Kategorie
Zdrowie

Zbrodniarze

W grudniu ubiegłego roku Unijne Instytucje poinformowały o tym, że lek dla cukrzyków metformina zanieczyszczony jest N-nitrozodimetyloaminą ( NDMA ). NMDA jest klasyfikowany przez Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem (IARC), Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska (EPA ) jako prawdopodobnie kancerogenny. Z tego powodu W USA obowiązuje limit 10 µg/kg (całkowita zawartość lotnych N-nitrozoamin) dla wędlin, w Chinach ten limit wynosi 4 i 7 µg/kg dla produktów rybnych i wędlin. Najostrzejsze regulacje obowiązują na obszarze Unii Celnej Republiki Białorusi, Republiki Kazachstanu i Federacji Rosyjskiej. Tam ustalono granice 2 do 4 µg/kg).

Jak sądzicie, czy w Unii Europejskiej obowiązują podobne obostrzenia ? NIE, unia Europejska jest jedyną strukturą która takich ograniczeń nie wprowadziła. Europejskie koncerny chemiczne BASF, Ineos, LyondellBasell Industries, Air Liquide, Evonik Industries, Covestro, Bayer ( Monsanto ), Linde plc, Solvay, Yara, DSM, Arkema znajdują się w 30-tce największych korporacji chemicznych świata ?

W tej samej trzydziestce największych korporacji farmaceutycznych znajdują się następujące korporacje z Europy : Roche, Bayer, Novartis, GlaxoSmithKline, Hoechst-Sanofi, AstraZeneca, Boehringer Ingelheim, Novo Nordisk, Merck Group. Warto przy tym wspomnieć , że w tej 30-tce jest aż 18 korporacji z USA ( największa Johnson&Johnson ).

Rzućmy teraz okiem na największe korporacje produkcji spożywczej. W 10-ce największych korporacji produkujących żywność na świecie są : Nestle, Anheuser-Busch, Unilever i Danone. Co łączy wszystkie te korporacje ? Kontrolują je ta sama, wąska grupa ludzi. Te same rodziny produkują nawozy, leki i żywność.

Informacja o zanieczyszczeniu leków N-nitrozodimetyloaminą ( NDMA ) z grudnia 2019 nie była pierwszą i jedyną tego typu informacją. Mniej więcej rok wcześniej , bo w lipcu 2018 roku GIS wstrzymał obrót lekiem na nadciśnienie pod nazwą Walsartan z powodu zanieczyszczenia go N-nitrozodimetyloaminy (NDMA ) !! Co istotne GIS podał , że tak zanieczyszczony lek wypuściło na rynek 40 producentów !! To bardzo ważna informacja. Zaraz po tej informacji stanowisko stracił szef GIS Marek Posobkiewicz, a jego miejsce zajął lekarz z doktoratem Jarosław Pinkas.

Gdyby tylko jedna korporacja zanieczyściła lek N-nitrozodimetyloaminą ( NDMA ), gdyby chodziło tylko o jeden lek moglibyśmy mówić o nieszczęśliwym przypadku. On jest jednak wykluczony kiedy więcej niż jeden lek okazuje się być zanieczyszczony N-nitrozodimetyloaminą ( NDMA ) i to zanieczyszczenie ujawnione zostaje w produkcji dziesiątek firm. Kiedy przypomnimy sobie że te wszystkie firmy są w ręku nielicznej elity mamy niezbity dowód na zbrodnię przeciwko ludzkości. Powiecie, no tak, ale przecież N-nitrozodimetyloaminą ( NDMA ) klasyfikowana jest jako prawdopodobna przyczyna raka. Skoro tak to dlaczego Rosja przyjęła tak ostre kryteria jej obecności w produktach spożywczych ?

Czy pamiętacie komunikat GIS w sprawie Walsartanu ? “Toksyczny związek w lekach na nadciśnienie. GIF ostrzega: Bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia”. Czy muszę coś więcej dodawać ? Jak myślcie, kto kontroluje amerykańska agencja żywności i leków ( FDA ), Międzynarodową Agencję Badań nad Rakiem (IARC), Amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA ) ? Cuius regio, eius religio ( czyja władza tego religia ). Kto daje pieniądze i posady ten wymaga.

Wbrew pozorom to o czym wyżej napisałem to wstęp do tego co napiszę niżej. Zawartość związków azotowych w glebie decyduje o jej żyzności. Dlatego związki azotu są szeroko stosowane w postaci sztucznych nawozów w celu zwiększenia plonów. Nadmiar zastosowanych nawozów, nie zbilansowany z intensywnością produkcji roślinnej, może stać się źródłem zanieczyszczenia azotanami wód powierzchownych oraz żywności. Związki azotu stosowane są również jako konserwanty żywności, zapobiegające rozwojowi bakterii jadu kiełbasianego (peklowanie). Azotany wchodzą w reakcję z zawartymi w mięsie aminami tworząc karcinogenne nitrozoaminy, wśród których jest także N-nitrozodimetyloaminą ( NDMA ). Naukowo udowodniono związek nitrozoamin z rozwojem nowotworów przewodu pokarmowego (rak żołądka, rak jelita grubego, rak przełyku, raka wątroby, raka trzustki).

W swoich artykułach zamieszczonych na mojej osi czasu wielokrotnie pisałem o bombach wieloskładnikowych jako narzędziu depopulacji. Cała rzecz polega na tym , że poszczególne składniki takiej bomby mogą być nieszkodliwe, lub szkodzić w mniejszym stopniu, dopiero kiedy się połączą stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia. Tak się dzieje w produkcji wędlin, bo w jej toku, w wyrobach wędzonych, łączone są azotany stosowane do konserwacji wędlin czyli liczne E-dodatki, z obecnymi w mięsie aminami.

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego że aminy biogenne to naturalne składniki surowców roślinnych i zwierzęcych. To one odpowiadają za zatrucia pokarmowe, a nie mikroflora bakteryjna. Wyrażam poważne wątpliwości co do tego czy rzeczywiście za chorobę wrzodowa odpowiadają bakterie Helicobacter pylori , którą wylansowano w Rockefellerowskiej medycynie na głównego sprawcę chorób wrzodowych. Dlaczego o tym piszę ? Dlatego że leki stosowane przy chorobach przewodu pokarmowego maskują rozwój raka. Zapewne chodzi o to by został on jak najpóźniej wykryty i zdiagnozowany.

Raport NIK z 03.01.2019 roku wykazał , że produkty spożywcze nafaszerowane są konserwantami, przeciwutleniaczami, emulgatorami, czy wzmacniaczami smaku. Nie weryfikują się dokładnie, czy to co napisane jest na opakowaniu zgadza się z tym, co jest w środku. Sprawdza się jedynie limity danego „E” w produkcie, nie biorąc pod uwagę ich kumulacji w codziennej diecie i jak to może wpływać na zdrowie. Z badania NIK wynika, że w jednym dniu można przyswoić nawet 85 różnych E. Aktualnie dopuszczonych do stosowania w żywności jest ponad 330 dodatków, które w produktach spożywczych mogą pełnić 27 różnych funkcji technologicznych.

NIK raporcie zwracał uwagę, że dotychczas nikt nie zajmował się łączną ilością dodatków spożywanych z dietą przez przeciętnego konsumenta. Rekordową liczbę substancji dodatkowych zastosowano w kiełbasie śląskiej – 19. Zbliża się majówka i sezon na grilla.

Od 1993 roku zniesiono w Polsce normy wymagań jakościowych i zdrowotnych dla wyborów mięsnych i mięsa. Możemy śmiało zaryzykować tezę, że właśnie wtedy rozpoczęto proces depopulacji Polaków. Ilu naszych krewnych i znajomych umarło z tego powodu tego nie jest w stanie nikt policzyć. W każdym razie mówimy o setkach tysięcy ludzi. Przy tym skala tego zjawiska rośnie wykładniczo. Jeszcze przez dłuższy czas działały liczne zakłady mięsne, produkcja rolna, ogrodnicza produkujące według receptur i składów sprzed 1989 roku. Szybko zostały wykończone, a ich zakłady albo zniszczono albo przejęły je światowe korporacje. Ci Polacy którzy utrzymali się na rynku mają być wykończeni przez “epidemię”.

Przypomnę , Animex to Chińczycy. Morliny, Drobimex – Niemcy Drosed – Francuzi, Sokołów – Duńczycy i Finowie, Balcerzak – Niemcy, Cedrob – Niemcy i Ukraina. W ostatnim czasie Cedrob przejął zakłady Kani , a Sokołów Gzellę.

Wszystko wyjaśniłem jeżeli chodzi o wędliny, a co z mięsem, bo ono jest w mniejszym stopniu konserwowane ? A co kiedy połączymy mięso z produktami nafaszerowanymi azotanami ? Całe rolnictwo, ogrodnictwo i warzywnictwo używa nawozów by powiększyć plony, zbiory. Chciwość jest dobra jak mawiał Milton Friedman. Makaron, ziemniaki, kukurydza, warzywa to przecież połowa obiadu, często śniadania i kolacje. Inna rzecz to ta, że nawozy, środki ochrony roślin zawierają mnóstwo związków rakotwórczych. O herbicydach i pestycydach Monsanto ( teraz Bayer ) to chyba wiedzą już wszyscy.

Na koniec tej krótkiej wyliczanki, bo opisanie wyżej procesy trucia populacji to wierzchołek góry lodowej zatopiony w morzu ludzkiej naiwności i głupoty, dowód jak potworna jest światowa elita. Koncern Johnson&Johnson został oskarżony przez tysiące kobiet w USA o używanie rakotwórczego azbestu w kosmetykach firmy co doprowadziło u nich do raka. Media podały jeszcze bardziej przerażającą wiadomość ( czy może być coś straszniejszego ? ), otóż Johnson&Johnson używał azbestu do produkcji kosmetyków dla dzieci !

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: