Kategorie
covid-19

Świat zza szmaty

Kiedy wychodzę na miasto i wciąż spotkam tylko zakryte twarze przestaje wierzyć w to, że coś w tym kraju się zmieni. Będą kolejne protesty a na nich garstka ludzi, choć wydawać by się mogło, że myslacych przybywa. Można by sądzić, że skoro mamy erę internetu a w nim ( pomimo olbrzymiej cenzury ) sporo treści pokazujących kulisy zdarzeń, to ludzie wychowani na intrnecie zobaczą, przeczytają, zrozumieją, zaczną zachowywać się rozumnie, będą działać.
A tak nie jest. Całe młode pokolenie (zawsze pokolenie buntu) posłusznie z namordnikami. Pokolenie PRL, które nauczone było, że władza to „oni” a media kłamią, bo „oni” przez media przemawiają, też założyło namordniki. Noszą je niemal wszyscy.

Z paru miejsc mnie wyrzucili, w paru nie obsłużyli, ale nie zakładając ani raz od samego początku, jeszcze żyję.

Nie mogę zrozumieć ludzi, którzy „dla świętego spokoju” zakładają. Przecież w ten sposób popierają to co się dzieje, a jeśli rzeczywiście rozumieją, jak wielkie to jest oszustwo, to sami sobie w ten sposób odbierają godność.

Zderzyłem się ostatnio w komentarzach z „trollem”, który krytykował mnie za nieustanne powtarzanie, że „PCR” nie wykrywają wirusa, bo jego zdaniem to nieistotne. Pojawił się też inny, który pisał, że zgadza się ze mną w 100%, ale bronił „szmaty na twarzy”

LUDZIE CO Z WAMI?

Jeżeli jedyną podstawą do ogłoszenia pandemii są testy, które nie wykrywają wirusa, to pandemii nie ma, bo one wirusa wykryć nie mogły. Zatem jeśli potraficie logicznie wnioskować, to dalsza dyskusja na temat zasadności maseczek, zasadności szczepień, zasadności izolacji, lokdownów jest bezprzedmiotowa!

TO NIE PANDEMIA NISZCZY FIRMY
TO NIE PANDEMIA ZABIERA NAM WOLNOŚĆ
TO NIE PANDEMIA ZABIJA CHORYCH
To są hasła odwracające uwagę, to demagogia! SZMATA WYŁACZYŁA MYŚLENIE

  1. Firmy niszczone są rękami polityków PO, PIS, PSL, SLD i KUKIZ bo to oni ustalili ustawy covidowe i lockdown
  2. Wolność zabiera się nam rękami tych samych partii, bo to one razem wprowadzają ustawy faszystowskie i wszystkie razem niszczą nas psychicznie oraz poddają eksperymentowi medycznemu
  3. Chorzy na choroby przewlekłe mordowani są rękami polityków oraz lekarzy, którzy przestali leczyć choroby przewlekłe już od marca tego roku. W ten sposób zabili już około 50 tys. osób. Takiej śmiertelności jak w listopadzie nie mieliśmy od CZASÓW WOJNY! A to jeszcze nie koniec, bo jeśli diagnozowanie raka spadło do 25%, to oznacza, że za parę miesięcy umieralność może być jeszcze większa

Dzieje się to wszystko dlatego ŻE TY CZŁOWIEKU ZAŁOŻYŁEŚ SZMATĘ NA TWARZ i dałeś przyzwolenie na takie działanie.

Nie będę powtarzał tego, co pisałem już w wielu postach – kto chce, przeczyta.
Powrócę jeszcze raz do podstaw.

Skąd wiemy, że jest pandemia? – z TESTÓW. Tylko i wyłącznie z testów. Gdyby nie testy, ludzie chorowaliby na GRYPĘ oraz na znane dotychczas choroby oddechowe jak ARDS i PDCHP, którym dzisiaj wpisuje się covid.
Wspaniały przykład to rozmowa w radio z Niedzielskim

  • dlaczego mamy mniej zachorowań?
  • bo robimy mniej testów
  • a dlaczego robicie mniej testów?
  • bo mamy mniej zachorowań

Czym więc są te testy?

· Kwiecień – Czechy ogłaszają, ze testy PCR są błędne aż w 80%
· Kwiecień – Szumowski mówi w radio, że testy mają wyniki w większości fałszywie dodatnie
· Maj – Prezydent Tanzanii ujawnia że koza i papaja mają wyniki dodatnie; przestają testować, przez pół roku nie ma ani jednego przypadku zachorowania!
· Maj – Fouci mówi w TV, że testy PCR nie wykrywają wirusa!
· Lipiec – komisja lekarska ogłasza, że wskazania w 89-94% są fałszywie dodatnie
· Sierpień – Niemcy – ponad 200 pozwów trafia do sądów w temacie fałszywych PCR
· Październik – Sąd w Portugalii opierając się na DOWODACH ogłasza, że testy są błędne aż w 97% i nie można na ich podstawie zdiagnozować wirusa i nie można na ich podstawie nakładać kwarantanny/ izolacji
· Listopad – E. Musk (jeden z globalistów) robi 4 testy tego samego dnia, to samo miejsce, ten sam sprzęt, ta sama pielęgniarka – 2 pozytywne, 2 negatywne!
· SAM TWÓRCA testu PCR zastrzegał, że TESTY PCR NIE WYKRYWAJĄ WIRUSA i nie można na ich podstawie stwierdzić ani obecności wirusa, ani zakażenia, ani choroby. Gość chyba najlepiej wie, co mówi – głupi nie jest, sam to wymyślił do innych celów i dostał za to Nagrodę Nobla
· Na opakowaniu testów jest informacja, że „nie służą do diagnozowania covid”

TESTY TO FAŁSZYWKA
Nie ma testów – nie ma pandemii
A ZATEM CAŁA NARRACJA O PANDEMII TO FAŁSZYWKA

I teraz dopiero pojawiają się u ludzi myślących pytania

  1. W jakim celu zamyka się gospodarkę
  2. W jakim celu zabiera się ludziom wolność
  3. W jakim celu zmusza się do szczepień

POMYŚL chwilę, jeśli potrafisz i POSZUKAJ ODPOWIEDZI

Czy będziesz słuchał tych kłamstw bezrefleksyjnie, czy coś z tym zrobisz?

19 grudnia w Warszwwie organizowany jest protest w obronie wolnosci, naszych praw, pzreciwko faszyzmowi, przeciwko obostrzeniom, fałszywej pandemii, niszczeniu firm, eksperymentom mdeycznym na ludziach.

test: Jerzy Makara

Dodaj komentarz: