Kategorie
"Teorie spiskowe"

Kto ma oczy, niechaj widzi

KTO MA OCZY … niechaj widzi
Kto ma uszy, niechaj słucha…

Słyszałem to wiele razy w młodości, kiedy jeszcze chodziłem do kościoła i chyba wtedy nie rozumiałem sensu tych słów. Bo jak można mieć oczy i nie widzieć, jak mając uszy można nie słyszeć?! Można. Czasem dzieją się rzeczy tak wielkie, że aż trudno uwierzyć, że … się dzieją!

Szok blokuje nasze zmysły, odczucia, emocje, nawet – uczucie bólu. I potrzeba czasu, aby znów czuć, widzieć, rozumieć. Kiedy szok mija, docierają do nas emocje, czujemy ból. Dostrzegamy ogrom zniszczeń. Społeczeństwo jest nadal w SZOKU. Wypiera prawdę, wybierając iluzję. Prawda boli. Prawda szokuje. Prawda niszczy wszystko, w co dotąd wierzyliśmy. W pewnym sensie niszczy nasz świat. Niszczy nasze poczucie bezpieczeństwa. Odsłania naszą kruchość.
Prawda nas przeraża! Otaczamy się wiec kłamstwem. Ono daje nam spokój. Usprawiedliwia nasze wymówki. Sprawia, że czujemy się z siebie zadowoleni. Idziemy na skróty. Razem z wszystkimi. Zgadzamy się. Nie musimy myśleć. Nie zadajemy pytań. Jesteśmy posłuszni.

Jak bardzo trzeba upaść, żeby zrozumieć swój upadek? Jak bardzo trzeba walnąć głową w mur, żeby otworzyć oczy?

Można nie rozumieć geopolityki i systemu bankowego, można nie kojarzyć zależności pomiędzy koncernami farmaceutycznymi a WHO i lekarzami, można nie znać historii, można nie śledzić ustaleń światowych agend i nie czytać książek. Ale jak można wierzyć politykom? Czy nie pamiętacie tych wszystkich afer, które trawiły naszą klasę polityczną? Czy nie przyszło Wam do głowy, że taką aferą może też być „pandemia” ?

Jak to jest, że dajecie wiarę trzem „rządowym” lekarzom opłacanym przez Pfizera, a ignorujecie opinie kilkuset innych polskich lekarzy ? W całej Europie lekarzy obnażających to KŁAMSTWO jest kilkadziesiąt tysięcy! Znanych, światowych nazwisk z najlepszych uczelni i instytutów.
Patrzycie i nie widzicie! Nie zadajecie pytań!

· Do dzisiaj nikt nie wyizolował wirusa w całości, więc skąd wiadomo, że istnieje?
· Już nawet WHO przyznała, że testy PCR są fałszywie dodatnie! (14 grudnia 2020), a przecież to jest JEDYNY dowód istnienia pandemii
· Zniknęła grypa w 98%, a przeziębienie nazywacie covidem!
· Zniknęły choroby ARDS i PDCHP (ostra niewydolność oddechowa)
· Lekarze wpisują covid za łapówki rządowe, a świat powtarza jak papugi „umarł na covid bo lekarz wpisał covid” A co miał wpisać jak za „covid” mu płacą, a z „grypę” nie?!
Tak mało refleksji w narodzie!
· Nie widzicie, że noszenie szmat niczego nie daje, a tylko odbiera Wam godność
· Niszczy się przedsiębiorców
· Niszczy się Wasze zdrowie psychiczne zamykając przed Wami stoki narciarskie, lodowiska, kluby, dyskoteki, restauracje
· Zabija się najsłabszych zamykając przed chorymi przewlekle szpitale
· Zamyka się przed Wami cmentarze

A większość nadal twierdzi, że ich to nie dotyczy.

„Podchodzę do tego z dystansem”, „wierzę, że nie będzie źle”. Społeczeństwo zostało oszukane i jest prowadzone w przepaść, a większość wierzy, że oprawcy nagle się z tego wycofają?! Wg jakiej logiki?

Jestem fryzjerką, co mnie obchodzi, że restaurację zamknęli. Jestem kosmetyczką, co mnie obchodzi, że hotel zamknęli. Jestem prawnikiem, co mnie obchodzi, że stoki narciarskie nieczynne. Fryzjer, kosmetyczka, prawnik – wszystkich was zaszczepią poddając eksperymentowi medycznemu, który może się skończyć śmiertelnie.
Bo teraz Was nic nie obchodzi. Fryzjer, kosmetyczka, prawnik – za chwilę zabraknie Wam klientów, jak padną restauracje, hotele, jak zbankrutują właściciele stoków. Bo teraz Was nic nie obchodzi.

KIEDY ZAUWAŻYCIE, ŻE JESTEŚCIE CELOWO PODDANI TRESURZE?

Nie w imię ochrony zdrowia. Gdyby chodziło o Wasze zdrowie nie zaprzestaliby leczenia chorób przewlekłych, nie zamknęliby przed seniorami szpitali, zadbali by o to, aby nie truć jedzenia chemicznymi dodatkami, nie spryskiwali warzyw, owoców i zbóż glifosatem przez zbiorami, nie prowadziliby akcji zmasowanych szczepień dzieci szczepionkami z metalami ciężkimi.

Ile potrzeba dowodów?

Wmówiono Wam, że zwykłe przeziębienie jest groźną chorobą zakaźną, a żeby ją wyeliminować, trzeba wyeliminować CZŁOWIEKA i takie podjęto działania, a Wy zamykacie oczy i udajecie, że to się nie dzieje?

Jakich zniszczeń potrzeba, żeby dostrzec to, co jest przed Wami ? Kiedy zrozumiecie, że tylko masowy sprzeciw, BUNT społeczeństwa może to zatrzymać? Nie 10, nie 20 tys. ale 2 mln, 3 mln ludzi na masowym proteście, przez tydzień na ulicach. Ale nie da się tego zrobić, jeśli każdy z Was pokornie nosi szmatę, posłusznie patrzy jak pada własny biznes i jeszcze powtarza, że protesty nie mają sensu.

Czy dobrowolna niewola to wszystko na co Was stać?

Co zrobisz, kiedy padnie Twój biznes i zostaniesz z długami? Co zrobisz, kiedy zaproszą Cię do szczepienia szantażem? Albo szczepienie albo zwolnienie z pracy? Co zrobisz, jeśli szczepionka zabije Ci dziecko? Jaką wymówkę wtedy znajdziesz dla swojej obecnej bierności?

Kto ma oczy niechaj widzi, kto ma uszy niechaj słyszy.

I na koniec myśl Bertanda Russella: „Nigdy nie przestawaj protestować, nigdy nie przestawaj sprzeciwiać się, zadawać pytania, kwestionować autorytety. Nie ma czegoś takiego jak absolutna prawda. Bądź głosem poza chórem. Bądź ciężarem, który skłania do planu. Zawsze się nie zgadzaj, bo sprzeciw jest bronią. Bądź zawsze informowany i nie zamykaj wiedzy, bo wiedza jest też bronią. Możesz nie zmieniać świata, ale przyczyniłeś się do uwzględnienia planu w swoim kierunku i sprawiłeś, że twoje życie jest warte opowiedzenia. Człowiek, który się nie sprzeciwia, jest ziarnem, które nigdy nie dojrzeje.”

autor: Jerzy Makara

Dodaj komentarz: