Kategorie
"Teorie spiskowe"

Teoria spiskowa

Wiem że zabrzmi to jak teoria spiskowa, Kudlińskiego zamordowano dlatego że był doświadczonym żołnierzem, doskonałym organizatorem. Uczył jak tworzyć zorganizowany opór, posługiwać się bronią, przetrwać w lesie poza systemem.

Las jest tym miejscem gdzie nie sięga 5G, gdzie trudno wykorzystać PEGASUSA. Polskie lasy tną nie tyko dlatego że czymś trzeba spłacać bandyckie roszczenia, ale także po to żeby je przetrzebić, żeby nie były gęste, by można było je penetrować z najniższej orbity Ziemi za pomocą satelit StarLink, dronów.

Zwróćcie uwagę , ONI zawsze starają się przewidzieć rozwój wypadków, na każdy możliwy scenariusz przygotować odpowiedź. By spacyfikować ludzkość stworzyli HAARP i GWEEN. Zdają sobie jednak sprawę, że obie instalacje są na Ziemi, a co jest na Ziemi może być zniszczone.

Z tego powodu , z taką energią, zaczęli przenosić narzędzia do walki ze społeczeństwami na orbitę, poza zasięg działania nawet dobrze przygotowanego ruchu oporu. Nie dziwmy się zatem że tną lasy Amazonii , Polski , to są naturalne ekosystemy gdzie człowiek może zorganizować skuteczny opór przeciwko TYRANII.

Dariusz Nejman

W odpowiedzi na “Teoria spiskowa”

Dodaj komentarz: