Kategorie
Zdrowie

Rada medyczna przy premierze czyli śmierć i korupcja

Andrzej Horban, Robert Flisiak, Krzysztof Simon – to tylko trzech z kilkunastu tak zwanych ekspertów, doradzających Morawieckiemu w sprawie Covid-19.

Tych trzech jest najbardziej zaangażowanych w zwalczanie amantadyny, którą doktor Włodzimierz Bodnar z Przemyśla wyleczył ponad tysiąc osób, zaś leczący ludzi z Parkinsonem profesor Rejdak mówi, że wszyscy jego pacjenci, którzy złapali C19, przeszli go bardzo łagodnie, gdyż byli na amantadynie właśnie, którą leczy się Parkinsona. Tych trzech powyższych – nazwijmy rzecz po imieniu – pseudonaukowych lumpów ma na rękach krew tysięcy zmarłych na Covid-19 Polaków, którzy mogliby nadal żyć gdyby ich leczono zgodnie ze sztuką medyczną a nie interesami mafii farmaceutycznej. Nikt z doradzających Morawieckiemu “autorytetów” do dziś nie podpisał deklaracji o braku konfliktu interesów. Dlaczego? Boją się bardzo bo wiedzą, że takiej deklaracji podpisać nie mogą…

Najbardziej zagorzałym wrogiem kosztującej 20 złotych amantadyny jest niejaki Flisiak, opłacany przez produkujący remdesivir koncern Gilead. Flisiak tak głęboko siedzi w kieszeni Gileada, że nawet badania WHO, uważające remdesivir za nieskuteczny w leczeniu Covid – uważa za niewiarygodne (materiał w komentarzu). Co ciekawe – leczenie remdesivirem promuje też globalistyczny zbrodniarz Gates. Terapia jednego pacjenta remdesivirem kosztuje dziesięć tysięcy, terapia zawierającym amantadynę viregytem kosztuje 10 złotych – 25 tabletek czyli pół opakowania wystarczy aby człowiek wyzdrowiał. Wiem co mówię bo najbliższa mi osoba wyzdrowiała. Dlatego amantadyna jest dziś ściśle reglemantowana a leczenie Covid jest nią zabronione.

Zbrodniarz Niedzielski pod koniec ubiegłego roku napisał nawet w tym celu specjalne wytyczne dla lekarzy, bo ci hurtowo przepisywali amantadynę swoim pacjentom. Słynny Simon – idiota latający po mainstremowych mediach jakby miał biegunkę, ten co stwierdził, że na protestach kobiecych wirus nie zaraża ale zaraża na cmentarzach – jest opłacany przez koncern Pfizer, na pewno od 2019 roku. A sam Horban, główny doradca premiera? Gdy jeszcze nikomu nie był znany… promował amantadynę w leczeniu chorób wirusowych! W komentarzu jako dowód wrzucam specjalne pismo z podpisem Horbana, zalecającego amantadynę. Wtedy w 2009 roku amantadyna była dobra, dziś jest zabójcza i toksyczna! Pieniądze bardzo zmieniły poglądy Horbana… Płacił mu między innymi koncern Jansen. Inny “ekspert” przy Morawieckim, Jacek Wysocki – Pfizer płacił mu za wykłady, konferencję oraz opłacał jego podróże służbowe, to żadna tajemnica, Wysocki sam to ujawnił. Kolejny – Krzysztof Pyrć, przewodzi grupie badawczej pracującej nad terapią Covid-19. Kto płaci za te badania? Pfizer i Fundacja Gatesów. Powiedzmy wprost – to są zabójcy, skorumpowane męty, które razem z Morawieckim powinny trafić przed oblicze prokuratora a potem resztę swego żywota spędzić w więzieniach.

Ludzie umierają bo ta pandemia, poza jej jawnie totalitarnym aspektem, to przede wszystkim gigantyczny biznes. Stąd ta bandycka propaganda szczepionek, od których właśnie w domu opieki w Puławach zmarło dziewięć osób. Ale kogo to obchodzi…? Kasa musi się zgadzać, wszak kiedyś sam towarzysz Stalin rzekł, że śmierć jednego człowieka to tragedia ale śmierć miliona to tylko statystyka. Pytacie niektórzy w wiadomościach prywatnych o amantadynę. Niestety ale nie mamy takich jej zapasów aby rozdawać. I’m sorry. Jeśli macie dojście do lekarza, który wam zapisze ten lek ale tylko jako refundowany – kupicie go legalnie w aptece. Podziękujcie za to zwyrodnialcowi Niedzielskiemu.

Łukasz Grysiak

2 odpowiedzi na “Rada medyczna przy premierze czyli śmierć i korupcja”

Dodaj komentarz: