Kategorie
Zdrowie

,,Powiedzcie społeczeństwu, by zaczęli żywić się chwastami”

Globalistyczne “Elity” na Światowym Forum Ekonomicznym :
,,Powiedzcie społeczeństwu, by zaczęli żywić się chwastami.”

Zwrot “Niech zjedzą ciasto” był po prostu zbyt miły. Teraz nasze elity chcą, żebyś zamiast tego jadł chwasty.

Globaliści na antyamerykańskim Światowym Forum Ekonomicznym robią to, co umieją najlepiej:

Degradacja w stylu sowieckim i upokarzanie ciężko pracujących ludzi , którzy czują się winni, że jedzą cheeseburgera. Każdego dnia ludzie z klasy robotniczej są jedynym problemem, jaki widzą.

Niedawno Forum przedstawiło 5 powodów, dla których powinniśmy zacząć konsumować dzikie rośliny, aby dostosować się do wzrostu globalnej populacji.

Światowe Forum Ekonomiczne jest organizacją, której celem jest “poprawa stanu świata poprzez zaangażowanie biznesu, polityki, nauki i innych liderów społecznych w kształtowanie globalnych, regionalnych i branżowych programów”. Założone w 1971 roku, jego siedziba znajduje się w Genewie, w Szwajcarii.

Chwasty

Dziwny plan diety pochodzi z ostatniego wirtualnego wydarzenia organizowanego przez WEF, zwanego Śmiałe Działania na rzecz Żywności jako Siły na Rzecz Dobra. WEF podkreślił 5 głównych powodów, dla których powinieneś zacząć wypasać się na niektórych chwastach:

  1. Są one łatwe w uprawie
  2. Mogą one być bogate w składniki odżywcze
  3. Musimy zdywersyfikować naszą dietę
  4. Oni wiedzą więcej o ziemi niż my
  5. Smakują wspaniale

Ostatnio Światowe Forum Gospodarcze stało się bardziej powszechne po ogłoszeniu swoich planów dotyczących tego, co nazywają: The Great Reset. John Kerry niedawno wygłosił na Forum prezentację, w której pochwalił Wielki Reset.

Wielu z nich analizowało WEF pod kątem prób dalszej globalizacji ekonomicznej i uczynienia z planety jednego gigantycznego kraju trzeciego świata. Badają również i publikują sposoby eliminacji prawdziwego mięsa z diet i zastępują je “alternatywami”.

Światowe Forum Ekonomiczne: Do 2030 roku ‘You Will Own Nothing’ (New World Order Detailed).

W tych badaniach Światowe Forum Ekonomiczne zaleciło, aby ludzie jedli grzyby zamiast wołowiny, świerszcze zamiast wieprzowiny, a glony zamiast kurczaka.

za: https://www.facebook.com/110411727242946/posts/203538611263590/

Dodaj komentarz: