Kategorie
covid-19

Holocaust Industry

Jak Holocaust Industry robi interes kosztem Polski na likwidacji przemysłu futrzarskiego , i jak Trump zjednuje sobie przez ten interes Żydów i Niemców oraz Chińczyków i Rosjan przed listopadowymi wyborami w USA

Gdyby zakaz hodowli zwierząt futerkowych objął cały świat, moglibyśmy mówić o jakieś sprawiedliwości, tymczasem zniszczenie przemysłu futrzarskiego w Polsce spowoduje, że opanowane przez Polaków rynki przejmą inni producenci, przede wszystkim z Chin, Rosji, Ukrainy i Danii. Trudno sobie wyobrazić, że przemysł futrzarski zostanie zlikwidowany w Chinach, czy Rosji, może Zandberg z Kaczyńskim spróbują ?

W normalnych warunkach rynku eksport polskiego sektora futrzarskiego przynosił 1,5 mld złotych zysku rocznie. Czy Kaczyński z Zandbergiem prowadzili jakieś rozmowy w tej sprawie z korporacjami z Chin, Rosji, Ukrainy i Danii ? Czy przyjęli zlecenie lobbowania w sprawie zniszczenia przemysłu futrzarskiego w Polsce ? Taki lobbing jest w USA jest czymś naturalnym, lobbyści otrzymują 10-15% prowizji. Przy rocznej wartości samego eksportu 1,5 mld złotych to jest kwota rzędu 150 – 200 mln złotych. Kaczyńskiemu nie wyszedł interes ze Srebrną, da się wyczuć presje na pieniądze na Nowogrodzkiej.
Z kolei Zandberg na pewno chciałby pozyskać duże fundusze dla Razem.

Sądzę że obydwaj są jednak za mali, ten interes prowadzi zarząd Holocaust Industry, ale po kolei.

USA dzisiaj kontrolują Polskę w sposób permanentny. Likwidując przemysł futrzarski w Polsce mogą ucierać globalne interesy z Chinami, Rosją, wspierać Ukrainę, która dzisiaj jest ważna kartą w światowej rozgrywce z Rosją.

Z tych wszystkich beneficjentów przemysłu futrzarskiego zwracam uwagę także na Danię. Dlaczego ? Pamiętacie, Trump zaproponował Danii odkupienie Grenlandii. Przekazanie Danii polskiego przemysłu futrzarskiego to mógłby być dobry początek rokowań w tej sprawie.

Jest jeszcze inne dno tej sprawy. Firmy futrzarskie są niezwykle cenne z punktu widzenia ekologii !!

Nie chce o tym mówić ani Zandberg , ani Kaczyński. Nie dziwię się, gra idzie o duże pieniądze.

Zwierzęta futerkowe utylizują około 750 tys. ton pozostałości podrobiarskich i pochodzących z przetwórstwa rybnego o wartości nawet do 1 mld zł rocznie ! Gdyby nie polskie fermy za te odpady polski przemysł drobiarski i rybny musiałby zapłacić wielkie pieniądze. Pytanie komu ? NIEMCOM ! To Niemieckie firmy opanowały w Polsce rynek utylizacji padliny. Tak więc do procenta od producentów skór Zandberg z Kaczyńskim mogliby liczyć na prowizje za lobbing od korporacji niemieckich.

NAJWAŻNIEJSZYM ELEMENTEM TEJ UKŁADANKI, jest MIENIE BEZSPADKOWE, dlatego tak aktywni są żydowscy szefowie stronnictw politycznych w polskim parlamencie i dlatego współdziałają razem ponad podziałami, rzekomo w ekologicznych pobudek.

Ten interes uzgadnia z zainteresowanymi Zarząd Holocaust Industry wspierany przez Amerykanów. Zbliżają się wybory w USA więc Trumpowi zależy na wsparciu Żydów, Chińczyków, Niemców i Rosjan. Każde z tych państw wpływa, albo stara się wpływać na wyniki wyborów w USA. Oczywiście największy wpływ maja amerykańskie środowiska żydowskie. Trump by zjednać sobie te środowiska zaoferował Holocaust Industry interes w postaci przejęcia polskiego rynku futrzarskiego i rynku padliny.

Żydzi natychmiast podjęli negocjacje z Chńczykami, Rosjanami, Dunczykami i Niemcami i możemy się domyślać, ze wytargowali parę miliardów dolarów. Jeżeli ta kwota wpłynie na konto przedsiębiorstwa Holocaust Industry Trump otrzyma mocne wsparcie w walce o fotel prezydenta. To ciekawe że ułatwia mu to sam Zandebrg, podobno stronnik Bidena. To jest numer, lewica spod znaku Razem i SLD może pozbawić Bidena elekcji w USA. ( hahahaha ).

Niezależnie od tego kto wygra w USA firma Holocaust Industry mocno chwyciła interes w szpony i Zandberg z Kaczyńskim będą się dwoić i troić, by parę tysięcy polskich rodzin straciło utrzymanie, a zyskała przestępcza organizacja zza Oceanu.

Autor: Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: