Kategorie
Zdrowie

Zbrodnia z premedytacją

Uważna analiza wypadków winna skłonić Polaków do refleksji. Zastanawiająca rzecz, intensywność szczepień rośnie w okresach pomiędzy sezonowymi atakami grypy. Liczba tych okresów systematycznie rośnie. Jeszcze niedawno grypa szalała dwa razy do roku, od kilku lat mamy już trzy takie okresy, jesienno -wiosenny oraz letni, na przełomie lipca i sierpnia. Właśnie władze USA ogłosiły że zamierzają zaszczepić wszystkich dorosłych do lipca 2021 roku, tuż przed letnim sezonem grypy.

W moich postach pisałem już kilkanaście razy o ADE czyli antybody-dependent enhacemnet ( immune enhacement /phatogenic puiming ). Po pandemii sars-cov 1 w Azji prowadzono liczne badania w celu wytworzenia szczepionki na tego wirusa. W ramach wielkiego programu badawczego stworzone szczepionki podawano testowo fretkom. Fretki otrzymywały , tak jak w przypadku szczepionek na sars-cov2, po dwie dawki. Potem wystawiono fretki na działanie wirusów w naturalnym środowisku i wszystkie zdechły. Szczepionka zamiast wytworzyć mechanizm obronny przed wirusem zwielokrotniła siłę działania wirusa, doprowadziła zaszczepionych do ciężkiego zakażenia, niewydolności wielonarządowej, oddechowej i krążeniowej, zakrzepicy.

Czy już zaczynacie kojarzyć ? Spieszono się ze szczepionkami przed sezonem grypowym, teraz zaszczepieni zostaną narażeni na działanie wirusa w środowisku naturalnym. By ukryć skutki szczepień w czasie sezonowych ataków grypy będą wprowadzać lockdowny. Dlaczego ? Z kilku powodów. Pierwszy to ukrycie zgonów osób zaszczepionych po kontakcie z wirusem. Zgony będą spisywane na rachunek kolejnego szczepu wirusa. Po to wymyślili już chyba dziesięć mutacji wirusa żeby mieć alibi dlaczego szczepionka nie zadziałała.

Lockdown pozwala na kontrolę sytuacji, informacji, a przede na odcięcie rodzin od zmarłych. Nie da się przeprowadzić badań, autopsji, czy dana osoba zmarła wskutek ADE, zabójczego działania szczepionki, czy w następstwie działania wykreowanej zawczasu mutacji. Tak ukryto mordowanie ludzi w Lombardii, palono tam zwłoki nie dopuszczając do autopsji. Możecie być pewni że u wszystkich zaszczepionych, powodem zgonu, będzie mutacja wirusa i wszyscy oni trafią do pieca. Każdy taki lockdown stworzy potrzebę kolejnego szczepienia.

Wyobraźcie sobie taką sytuację, nie ma lockdownu w okresie sezonu aktywności wirusowej i w szkole nr 6 w Warszawie nagle umiera 2/3 kadry pedagogicznej. Gdyby taka informacja przedostała się do opinii publicznej, to były koniec tej ponurej zbrodni. Rodzice i dzieci zaczęliby zadawać zbyt dużo trudnych pytań. Z tego powodu cykliczne szczepienia między sezonami grypy będą przegradzane lockdowami , jakie pokrywać się będą z trzema sezonami aktywności wirusowej.

Pisałem Wam o tym że mniej więcej trzy lata temu, jako prawnik, reprezentowałem kilkunastu techników farmacji i magistrów farmacji zatrudnionych w ostatniej, dużej polskiej sieci aptek, należącej do rodziny Prądzyńskich. Ta sieć została sprzedana wielkiemu funduszowi Penta , który w Polsce założył spółkę BRL Center sp. z o.o. we Wrocławiu. Ten sam Fundusz był właścicielem sieci Żabka i sprzedał ją Lontano Investments, kontrolowanemu przez inny wielki fundusz privete equity Mid Europa Fund III.

Dlaczego Wam o tym piszę ? Z kilku powodów. Pierwszy, byłem naocznym świadkiem jak potężne zachodnie fundusze agresywnie przejmowały rynek farmaceutyczny w Polsce, by zdążyć przed planowaną pandemią. I zdążyły, bo proces ten zakończył się na przełomie 2018/2019. Właściciele funduszy doskonale wiedzieli że nadciągają żniwa. Drugi, to kolejny dowód jak Polacy pozbyli się kluczowych dla społeczeństwa branż w okresie tak zwanej “transformacji”.

Najważniejsza rzecz, ci sami ludzie, te same korporacje, są właścicielami laboratoriów pracujących nad wirusami, farmacji i wielkich sieci sprzedaży detalicznej produktów . Nie muszę tłumaczyć z jaką łatwością mogą rozprowadzać w tych sieciach kolejne, spreparowane wirusy, by napychać sobie kieszenie forsą ze sprzedaży leków, środków ochrony i higieny.

Niby z powodu zabezpieczenia podstawowych potrzeb ludności te sieci nie zostały zamknięte nawet w okresach lockdownów, to jednak trzeba pamiętać, że sieci te, systematycznie, od 2004 roku, niszczyły małe i średnie polskiej sieci handlu żywnością i artykułami przemysłowymi, nie robiły tego tylko z powodu dążenia do opanowania rynku. Jak ktoś nie wierzy w to że ci sami ludzie mogą wywoływać choroby, a potem je leczyć, to jest wyjątkowym idiotą.

Trzeci, w trakcie prowadzenia sprawy przeprowadziłem liczne rozmowy z pracownikami polskich aptek z całego kraju. Kiedy rozmowa schodziła na tema przejęcia polskiego sektora przez kapitał zagraniczny wielu pracowników aptek opowiadało mi, że wielkie dostawy leków przeciwgrypowych miały miejsce zawsze idealnie przed kolejną pandemią wirusa. Co to oznacza, oczywiście plan aktywności wirusów jest powszechnie znany, moim zdaniem, wziąwszy pod uwagę to co dzieje się obecnie, od 2005-2007 roku testowano na populacji produkowane w laboratoriach wirusy, tworzono sprawne sieci dystrybucji leków, czyli dopracowywano procedury i logistykę przyszłej pandemii.

Wszystko się idealnie zazębia. Epidemia sars-cov 1 trwała od 1.11.2002 do 30.07.2003, po czym została opanowana. Wirus w ciągu 6 miesięcy rozprzestrzenił się do ponad 30 krajów. Ostatni zarejestrowany przypadek wystąpił w sierpniu 2003 roku u pracownika laboratorium w Singapurze. Potem mamy, od 2004 -2007 roku prace nad szczepionką, zakończoną podobno fiaskiem, z powodu ADE. W 2010 roku Fundacja Rockefellera publikuje precyzyjny scenariusz nadchodzącej pandemii.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: