Kategorie
Zdrowie

Pytanie dla osób noszących maseczki

Spojrzałeś ostatnio w górę na niebo? Czy zauważasz, że większość dni niebo jest mieszaniną białych linii z X’s? Gdzie się podziało nasze kiedyś głęboko niebieskie niebo?

Dlaczego boisz się k o r o n a w i r u s ó w z 99,97% współczynnikiem przeżywalności, ale nie boisz się wdychać chemikaliów rozpylanych codziennie tuż nad głową?

Zwróć uwagę na to, co następuje – jesteś zatruty przez chem-traile, które zawierają nanocząsteczki aluminium. Nie jest to już teoria spiskowa – zasiewanie chmur, modyfikacja pogody, przyciemnienie słońca poprzez operację Solar Shield aka chemtrails są wiedzą publiczną i bardzo realną.

Wdychanie aluminium powoduje wczesny początek choroby Alzheimera, demencję i trudności w nauce wśród poważnych problemów z oddychaniem związanych z wdychaniem toksycznego mikroaluminium.

Noszenie maski byłoby bezużyteczne w stosunku do mikro aluminium – aluminium przejdzie bez wysiłku. Nawet jeśli noszenie maski byłoby bezużyteczne – nie mogę się powstrzymać, ale zastanawiam się, dlaczego nikt nie nosił maski lata temu z ciągłego rozpylania naszego nieba aka chemtrails?

Obudziłeś się, jesteś świadomy i przygotowany?

za: https://www.facebook.com/103144574998884/posts/112041147442560/

Dodaj komentarz: