa Hamiltona do rodziców Dunblane w sprawie klubu dla chłopców oraz ulotka reklamująca klub sportowy Dunblane Boys”. Obydwa przesłane do komisarza Michaela Forsytha, posła, sekretarza stanu Szkocji, przez posła George’a Robertsona ”. Zgodnie z zasadą 100 lat zamknięte jest również “złożenie do Lorda Jamesa Douglasa Hamiltona, posła, ministra stanu w Szkockim Urzędzie, w sprawie dowodów rządowych skierowanych do śledztwa”.

Inny dokument odnosi się do korespondencji między urzędnikiem śledztwa Dunblane, któremu przewodniczył Lord Cullen, a członkiem społeczeństwa w sprawie “możliwych powiązań Thomasa Hamiltona z masonerią… i kopiowania listów od Thomasa Hamiltona”. Wiceminister sprawiedliwości SNP Michael Matheson powiedział wówczas: “Dotychczasowe wyjaśnienie 100-letniej reguły było takie, że została ona wprowadzona w celu ochrony interesów dzieci wymienionych w raporcie Centralnej Policji. Jak to wyjaśnienie może się stać, gdy dzieci nie są wymieniane? Reguła 100 lat musi zostać ponownie przeanalizowana w odniesieniu do wszystkich dokumentów”.

Matheson napisał do Lorda Adwokata, Colina Boyda, z pytaniem, dlaczego obowiązuje zasada 100 lat i jak można ją odwołać. Jak dotąd nie otrzymał odpowiedzi. Poprosił również ówczesnego premiera Jacka McConnella o wyjaśnienie powodów wydania nakazu stuletniego, ale nie otrzymał “merytorycznej odpowiedzi”. W świetle odkryć, ponad 100 innych dokumentów jest również zapieczętowanych i obowiązanych zasadą 100 lat. Rzeczniczka Urzędu Koronnego powiedziała: “W porozumieniu z Urzędem Koronnym i Urzędem Szkockim lord Cullen zgodził się, że wraz z wiekiem niektórych osób zaangażowanych i wymienionych w dochodzeniu okres zamknięcia wyniesie 100 lat. Lord Advocate rozważa wydanie zredagowanej kopii produkcji, która zakryłaby dane identyfikujące dzieci i ich rodziny. Decyzja w tej sprawie nie została jeszcze podjęta”.
Inne zapieczętowane kluczowe raporty dotyczące Dunblane obejmują:

“Analiza porównawcza Thomasa Hamiltona” przeprowadzona przez policję centralnej Szkocji. Informacje o używaniu i posiadaniu broni palnej przez Hamiltona Raporty, raport z autopsji Hamiltona oraz analiza krwi przeprowadzona przez laboratorium kryminalistyczne Uniwersytetu w Glasgow.
Szczegóły dotyczące zasad licencjonowania broni palnej. Recenzja Alfreda Vanneta, regionalnego prokuratora skarbowego Grampian, Highland and Islands, dotycząca “raportów i informacji dotyczących Thomasa Hamiltona przekazanych prokuratorom fiskalnym w Dumbarton i Stirling przez Strathclyde Police and Central Police”. Raport psychologiczny o Hamiltonie. Wytyczne British Medical Association dotyczące wydawania pozwoleń na broń.” “Zapis i korespondencja związana z automatyczną sekretarką, która przypadkowo nagrała rozmowę między funkcjonariuszami policji na miejscu zdarzenia w Dunblane. Korespondencja i zeznania świadków dotyczące zarzutów wykorzystywania seksualnego przez Hamiltona”.
www.sundayherald.com …

Ponadto autor natknął się na artykuł internetowy łączący masonów ze zorganizowanym niewolnictwem seksualnym i jeszcze bardziej pedofilią:

Gdy mężczyzna dołączy do swojej lokalnej loży masońskiej, może ukończyć trzy poziomy, aby zostać mistrzem masonem, który może następnie dołączyć do innych grup “pomocniczych”, takich jak Shriners.
Shriners jest tajną podgrupą, zwana Królewskim Zakonem Błaznów, złożoną z zaproszonych Shrinerów. Błaznowie byli powiązani nie tylko ze skandalem związanym z prostytucją, ale także z możliwością, że 19 innych osób może mieć wiedzę z pierwszej ręki o seksualnej turystyce dziecięcej, po wyprawie na ryby do Brazylii. Zgodnie z zapowiedzią Departamentu Sprawiedliwości grupa zadaniowa została utworzona w listopadzie 2006 r. I “jest współpracą lokalnych, stanowych i federalnych organów ścigania oraz organizacji pozarządowych współpracujących w celu identyfikacji, ratowania i pomocy ofiarom handlu ludźmi, przemytu ludzi i innych przestępstw przeciwko prawom człowieka i obywatelom w 17 hrabstwach dystryktu, poprzez agresywne dochodzenia, ściganie, szkolenia, edukację i pomoc dla organów ścigania, organizacji pozarządowych, osób narażonych i poszkodowanych oraz ogółu społeczeństwa”. Wydaje się, że takie postępowanie może wynikać z regulaminu Shriner, który stanowi, że “prawo sanktuarium nie obejmuje prawa ziemi”. Oto aktualizacja, w jaki sposób prawo tego kraju jest stosowane wobec członka Królewskiego Zakonu Błaznów, który jest tajną podgrupą złożoną z zaproszonych przywódców Shrinerów. Błazen, emerytowany kapitan policji John Trowbridge, został złapany przez FBI i przyznał się do jednego przestępstwa za naruszenie Ustawy Manna. W dalszej części artykułu opisano, w jaki sposób wniosek FBI o nakaz przeszukania ujawnia, w jaki sposób błaznowie złapani przez FBI byli zaangażowani nie tylko w prostytucję.

Piętnastomiesięczne dochodzenie zostało wszczęte we wrześniu 2006 roku przez FBI i Straż Graniczną Stanów Zjednoczonych w związku z informacją, że jeden z biznesów zajmujących się akupresurą jest fasadą dla prostytucji. Zgodnie z dokumentem, “pełne zestawy” odnoszą się do stosunku seksualnego, a “pół-zestawy” mogą być używane w odniesieniu do seksu oralnego lub “prac ręcznych” (to znaczy czegokolwiek innego niż stosunek). Inne używane terminy to “usta” lub “oralny”, oba oznaczają seks oralny.

Oto historia, w której mason próbuje odtworzyć tajne stowarzyszenie masońskie w liceum. Warte uwagi jest to, jak inni uczniowie “pilnowali” i napadli na dziewczynę, która odmówiła przyłączenia się.

Sandy Frost
29 lipca 2008
Starbucks, WA
Nauczyciel oskarżony o przestępstwa seksualne
Oświadczenie: Robert Louis Rosseau założył “Tajne Stowarzyszenie”
Wysłane: wtorek, 27 października 2009
San Antonio – wychowawca w Christian Academy of San Antonio został oskarżony o utworzenie tajnego stowarzyszenia, aby mógł nawiązywać kontakty z młodymi dziewczynami, oświadczono pod przysięgą.
Robert Louis Rosseau, 37 lat, został oskarżony o napaść seksualną na dziecko, głosi oświadczenie. Był przetrzymywany w więzieniu hrabstwa Bexar za 100 000 dolarów. Studentka, która uczęszcza do innej szkoły, powiedziała policji, że została poproszona przez dwie inne dziewczyny o dołączenie do tajnego stowarzyszenia Rosseau, określanego jako “zakon” oparty na okultyzmie, magii, masonerii i chrześcijaństwie. Aby ktoś został członkiem zakonu, zobowiązanie musiało “nawiązać zażyłość” z Rosseau w celu ustanowienia zaufania, głosi oświadczenie. Dziewczyna, która poszła na policję, powiedziała śledczym, że wywierano na nią presję, aby uprawiała seks z Rosseau, ponieważ “otrzymywał presję ze strony przełożonych, aby mu się poddała” – głosi oświadczenie.
Dziewczyna wdała się w bójkę z dwiema innymi dziewczynami, które próbowały zwerbować ją do “zakonu” – głosi oświadczenie. Dyrektor szkoły Jim Bazar powiedział KSAT 12 News, że Rosseau przebywa na urlopie administracyjnym.
“Traktujemy wszystkie takie zarzuty poważnie. Musimy chronić naszych uczniów” – powiedział. Rosseau, nauczyciel przedmiotów ścisłych i informatyki od trzech lat, nie ma żadnych innych skarg na niego, powiedział Bazar.
http://www.ksat.com/news/21437213/detail.html

Masoni są również zaangażowani w wielomilionowy przemysł farmaceutyczny, jak pokazano w programie Channel 4.
Program dotyczył skazanego przemytnika narkotyków, który teraz prowadzi wykłady dla kryminologów i jasno wyjaśnił, w jaki sposób loże masońskie są wykorzystywane do penetrowania zwyczajów i przekupywania ludzi oraz sprawiania, że ​​wielomilionowe dostawy narkotyków są realizowane.
http://www.channel4.com/programmes/o…ar/4od#3109766
/Tekst:Truthspoon blog/.

za: https://www.facebook.com/103144574998884/posts/104583811521627/

Dodaj komentarz: