Kategorie
"Teorie spiskowe"

WTC – Jednak wewnętrzne eksplozje?

Rodzina Brytyjczyka zabitego w atakach terrorystycznych z 11 września kontrowersyjnie twierdzi, że Bliźniacze Wieże zostały zniszczone przez wewnętrzne eksplozje, a nie przez rozbicie się na nie porwanym samolotem.

Krewni 31-letniego Geoffa Campbella kwestionują przyjętą wersję wydarzeń i domagają się nowego śledztwa.

Rodzina Campbell, wspierana przez zespół naukowy, wysuwa zdumiewające twierdzenie, że wieże World Trade Center w Nowym Jorku zostały wypełnione materiałami wybuchowymi, co spowodowało ich upadek i spowodowało śmierć Campbella wraz z ponad 2600 innymi osobami 11 września 2001 roku.

3000-stronicowe dossier opisujące ten niezwykły zarzut ma zostać przekazane dziś rano najwyższemu doradcy prawnemu rządu, pełniącemu obowiązki prokuratora generalnego Michaela Ellisa.

Twierdzi, że „znaczące dowody” przeszły niezauważone podczas śledztwa w Londynie w 2013 r. dotyczącego pana Campbella i dziewięciu innych Brytyjczyków, którzy zginęli w tej zbrodni.

za: https://www.dailymail.co.uk/news/article-9928641/Family-Brit-killed-9-11-terror-attacks-demand-new-inquest.html?ito=facebook_share_article-top

Dodaj komentarz: